Set kuchynka Tefal Studio XL Smoby so zvukmi a chladničkou a 3 kuchynské spotrebiče Tefal

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal Studio XL a 3 kuchynské spotrebiče Tefal je fantastická súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Realistický dizajn a zaujímavé detaily kuchynky zaručene upútajú každé dieťatko, pretože kuchynka vyzerá ako naozajstná kuchyňa. Spolu s kávovarom, hriankovačom a tlakovým hrncom Tefal tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. V jeho hračkách sa odráža francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť a tiež rokmi overená kvalita. Tá je spojená so zaručenou bezpečnosťou detí počas zábavných a veselých hier s hračkami Smoby. Hračky v sete vám ponúkame v zvýhodnenej cene.

Detská kuchynka Tefal Studio XL Smoby elektronická so zvukmi, s jedálňou a chladničkou oranžovo-šedá

Detská kuchynka Tefal Studio XL v odtieni krásne oranžovej farby v kombinácii so šedou a bielou pôsobí nadčasovo. Jej výška je 100 cm, a je prístupná z 360°. To je výhodná vlastnosť pre deti, ktoré sa tak môžu hrať s kuchynkou z každej strany. S kuchynkou sa zahrá pohodlne i viac detí, je vhodná ako pre dievčatko tak pre chlapčeka. Celkové rozmery kuchynky sú 86*62*100 cm a je vhodné pre deti vo veku od 3 rokov. Kuchynka u detí rozvíja motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a deti si pri hre zdokonaľujú komunikačné schopnosti. Hrou s kuchynkou deti napodobňujú dospelých, a kuchynka je dostatočne veľká na hru pre viac detí. Elektronická kuchynka vydáva realistické zvuky a má magické funkcie, ktoré ocení každý malý kuchár či kuchárka.

V magickom hrnci po položení na sporák uvaria cestoviny. Kuchynka obsahuje zabudovaný espresso kávovar s kapsulami rôznych príchutí. Pod ním sa nachádza automat na sódu. Panvica má kreatívne prevedenie a je prispôsobená na hádzanie placiek, tak ako to robí pravý majster kuchár. Detská kuchynka má rúru na pečenie a umývačku riadu s otvárateľnými dvierkami. Kuchynka tiež disponuje chladničkou na uloženie potravín a skrinku na doplnky a kuchynské náradie. Medzi doplnky kuchynky patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie, poháre  na sódu a šálky na kávu, kapsule do kávovaru, z jednej strany opečené potraviny, placka, čarovné cestoviny, panvica na vyhadzovanie placky, mlieko, cereálie, cestoviny a cookies polotovary, ako aj stojan na riady do umývačky riadu, soľnička a korenička.

Kuchynka Smoby Tefal Studio XL má množstvo úložného priestoru a jedáleň na servírovanie jedál. Kuchynka funguje na 1 x AA batériu, ktorá je v balení. Pracovná doska obsahuje drez na umývanie riadov, sporák s dvoma elektrickými platničkami a pracovnou doskou na prípravu jedál. Sporák pri varení vydáva realistické zvuky Blop Blop Blop Pccchhhhii a sódovač pri dávkovaní sódy vydáva zvuk Cric Cric. Kuchynka pre deti francúzskeho výrobcu Smoby je priestranná, vyrobená z kvalitných plastových materiálov. K doplnkom kuchynky patrí magický hrniec s pokrievkou

Detský kávovar Mini Tefal City Smoby biely

Smoby detský kávovar Mini Tefal City je krásny bielo-béžový kávovar pre deti s oranžovým spínačom, ktorý slúži ako doplnok do detskej kuchynky. Spolu s doplnkami je hra detí úplne dokonalou a ponúka im nekonečné možnosti hier. Detský kávovar Mini Tefal má realistický vzhľad a vyberateľnú nádobu na hotovú kávu. Kávovar je vhodný pre deti od 3 rokov. Jeho výška je 15 cm. Kávovar pre deti má mechanický spínač na boku a dá sa doň naliať voda. Deti sa radi hrajú s detskou kuchynkou ako i s doplnkami. Takýmto spôsobom napodobňujú dospelých a približujú sa svetu dospelých.

Detský toaster Mini Tefal Express Smoby biely

Smoby detský toaster Mini Tefal Express je prevedený v krásnej bielo-oranžovej farebnej kombinácii s realistickým dizajnom. Tento doplnok do detskej kuchynky je mechanický. Po vložení hrianok a stlačení spínača sú hrianky ochvíľku hotové. Spúšťa sa bočným spínačom oranžovej farby. Deti sa radi hrajú na prípravu raňajok alebo olovrantu. Plastové materiály toastera pre deti Smoby Mini Tefal Express sú pevné a odolné. Ich povrch je príjemný a zamatový na dotyk. Tento kuchynský spotrebič je vhodný pre deti od 3 rokov. Rozmery detského toastera sú 15,5*5,5*7,8 cm. Je súčasťou fantastického a cenovo výhodného setu hračiek pre malých kuchárov a kuchárky.

Detský tlakový hrniec Mini Tefal Smoby s mechanickým zvukom bielo-oranžový

Smoby detský tlakový hrniec Mini Tefal je prevedený v kombinácii bielej, oranžovej a šedej farby. Pôsobí veľmi pekne a realisticky, dá sa mechanicky otvárať a zatvárať. Tlakový hrniec pre deti má na vrchu piest na uvoľnenie tlaku. Po otočení spínača vydáva zvuky. Rozmery hrnca sú 19*19*12 cm. Tento tlakový hrniec je vhodný pre deti už od 3 rokov veku. Je to jedinečný doplnok do detskej kuchynky, ktorý hre dodá realistický charakter. Deti sa vďaka tomuto a ďalším 2 spotrebičom, ktoré prichádzajú v sete hračiek, zabavia s kuchynkou a spotrebičmi Smoby dlhé hodiny.

Smoby je kvalitný francúzsky výrobca nádherných plastových hračiek pre deti. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Sada kuchynky a kuchynských spotrebičov Tefal, ktoré sú replikami reálnych spotrebičov, je skvelá súprava hračiek pre deti, ktoré sa rady hrajú na kuchárov a kuchárky. Zahŕňa v sebe veľa doplnkov, ktoré zabezpečia neopakovateľnú hru na dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery86*62*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*74 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť8,2 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné