Set kuchynka elektronická s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° Smoby a trenažér elektronický V8 Driver a tyčový vysávač

Popis produktu

Kuchynka elektronická s práčkou, žehliacou doskou a tyčový vysávač s elektronickým trenažérom V8 predstavujú nádhernú sadu hračiek pre deti už od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci a dievčatá si vyskúšajú hry na domácnosť, varia, perú, vysávajú a naučia sa žehliť ako ich rodičia. Zahrajú sa aj na pretekárov, vyskúšajú si svoju šikovnosť pri ovládaní trenažéra so skvelými funkciami. Deti pri hre získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku, logické myslenie, približujú sa svetu dospelých a zlepšujú si aj komunikačné schopnosti.

Kuchynka elektronická s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° Smoby so zvukmi a funkčnými spotrebičmi 36 doplnkov

Elektronická kuchynka s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti od 3 rokov, ktorým ponúkne realistické zážitky ako pri varení, tak aj pri praní a žehlení prádla. Multifunkčný komplex v tvare písmena L pozostáva z kuchynskej časti a práčovne, takže umožní deťom prístup zo všetkých strán, zahrajú sa s ním súrodenci aj kamaráti. Originálny francúzsky dizajn v kombinácii s jemnými pastelovými farbami očarí deti na prvý pohľad. 

Kuchynský priestor je vybavený kávovarom, sódovačom, drezom, chladničkou a rúrou na pečenie. Varná doska so zabudovaným elektronickým modulom zabaví deti zvukmi ako pri skutočnom varení. Pri hre na kuchárov majú k dispozícii 24 doplnkov - kuchynské náčinie, poháriky, šálky, 3 kapsule do kávovaru, koreničku, fľašku, krabicu s cestovinami, panvicu, hrniec s pokrievkou, tanieriky, nožíky, vidličky a nože. Po každej hre sa naučia upratať doplnky na svoje miesto, k dispozícii majú množstvo úložného priestoru. Vo vrchnej časti kuchynky sa nachádza digestor s praktickými háčikmi na zavesenie kuchynského náradia.

Práčovňa je vybavená praktickou práčkou s otvárateľnými okrúhlymi dvierkami, ktorá disponuje otáčateľným gombíkom s mechanickým zvukom cric-cric, otvárateľnou zásuvkou s 2 priehradkami a košom na prádlo. Vedľa práčky je vešiak na prádlo, na ktorý si deti zavesia oblečenie pomocou štipčekov alebo si ich zavesia na 2 vešiaky s ramienkami. Vrchnú časť práčovne tvorí žehliaca doska, na ktorej deti ožehlia prádlo s mechanickou žehličkou. Deti majú k dispozícii aj repliku aviváže a prachu na pranie, po každej hre si môžu po sebe upratať vďaka metle s lopatkou. V práčovni majú deti k dispozícii realistických 12 doplnkov.

Trenažér pre deti V8 Driver Smoby elektronický so zvukom a svetlom

Trenažér V8 Driver Smoby je moderný a obľúbený elektronický simulátor závodenia, ktorý je vhodný pre deti od 3 rokov. Detský autotrenažér je výborná hračka pre malých závodníkov a všetkých milovníkov jazdenia a áut. Má kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci sa na trenažéri zabavia dlhý čas, pretože v sebe zahŕňa množstvo funkcií, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu, predstavivosť a najmä motorickú zručnosť.

Chlapci sa môžu tešiť na elektronický volant, mechanické pedále, farebný podsvietený displej, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Spolu vydáva trenažér viac ako 10 rôznych zvukov. Na palubnej doske je displej zobrazujúci mapu závodnej trasy. Ďalej je tam tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba, zrýchlenie. Chlapci sa pri závodení na trenažéri cítia ako v kabíne ozajstného pretekárskeho auta.

Vysávač tyčový elektronický Rowenta Air Force Vacuum Cleaner Smoby s reálnym zvukom a svetlom s guličkami

Vysávač Rowenta Air Force Vacuum Cleaner od francúzskeho Smoby je skvelá hračka pre deti od 3 rokov, ktoré sa môžu tešiť na zábavné vysávanie prachu a nečistôt vo svojej izbičke. Tyčový vysávač pre deti vydáva zvuky a svieti, vďaka čomu pôsobí veľmi realisticky. Je vyhotovený v elegantnej šedo-tyrkysovej farebnej kombinácii, deti sa s ním zahrajú na dospelých a hravou formou získavajú pocit zodpovednosti a správne návyky pri upratovaní. Hra s vysávačom je maximálne bezpečná, pri jeho výrobe sa použili kvalitné a odolné plasty s oblými hranami. Dĺžku vysávača si môže dieťa prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Pri zapnutí vysávača LED kontrolka upozorňuje na to, že je vysávač zapnutý a deti sa môžu tešiť na zvuk vysávania. Nádoba na prach sa dá po skončení otvoriť a vyprázdniť - súčasťou sú aj guličky, ktoré vytvárajú pri hre ešte realistickejší zážitok. Svojimi rozmermi 75*15*8 cm a nízkou váhou je vhodnou hračkou pre deti, ktoré chcú doma pomáhať. Učia sa zodpovednosti, približujú sa svetu dospelých a zlepšujú si svoje motorické a pohybové zručnosti. Detský vysávač funguje ako replika skutočného vysávača, nemá žiadnu saciu schopnosť. Elektronický modul sa napája 3 batériami LR6, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery87*64*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Celková dĺžka87 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,51 kg
NoteBattery: 2 x LR03 1.5V not included
Farbabéžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.