Set kuchynka elektronická s bublaním Tefal Studio Kitchen XL Bubble 360° a pracovný stôl Mega Center Smoby trojkrídlový

Popis produktu

Kuchynka elektronická s bublaním Tefal XL Bubble a pracovný stôl trojkrídlový spolu tvoria špičkovú sadu hračiek pre deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na povolania. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci a dievčatá sa zahrajú na kuchárov, učia sa pracovať s kuchynským náradím, takisto si vyskúšajú svoju šikovnosť pri hre na majstrov opravárov. Súprava hračiek s francúzskym dizajnom podnecuje detskú predstavivosť a fantáziu, získavajú realistické zážitky. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, rozvíjajú si logické myslenie a komunikačné schopnosti pri hre s kamarátmi a súrodencami.

Kuchynka elektronická s bublaním v hrnci Tefal Studio XL Bubble 360° Smoby s funkčnými spotrebičmi a potravinami 34 doplnkov 

Elektronická kuchynka s bublaním v hrnci Tefal Studio XL Bubble od francúzskeho výrobcu Smoby je skvelá hračka pre všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na šéfkuchárov. Tešiť sa môžu na kuchynské hodiny a predĺženú kuchynskú dosku, ktorá deťom poslúži ako jedálenský stolík. Kuchynka ponúka prístup z viacerých strán, takže sa s ňou zahrajú aj kamaráti a súrodenci, jej zadná strana je ozdobená krásnym obrázkom s kuchynským motívom. Kuchynka disponuje rúrou na pečenie, chladničkou, kávovarom s náhradnými kapsulami, sódovačom, digestorom s háčikmi na náradie, drezom a varnou doskou.

Kuchári sa pri varení spoľahnú na sadu 34 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza magický hrniec s bublajúcou vodou, panvica, kuchynské náčinie, krabice, náhradné kapsule, poháriky, korenička, soľnička, šálky, lyžičky, nožíčky, vidličky, tanieriky, rybička a steak na vysmážanie. Skvelým doplnkom sú aj cestoviny, ktoré dokážu meniť farbu pri zmene teploty. Všetky detaily kuchynky sú starostlivo prispôsobené detským rúčkam, k dispozícii majú aj množstvo úložného priestoru pre všetky doplnky. Stabilná kuchynka v tvare písmena L stojí na pevných nohách a jej rozmery sú 85*62*100 cm, pričom celková výška je 100 cm, výška pracovnej dosky 51 cm. Elektronický modul funguje na 3 batérie typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center Smoby inštalatérstvo maľovanie a tesárstvo 100 doplnkov

Pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorý sa rady hrajú hry na technické povolania. Pri práci na inštalatérov, mechanikov a tesárov sa môžu spoľahnúť na bohatú sadu 100 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza mechanická vŕtačka s 2 nadstavcami, kliešte, píla, skrutkovač, montážne kľúče, kladivo, valček na maľovanie, zverák, skrutky, matice, klinčeky, potrubné diely, poličky na drobné súčiastky, rôzne montážne časti a dielce. Pracovný stôl s 3 hernými plochami je vybavený kolieskami pre jednoduché presúvanie a otvárateľnými bočnými krídlami, takže sa dá za pár sekúnd ľahko rozložiť a zložiť.

Stredná časť je vyhradená strojárskej práci, dieťa sa učí pracovať so zverákom, zatĺkať klince, merať diely s mechanickým pravítkom a poskladá si autíčko podľa návodu. Naplno si rozvíja jemnú motoriku, spoznáva nové nástroje a ako sa správne používajú. Zadná stena je vybavená závesným systémom pre pracovné náradie a odkladacou plochou pre drobné súčiastky, takže má dieťa potrebné doplnky vždy poruke. Majstrov poteší aj praktická tabuľka, na ktorú si budú môcť kriedou kresliť a písať poznámky, takisto využije aj praktické poličky pod pracovnou plochou. Pracovný stôl sa delí na inštalatérsku, maliarsku a tesársku časť s príslušným vybavením.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery85*62*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Celková dĺžka85 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,3 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Farbašedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.