Set lavica na kreslenie Magic Desk Smoby Kresli a zmaž modrá a magnetická abeceda a čísla 72 kusov

Popis produktu

Lavica na kreslenie Magic Desk a súprava magnetických písmen a čísel predstavujú spoločne výhodnú voľbu, ktorou milo prekvapíte každé dieťa už od 2 rokov. Sadu hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výrazne ušetria. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Deti sa zahrajú na umelcov, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých a rozvíjajú si svoje logické myslenie, fantáziu a predstavivosť pri práci s písmenkami a číslicami. Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom hračky najvyššej kvality s prvotriednym vzhľadom.

Lavica na kreslenie Magic Desk Smoby Kresli a zmaž so 4 odkladacími priestormi a 12 doplnkami od 24 mes

Moderná lavica na kreslenie Magic Desk predstavuje skvelý darček pre všetkých chlapcov a dievčatká od 2 rokov. Lavica s tabuľou na kreslenie je vyrobená v nádhernej oranžovo-zeleno-modrej farebnej kombinácii. Lavica Kresli a zmaž v sebe skrýva originálnu tabuľu, na ktorú si detičky môžu kresliť rôzne obrázky, precvičovať si písanie čísiel, abecedy a potom ich jednoducho zmažú. K dispozícii majú aj sadu 12 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza zmazateľná fixka, handrička na utieranie tabule a blok s obrázkami, ktoré si môžu vyfarbovať. Malí umelci sa výborne zabavia a objavujú svoje talenty.

Školská lavica má robustnú a stabilnú konštrukciu, pričom v sebe skrýva až 4 odkladacie priestory na doplnky. Najväčší úložný priestor sa nachádza priamo pod tabuľou, deti si doň uložia všetky umelecké potreby. Ďalšie odkladacie plochy sú umiestnené nad tabuľou, kam si deti odložia všetky nástroje a doplnky, s ktorými práve pracujú. Pracovná plocha je vyhotovená tak, aby deťom poskytla správny uhol kreslenia a maľovania. Pohodlné ergonomické sedadlo v kombinácii s opierkou nôh dopraje deťom pri ich tvorbe komfort a správne sedacie návyky.

Magnetické písmenká Smoby abeceda, čísla a znaky 72 kusov

Sada magnetických písmen Smoby je výborný doplnok k školskej tabuli pre deti. Súprava písmen na tabuľu je tvorená 72 písmenami, číslami a matematickými znakmi. Deti si z magnetických písmen môžu na detskej tabuli vytvárať rôzne obrazce, učiť sa skladať prvé slovíčka alebo počítať jednoduché príklady. 72 magnetických písmen pomôže deťom v predškolskom a mladšom školskom veku s učením sa písmen a čísel. Je to veľmi dobrá pomôcka na hravé učenie sa. Manipuláciou s malými písmenkami sa rozvíja aj jemná motorika manuálna zručnosť.

Smoby je skúsený francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*57*52 cm
Celková výška52 cm
Rozmery balenia59*17*69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,98 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.