Set kuchynka s pizzou Pizzeria Écoiffier obojstranná s vaflovačom a kuchynským robotom s doplnkami

Popis produktu

Kuchynka s pizzou Pizzeria obojstranná s vaflovačom, kuchynským robotom a doplnkami od francúzskeho výrobcu Écoiffier potešia všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú hry na profesie. Hračky v sete spolu farebne aj dizajnovo ladia, vytvoria v detskej izbičke kreatívnu a veselú atmosféru. Deti si spolu so svojimi kamarátmi a súrodencami vyskúšajú povolanie kuchárov, naučia sa pripravovať chutnú pizzu, hamburger a zisťujú, ako sa používajú kuchynské spotrebiče a doplnky. Pri komunikácii so zákazníkmi si rozvíjajú jazykové zručnosti, logické myslenie, získavajú sebadôveru a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Kuchynka s pizzou Pizzeria Écoiffier obojstranná polohovateľná so stoličkou a 33 doplnkami

Detská kuchynka s pizzeriou od francúzskeho Écoiffier je predstavuje skvelý darček pre deti od 18 mesiacov. V prednej časti obojstrannej kuchynky sa nachádza praktický drez na umývanie riadu, sporák na varenie a v spodnej časti otvárateľná rúra na pečenie s gombíkmi, v ktorej si deti môžu pripraviť chutnú pizzu. K dispozícii majú aj dostatok úložného priestoru a háčikov na zavesenie kuchynského náčinia. Vrchná časť kuchynky má disponuje výdajným okienkom, na ktorý kuchár položí pripravený obed. Pri platení použije zákazník platobnú kartu, ktorú vloží do otvoru platobného terminálu.

Multifunkčná kuchynka ponúkne deťom navyše aj polohovateľné bočné krídla, ktoré sa dajú jednoducho umiestniť do zadnej časti kuchynky s nápisom Pizzeria, kde vytvoria obedový stolík ako v skutočnej reštaurácii. Zákazník sa môže posadiť štýlovú stoličku bez operadla a počas čakania si prezerá obrázky rôznych pochúťok. Pri hre na kuchárov a zákazníkov majú deti k dispozícii až 33 doplnkov, medzi ktorými je nakrájaná pizza s lopatkou, fľaška s olejom, nádoba na príbor, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, kuchynské náčinie, solnička, korenička, hrnce a hamburger, ktorý si deti samé poskladajú zo 6 dielov.

Detská kuchynka s pizzeriou v hnedých odtieňoch pôsobí útulným dojmom, vytvára domácu atmosféru. Deti si ju obľúbia na prvý pohľad, zahrajú sa spolu so svojimi súrodencami aj kamarátmi na povolanie kuchárov a všestranne sa rozvíjajú. Rozmery kuchynky sú 64*26*54 cm, jej celková výška je 64 cm. Je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vyznačuje sa vysokou stabilitou a vydrží deťom dlhé roky. Vďaka nízkej váhe iba 2,8 kg sa dá ľahko presúvať a nezaberá veľa miesta.

Vaflovač s mixérom a kávovarom Small Household Appliances Écoiffier s vaflami a 24 doplnkov od 18 mes

Vaflovač s mixérom a kávovarom Small Household Appliances od francúzskeho Écoiffier predstavuje skvelú súpravu pre každé dieťa od 18 mesiacov, ktoré sa rado hrá na profesiu šéfkuchára. V bohatej 24-dielnej sade sa nachádza zelený vaflovač so 4 vaflami v tvare srdiečka, červený kávovar, mixér na ovocie s otáčateľným gombíkom s mechanickým zvukom klikania, šľahačka, poháriky, lyžičky, citrónik, jahôdka a ďalšie ozdobné doplnky. Všetky doplnky deti využijú pri hre s detskými kuchynkami, obchodíkmi, reštauráciami, kaviarničkami, ale dá sa s nimi hrať aj samostatne. Sú vyrobené z prvotriedneho plastu, ktorý vydrží dlhé roky a ich pestré farby rozvíjajú u detí fantáziu a predstavivosť.

Kuchynský robot Pastries Écoiffier so zákuskami a 21 doplnkov od 18 mes

Kuchynský robot Pastries od francúzskeho výrobcu Écoiffier je vynikajúca hračka pre všetky deti už od 18 mesiacov. Súčasťou 21-dielnej sady je mechanický kuchynský robot s vymeniteľnými lopatkami na šľahanie, valček na cesto, 2 vajíčka, fľaša s mliekom, obal na vajíčka s obrázkom sliepočky, množstvo rôznych sladkých koláčikov a zákuskov, ktoré sa dajú poukladať na 2-poschodový dezertný stojan s vrchnou časťou v tvare jahôdky. Všetky doplnky sú perfektným doplnkom do detských kuchyniek, ale aj obchodíkov, reštaurácií a kaviarní. Sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a dlho vydrží. 

S kuchynským robotom a doplnkami zažijú deti hodiny skvelej zábavy, zabavia sa s nimi súrodenci aj kamaráti. Zahrajú sa hry na kuchárov, vymýšľajú si vlastné recepty, približujú sa svetu dospelých a získavajú pocit zodpovednosti. Zlepšujú si svoje komunikačné schopnosti, jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*26*54 cm / 20*20*20 cm
Celková výška54 cm
Celková dĺžka64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,8 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.