Set kuchynka Tefal Studio Smoby so sódovačom a sada hamburgerov

Popis produktu

Detská kuchynka Tefal Studio so zvukmi a sódovačom od Smoby teraz prichádza v jednom cenovo zvýhodnenom sete spolu so sadou detských hamburgerov 100% Chef Écoiffier. Tento set poteší všetky deti, ktoré sa rady motajú v kuchyni a pomáhajú mamičkám pri varení. Farebné zladenými hračkami urobíte radosť každému dieťaťu. Vďaka pestrým farbám a mnohým doplnkom si vaše detičky rozvíjajú fantáziu a zlepšujú jemnú detskú motoriku. Set si teraz môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu. Hračky Smoby a Écoiffier sú vyrábané z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov, takže hry vašich detí sú naozaj bezpečné.

Kuchynka pre deti Tefal Studio Smoby elektronická so zvukmi, so sódovačom, opečenými potravinami a 27 doplnkami žlto-šedá

Detská kuchynka Tefal Studio od francúzskeho výrobcu Smoby je dokonalou kuchynkou pre dievčatko či chlapčeka vhodná od 3 rokov. Je prevedená v dynamicky elegantnej farebnej kombinácii módnej žltej, šedej a bielej farby. Táto farebná kombinácia patrí k posledným módnym trendom vo francúzskej bytovej móde a architektúre. Smoby kuchynka pre deti Tefal Studio je pekná a netradičná kuchynka, ktorá má realistické prevedenie. Výhodou tejto kuchynky je prístupnosť z každej strany, a tak je vhodná na hru pre viac detí. Spoločnou hrou si detičky rozvíjajú komunikačné schopnosti a napodobňujú dospelých. Kuchynka je prispôsobená úchytmi, gombíkmi a náradím drobným detským rúčkam. Deti si hrou cibria motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov a hra s kuchynkou je pre nich veľká zábava. Kuchynka Smoby je vybavená až 27 kusmi doplnkov. Medzi nich patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie, hrniec s pokrievkou a čarovné cestoviny, náhradné kapsule do kávovaru, panvica placky, šálky na kávu a poháre na sódu, opečené potraviny.

Kuchynka Smoby Tefal Studio má mnohé špeciálne vlastnosti, ktorými sa odlišuje od iných kuchyniek. Elektronická kuchynka má zvukové funkcie, a sporák po položení na platňu vydáva realistické zvuky ako pri varení Blob Blop Blop a Psssshhhii, ako pri pečení. Milým doplnkom kuchynky je sódovač, ktorý pri používaní vydáva realistické zvuky Cric Cric. V čarovnom hrnci sa uvaria cestoviny. Táto elektronická kuchynka pre deti má celkovú výšku 100 cm. Jej rozmery sú 49*47*100 cm. Detská kuchynka je vybavená spotrebičmi, ako v reálnej kuchyni. V rúre na pečenie si môžu upiecť chutný koláčik, a potom umyť riad v dreze na umývanie riadu. Kuchynka má aj chladničku, ktorá predstavuje i úložný priestor na potraviny. Pracovná doska kuchynky pozostáva z elektrického sporáku s dvoma platničkami, drezu na umývanie a jedálenského stola. Pekným detailom sú opečené potraviny, ktoré pôsobia realisticky. Stôl slúži deťom na prestieranie a stolovanie. Nad pracovnou doskou sa týči stojan, kde si deti nájdu sódovač na vyrábanie sódy a espresso kávovar s výmennými kapsulami. V hornej časti stojana je aplikovaný detský digestor, na ktorý si deti zavesia kuchynské náradie. Kuchynka má množstvo úložného priestoru a je dômyselne premyslená. Hra s detskou kuchynkou deti neomrzí celé hodiny a radi sa s ňou hrajú dlhé roky.

Detský set hamburgerov 100% Chef Écoiffier od 18 mesiacov s 25 doplnkami

Écoiffier detský set s hamburgermi 100% Chef je krásny set s veľkým množstvom rôznych doplnkov, ktoré rozvíjajú hry detí na kuchárov a predavačov. Set pre deti s hamburgermi a inými doplnkami krásne rozžiari každú detskú kuchynku. Je vhodný pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré si chcú otvoriť vlastnú reštauráciu s tými najchutnejšími hamburgermi a koláčmi. Produkt pre deti je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktoré dodržujú európske štandardy pre bezpečnosť a kvalitu hračiek. Rozmery detského hamburgerového setu s 25 doplnkami sú 29*19*20 cm.

Hamburger set pre deti je zaujímavá a vhodná hračka pre všetky deti, ktoré sa rady hrajú v kuchynke a chcú pomáhať pri varení. Vďaka hamburgerovému setu sa deti naučia samostatnosti pri príprave rôznych druhov jedál a ich servírovaní. Súčasťou setu sú dva hamburgery, ktoré sú takmer na nerozoznanie od skutočných hamburgerov. Obsahujú všetko, čo by mal chutný hamburger mať, a to mäsovú placku, syr, paradajku, vajíčko a v neposlednom rade chutný a zdravý šalátik. Detské hamburgery môže váš malý kuchárik dochutiť buď kečupom alebo majonézou, ktoré sú taktiež pribalené k detskému setu s hamburgermi. Detský set s hamburgermi obsahuje aj 25 doplnkov, s ktorými vaše deti zažijú veľa zábavy.

Smoby a Écoiffierfrancúzski výrobcovia kvalitných detských hračiek v jasných farbách, ktoré podnecujú detskú fantáziu a predstavivosť. Hračky Smoby a Écoiffier spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú francúzske hračky vhodné aj pre najmenšie deti. Hračky pre deti Smoby a Écoiffier vynikajú originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami a kvalitou. Plast na hračkách je pevný a odolný, preto sa s hračkami francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier môžu hrať aj najmenšie deti. Tento úžasný set kvalitných hračiek modernej kuchynky so zvukmi a sada s hamburgermi prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia49*24*70 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,33 kg
Farbažltá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.