Set kuchynka Tefal SuperChef Smoby s grilom a kávovarom a elektronická dotyková pokladňa

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal Superchef a elektronická pokladňa je fantastická súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Realistický dizajn a prepracované detaily kuchynky upútajú každé dieťatko. Detská kuchynka a pokladňa sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov, ktorí obľubujú hry na kuchárov a predavačov. Hračky sú v cenovo výhodnej ponuke.

Detská kuchynka Tefal SuperChef Smoby elektronická so zvukmi, s ľadom, kávovarom a grilom červeno-šedá

Detská elektronická kuchynka Smoby Tefal Superchef s magickými funkciami a realistickými zvukovými efektmi je unikátna a inovatívna detská kuchynka. Kuchynka Tefal Super Chef má krásne farebné prevedenie žiarivej červenej farby v kombinácii s bielou pracovnou doskou a šedými doplnkami. Je vhodná pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 rokov. Sporák pri varení vydáva realistické zvuky Blop Blop Psssch. Detská kuchynka je vybavená replikami ozajstných potravín, ktoré sú z jednej strany opečené. Magickou funkciou detskej kuchynky je čarovný hrniec s uvarenými cestovinami. Detská kuchynka obsahuje spolu až 47 doplnkov. Medzi nich patrí panvica na otáčanie placiek, ktorá premení každého malého kuchára či kuchárku na gurmánskeho majstra.  

K doplnkom ďalej patria príbory, tanieriky, replika noža, naberačky, soľnička a korenička, kečup a majonéza, tlakový hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka, poháriky s podstavcami. Detská kuchynka obsahuje tiež veľa napodobenín jedla ako sú párky, kurča, vajíčko, koláčiky, mrkva a placky na pečenie. Súčasťou doplnkov sú aj kocky ľadu, ktoré deťom pri hre vypadnú priamo z dávkovača ľadu. Medzi jedinečné doplnky tejto kuchynky patrí zabudovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami rôznych príchutí. Jej výhodou je prístupnosť z každej strany. Kuchynka má detskú chladničku s otvárateľnými dvierkami, ktorá slúži zároveň ako úložný priestor pre potraviny.

Dôležitú časť kuchynky tvorí rúra na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a vysúvateľným roštom. Pracovná doska detskej kuchynky obsahuje drez, kde deti môžu umývať riad po varení a sporák s dvoma plynovými a dvoma elektrickými varičmi. Krásnym doplnkom kuchynky je aj barbecue gril na opekanie. Nad sporákom je stojan na digestor s pekným obrázkom. Vedľa neho je espresso kávovar s náhradnými kapsulami a vysunutá kuchynská doska ktorá môže slúžiť napríklad ako barový pult. Celková dĺžka detskej kuchynky je 115 cm, a jej rozmery sú 115*41*97 cm a jej výška je 97 cm. Detská elektronická kuchynka Smoby Superchef funguje na 1 AA batériu, ktorá je súčasťou balenia. 

Pokladňa pre deti Marchande Smoby elektronická so zvukom, váhou, čítačkou kódov a 25 doplnkami červená

Smoby detská elektronická pokladňa je kvalitná a moderná hračka pre malé deti, ktoré rady pomáhajú pri nákupoch, obdivujú predavačky pri pokladni a pri hre ich potom rady napodobňujú. Je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je odolný a dlho vydrží. Je prevedená v sviežich farbách. Ide o kombináciu bielej, svetlozelenej, červenej a sivej farby, ktoré rozžiaria každú detskú izbu. Pokladňa vyzerá veľmi realisticky a je zmenšeninou pokladní zo supermarketov. Deti rady napodobňujú činnosti dospelých a nákupy patria k takmer každodennému programu. Pokladňa má dotykový displej, ktorý má funkčnosť kalkulačky a displeja s tovarom. Kalkulačka dokáže sčítavať, odčítavať, deliť a násobiť. Rovnako tak sa odtiaľ ovláda funkčný mikrofón, ktorý je súčasťou pokladne. Pomocou neho si môže predavačka zavolať kolegyňu alebo zákazníka.

LCD displej sa ovláda na dotyk. Disponuje zvukovými aj svetelnými efektmi, ktoré deti v tomto veku milujú a veľmi im pomáhajú pri učení. Navyše navodia pri hre tú správnu atmosféru, ktorá umocní zážitok z hry. K pokladni patrí aj váha na váženie tovaru, ktorá je mechanická. Po položení tovaru sa zobrazí váha a dieťa následne vyberie konkrétny produkt na dotykovej obrazovke, kde sa potom zobrazí cena a následne aj suma na zaplatenie na veľkom LCD displeji. Kasa sa otvára veľkým červeným tlačidlom pod displejom. Kasa obsahuje 9 mincí a 12 papierových bankoviek. Medzi doplnkami sú aj potraviny. Spolu má pokladňa až 25 doplnkov. Všetko je vyrobené s dôrazom na bezpečnosť pri hre, a preto sú všetky hrany zaoblené. Hračka je vhodná pre deti vo veku od 3 rokov. Na svoje fungovanie potrebuje batérie. Rozmery detskej pokladne Smoby sú 29*15*19 cm. Deti si pri takejto hre zlepšia komunikačné schopnosti a naučia sa počítať si peniažky.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Sada kuchynky a pokladne je skvelá súprava hračiek pre deti, pretože obsahuje ohromné množstvo doplnkov nevyhnutných na jedinečnú hru plnú zábavy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia78*24*80 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť10,17 kg
NoteBattery: 1 AA
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.