Set kuchynka Tefal Studio XXL Smoby s magickým bublaním a raňajkový set s kávovarom a toasterom

Popis produktu

Set Smoby tvoria krásne hračky: elektronická kuchynka Tefal Studio XXL a raňajková súprava s kuchynskými doplnkami. Sú to kvalitné hračky od francúzskeho výrobcu Smoby vhodné pre chlapcov aj dievčatá. Realistické detaily a originálny dizajn - to vystihuje kuchynku s magickým bublaním i kávovar a toaster v raňajkovej súprave. Sadu 2 hračiek vám ponúkame v zvýhodnenej cene.

Detská kuchynka Tefal Studio XXL Smoby elektronická s magickým bublaním a ľadom s 38 doplnkami červeno-strieborná

Kuchynka pre deti Tefal Studio XXL je fantastická elektronická kuchynka, ktorá je inšpirovaná najnovšími architektonickými trendmi. Pochádza z dielne renomovaného výrobcu Smoby, svojim farebným prevedením sa podobá na ozajstnú kuchyňu. Elektronická detská kuchynka má moderné sfarbenie červenej a striebornej v kombinácii s nadčasovou čiernou. Kuchynka je vhodná pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Kuchynka je elektronická, preto varná doska s dvojplatničkou po položení hrnca či panvice na varnú plochu vydáva realistické zvuky.

Netradičným doplnkom kuchynky je umývačka riadu pod rúrou na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a priehradkou na uloženie riadu. Azda najlepším doplnkom detskej kuchynky je magický hrniec, ktorý po naplnení vodou na varnej doske začne magicky bublať. Hra na varenie už nemôže byť zábavnejšia. V spodnej časti kuchynky pre deti je chladnička s červenými dvierkami. Rúra na pečenie má priesvitné dvierka. Tlačidlá na zapínanie a vypínanie rúry vydávajú mechanický zvuk Klik-Klik. Nad pracovnou doskou kuchynky je digestor s háčikmi, na ktorých visí príbor a kuchynské potreby. Pod digestorom je zabudovaný espresso kávovar s veľkým bielym hrnčekom.

Netradičným prístrojom v tejto kuchynke pre deti je stroj na výrobu domácej sódy, ktorý počas výroby nápoja vydáva realistické zvuky. Ďalej v kuchynke nájdete aj originálny dávkovač na ľad, ktorý po stlačení vydáva kocky ľadu. Zaujímavým doplnkom kuchynky patria napoly opečené potraviny, panvica na palacinky, hrniec s pokrievkou, kapsuly do kávovaru, soľnička, korenička, 2 sady príborov, 2 tanieriky, 2 poháre, 2 šálky, kocky ľadu, opečené potraviny, odkvapkávač na riad, 4 krabičky s jedlom, fľaša, kuchynské náradie. Detská kuchynka Smoby Tefal Studio XXL funguje na 2 x AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Detský raňajkový set s kávovarom a toasterom Mini Tefal Smoby bielo-bordový

Kávovar a hriankovač Tefal prichádzajú v balení so šálkami, lyžičkami a hriankami, aby bola hra s kuchynskými pomôckami ešte realistickejšia. Raňajkový set je vhodný pre deti od 3 rokov. Deti si môžu na raňajky vyrobiť vlastnú kávu a hrianky s plastovými spotrebičmi, ktoré sú replikami naozajstných spotrebičov Tefal. Vložte do hriankovača 2 hrianky a po niekoľkých sekundách samé vyskočia vonku. Vyrobte si kávu v kávovare s vyberateľnou nádobkou na vodu a kávovým filtrom. Vložte vodu do nádobky, stlačte tlačidlo a sledujte ako voda steká do kanvice.

Prostredníctvom detských domácich spotrebičov Tefal sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do izby dieťatka. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. 

Francúzsky výrobca Smoby produkuje jedinečné plastové hračky pre deti rôznych vekových kategórií vo vysokej kvalite. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Sada kuchynky a raňajkovej súpravy je dokonalým darčekom pre deti, ktoré sa rady hrajú na kuchárov alebo rady pomáhajú mamičke v kuchyni.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery86*83*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Celková dĺžka86 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.