Set kuchynka Tefal Studio XXL Smoby elektronická s magickým bublaním a obedová súprava so sušičkou riadu

Popis produktu

Set hračiek elektronická kuchynka Tefal Studio XXL a obedová súprava riadikov so sušičkou je fantastická sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov.  Realistický dizajn, jedinečná farebná kombinácia a prepracované detaily kuchynky zaručene upútajú každé dieťatko. Skvelým doplnkom k detskej kuchynke je obedová súprava riadov, ktorá rozširuje herný priestor detí. Okrem hier na kuchára sa deti rady hrajú aj na hostiteľov, a preto obe hračky od  francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier sú nádherným darčekom pre vaše ratolesti a vás príjemne prekvapí výhodná cena setu.

Kuchynka pre deti Tefal Studio XXL Smoby elektronická s magickým bublaním a ľadom s 38 doplnkami červeno-zelená

Detská kuchynka Tefal Studio XXL je inšpirovaná najnovšími trendmi v dizajne a svojím jedinečným farebným vyhotovením sa podobá na ozajstnú kuchyňu. Množstvo prepracovaných detailov a zaujímavých doplnkov robia z kuchynky Smoby Tefal Studio XXL v červeno-zelenej kombinácii unikátnu hračku pre dievčatá i chlapcov od 3 rokov. Elektronická kuchynka Tefal XXL sa bude krásne vynímať v detskej izbe aj vášho dieťatka, je rovnako vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Pohodlne sa s ňou zahrá viac detí naraz, pretože je prístupná z každej strany a hracia plocha má 360°. Je ideálnou hračkou aj pre hru detí v škôlke. Detská kuchynka je dlhá 86 cm, vysoká 100 cm a hlboká 83 cm. Výška pracovnej dosky je 51 cm od zeme. Hra v kuchynke je forma sociálnej interakcie, ktorá u detí rozvíja komunikačné schopnosti. Deti napodobňujú život dospelých, učia sa, čo život dospelých obnáša.

Netradičným a zaujímavým doplnkom kuchynky je umývačka riadu pod rúrou na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a priehradkou na uloženie riadu. Azda najlepším doplnkom detskej kuchynky je magický hrniec, ktorý po naplnení vodou na varnej doske začne magicky bublať. Hra na varenie už nemôže byť zábavnejšia. V spodnej časti kuchynky pre deti je chladnička s červenými dvierkami. Tlačidlá na zapínanie a vypínanie rúry vydávajú mechanický zvuk Klik-Klik. Nad pracovnou doskou kuchynky je digestor s háčikmi, na ktorých visí príbor a kuchynské potreby. Pod digestorom je zabudovaný espresso kávovar s veľkým bielym hrnčekom. Drez na umývanie riadu s moderným vysokým vodovodným kohútikom je doplnený o odkvapkávač na riad. Deti si na chutnom obede pochutnajú v jedálenskom kútiku tejto modernej kuchyne.

Netradičným prístrojom v tejto kuchynke pre deti je stroj na výrobu domácej sódy, ktorý počas výroby nápoja vydáva zvuky Cric-Cric. Ďalej v kuchynke nájdete aj originálny dávkovač na ľad, ktorý po stlačení vydáva kocky ľadu. Táto krásna a jedinečná kuchynka je dodávaná spolu s 38 doplnkami, ktoré zaručujú dlhé hodiny hier na kuchárov či pekárov. Deti veľmi rady pri hre napodobňujú svojich rodičov. K zaujímavým doplnkom kuchynky patria napoly opečené potraviny, panvica na palacinky, hrniec s pokrievkou, kapsuly do kávovaru, soľnička, korenička, 2 sady príborov, 2 tanieriky, 2 poháre, 2 šálky, kocky ľadu, opečené potraviny, odkvapkávač na riad, 4 krabičky s jedlom, fľaša, kuchynské náradie. Detská kuchynka Smoby Tefal Studio XXL funguje na 2 x AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Kuchynka skvelo zapadne do interiéru detskej izby a nezaberá veľa miesta.

Detská sušička riadu 100% Chef Écoiffier veľká od 18 mesiacov s 45 doplnkami

Écoiffier detská sušička na riad 100% Chef je krásny a ideálny doplnok do každej detskej kuchynky. Set s riadmi a s odkvapkávačom na riad je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská sušička na riad obsahuje až 45 krásnych doplnkov, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Detská sušička na riad s doplnkami je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Vďaka spoločnému umývaniu riadu vytvárate u detí odmalička zmysel pre poriadok a čistotu. Detská sušička na riad má elegantnú striebornú farbu a krásne ladí so zvyškom doplnkom.

Doplnky k detskej sušičke na riad tvorí sada detských riadikov, ktorá obsahuje 4 zelené tanieriky, ktoré majú moderný štvorcový tvar, 4 malé biele tanieriky, 4 červené poháriky bez uška, 4 šálky v zelenej farbe, sada príborov v červenej farbe, ktorú tvoria 4 vidličky, 4 nožíky a 4 malé lyžičky. Súčasťou detského setu s riadmi a sušičkou sú aj 3 hrnce rôznej veľkosti a farby, krásny červený čajník, malá zelená cukornička, čierny plech na pečenie a zelená sada, ktorá obsahuje nôž, obracačku, veľkú vidličku na mäso a naberačku.

Francúzski výrobcovia Smoby a Écoiffier sú zárukou kvality a bezpečnosti, preto je set hračiek s kuchynkou a sadou riadu výbornou voľbou. Smoby je producent kvalitných hračiek, ktoré sú vyrobené zo zamatovo jemného plastu. Žiarivé farby na hračkách podnecujú fantáziu a tvorivosť detí. Écoiffier tiež ponúka kvalitnú hračky za rozumnú cenu. Setom detskej kuchynky XXL s realistickým dizajnom a odkvapkávačom na riad so sadou doplnkou potešíte nielen svoje deti, ale aj svoju peňaženku.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery86*83*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Celková dĺžka86 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť8,2 kg
NoteBattery: 2 x AA/LR6
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.