Set kuchynka Tefal Studio Bubble Smoby tyrkysová elektronická s magickým bublaním a lekársky vozík so zvukom a svetlom

Popis produktu

Sety detských hračiek predstavujú výbornú voľbu pre rodičov, ktorí hľadajú kvalitu za rozumnú cenu. Set elektronická kuchynka Tefal Studio Bubble Smoby a lekársky vozík so zvukom a svetlom je jedinečná súprava hračiek vhodná pre každé dieťa od 3 rokov, ktoré sa rado hrá na hry v domácnosti alebo doktorov. Hračky v sete navzájom ladia, rozvíjajú schopnosti dieťaťa a sú krásnym doplnkom každého interiéru. Deti sa setu hračiek potešia a zabaví ich na dlhé hodiny.

Kuchynka pre deti Tefal Studio Bubble Smoby elektronická s magickým bublaním, sódou, kávovarom a 26 doplnkami tyrkysovo-šedá

Detská kuchynka Tefal Studio Bubble od Smoby je skvelou kuchynkou všetky šikovné a zvedavé deti od 3 rokov. Je prevedená v elegantnej farebnej kombinácii tyrkysovej a šedej farby. Výhodou tejto kuchynky je prístupnosť z každej strany, a tak je vhodná na hru pre viac detí. Deti si hrou precvičujú motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov a hra s kuchynkou je pre nich veľká zábava. Kuchynka Smoby je vybavená až 26 kusmi unikátnych a užitočných doplnkov. Medzi ne patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie, čarovný hrniec s pokrievkou, náhradné kapsule do kávovaru, panvica, šálky na kávu či umývačka riadu.

Kuchynka Tefal Studio Bubble má špeciálne magické vlastnosti. Nalejte vodu do čarovného hrnca a po umiestnení na sporák sa objavia čarovné bubliny. Detská kuchynka je vybavená originálnymi spotrebičmi, ako v reálnej kuchyni. V rúre na pečenie si môžu deti upiecť chutný koláčik, a potom umyť riad v umývačke riadu umiestnenej priamo pod rúrou. Kuchynka má aj chladničku, v ktorej si malý šéfkuchár môže odložiť všetky potraviny, ktoré majú byť v chlade. Pracovná doska kuchynky pozostáva z elektrického sporáku s dvoma platničkami, drezu na umývanie a pracovnej časti. V kuchynke nájdeme aj sódovač na vyrábanie sódy a espresso kávovar s výmennými kapsulami. Sódovač vydáva realistické zvuky Cric Cric. V hornej časti stojana je detský digestor, na ktorý si deti zavesia kuchynské náradie. Kuchynka má množstvo úložného priestoru. Táto elektronická kuchynka pre deti má celkovú výšku 100 cm. Jej rozmery sú 49*47*100 cm. Balenie obsahuje 3 x AAA/LR03 batérie

Lekársky vozík pre deti Medical Smoby elektronický s modrým kufríkom a 16 doplnkami

Lekársky vozík pre deti Medical poteší malých lekárov a lekárky od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú na ošetrovanie chorých a zranených. Vozík s prístrojom EKG a modrým kufríkom pre detských lekárov s množstvom náčinia je prevedený v krásnej kombinácii farieb červenej a bielej, čím sa približuje ešte viac k svojmu originálu. Lekársky vozík funguje na 2 batérie typu  AA/LR6, ktoré sú nevyhnutné pre fungovanie EKG prístroja, ktorým malí doktori merajú svojim pacientom tepovú frekvenciu, ktorú prístroj ohlasuje zvukovými efektmi. Detský vozík s lekárskym náčiním je vysoký 56 cm a jeho celkové rozmery sú 31*32*56 cm.

Pohodlné presúvanie zabezpečujú 2 kolieska a  malý lekár si svoj vozík vezme ľahko kdekoľvek, kde ho potrebujú jeho pacienti. Detský doktorský vozík obsahuje bohatú výbavu, ktorú tvorí celkom až 16 doplnkov. Medzi doplnkami k vozíku sa nachádzajú rôzne druhy lekárskeho náčinia, ako napríklad fonendoskop, injekcia, lieky, nožničky, náplaste, ale aj infúzia na podanie liekov či kartičky na zaznamenanie zdravotného stavu ošetrovaných pacientov. Detský vozík pre malých doktorov je vyrobený z odolného a kvalitného plastu, ktorý je jemný na dotyk. Všetky hrany tejto u detí obľúbenej hračky sú zaoblené, a preto je pre hru detí maximálne bezpečný. 

Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť na výrobu hračiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou použitých materiálov a bezpečnosťou hračiek. Hračky od Smoby spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá kladené na výrobu detských hračiek a vďaka tomu si udržujú ten najvyšší štandard. Žiarivé farby na detských hračkách Smoby sú podnecujú u detí rozvoj predstavivosti a fantázie. Jedná sa o hračky s najvyššou pridanou hodnotou a jedinečným francúzskym dizajnom.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,2 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 included
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.