Set kuchynka Tefal Studio Bubble Smoby tyrkysová elektronická s magickým bublaním a zmrzlinársky vozík s hamburgermi

Doprava
Výrobca: Smoby Kategória: Elektronické kuchynky Kód: SM311023-10
136,99 €
86,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Sety detských hračiek predstavujú výbornú voľbu pre rodičov, ktorí zvažujú kúpu hračiek, ktoré zabavia ich deti na dlhé hodiny. Set elektronická kuchynka Tefal Studio Bubble Smoby a zmrzlinársky vozík s hamburgermi je skvelá súprava hračiek pre všetkých malých kuchárov od 3 rokov. Jednotlivé hračky v sete navzájom ladia, rozvíjajú schopnosti dieťaťa a sú pekným doplnkom každej detskej izby. Set moderných hračiek je v ponuke za zvýhodnenú cenu, takže ušetríte a vaše dieťa sa bude z nových hračiek veľmi tešiť.

Kuchynka pre deti Tefal Studio Bubble Smoby elektronická s magickým bublaním, sódou, kávovarom a 26 doplnkami tyrkysovo-šedá

Detská kuchynka Tefal Studio Bubble od Smoby je krásna kuchynka pre dievčatko či chlapčeka vhodná od 3 rokov. Je prevedená v elegantnej farebnej kombinácii tyrkysovej a šedej farby s originálnym francúzskym dizajnom. Výhodou tejto kuchynky je prístupnosť z každej strany, a tak je vhodná na hru pre viac detí. Deti si hrou cvičia motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov a hra s kuchynkou je pre nich veľká zábava. Kuchynka Smoby je vybavená až 26 kusmi praktických a užitočných doplnkov. Medzi ne patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie, čarovný hrniec s pokrievkou, náhradné kapsule do kávovaru, panvica, šálky na kávu či umývačka riadu.

Kuchynka Tefal Studio Bubble disponuje množstvom funkcií a doplnkov. Nalejte vodu do čarovného hrnca a po umiestnení na sporák sa objavia čarovné bubliny. Detská kuchynka je vybavená spotrebičmi, ako v reálnej kuchyni. V rúre na pečenie si môžu deti upiecť chutný koláčik, a potom umyť riad v detskej umývačke riadu umiestnenej priamo pod rúrou. Kuchynka má aj chladničku, ktorá predstavuje aj úložný priestor na potraviny. Pracovná doska kuchynky pozostáva z elektrického sporáku s dvoma platničkami, drezu na umývanie a pracovnej časti. V kuchynke nájdeme aj sódovač na vyrábanie sódy a espresso kávovar s výmennými kapsulami. Sódovač vydáva realistické zvuky Cric Cric. V hornej časti stojana je detský digestor, na ktorý si deti zavesia kuchynské náradie. Kuchynka má množstvo úložného priestoru. Táto elektronická kuchynka pre deti má celkovú výšku 100 cm. Jej rozmery sú 49*47*100 cm. Balenie obsahuje 3 x AAA/LR03 batérie

Detský zmrzlinársky vozík 100 % Chef Écoiffier s hamburgermi od 18 mesiacov s 29 doplnkami

Červený vozík 100% Chef Écoiffier je výborná hračka, vhodná pre deti od 18 mesiacov, v žiarivej červenej farbe. Detský vozík so zmrzlinou prichádza v balení spolu s 29 praktickými doplnkami, a patria k nim napríklad zmrzliny v kornútkoch, majonéza a kečup, hamburgery a hranolky. Vozík je na kolieskach, takže deti sa s ním môžu premávať po dome ako naozajstní predavači jedla alebo kuchári vonku. Je to pekný darček pre každé dieťatko, ktoré rado pomáha mamičke v kuchyni, hrá sa na kuchára alebo kuchárku. Detský vozík s jedlom má realistické prevedenie, je to nadčasová hračka, ktorá je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí.

Detský zmrzlinársky vozík je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko a poskytuje mnoho možností na vymýšľanie a hodiny plné zaujímavých činností. Má však aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť na výrobu hračiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou použitých materiálov a bezpečnosťou hračiek. Hračky od Smoby spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá kladené na výrobu detských hračiek a vďaka tomu si udržujú ten najvyšší štandard. Žiarivé farby na detských hračkách Smoby sú podnecujú u detí rozvoj predstavivosti a fantázie. Jedná sa o hračky s najvyššou pridanou hodnotou a jedinečným francúzskym dizajnom.

Technické parametre
Set produktovÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...