Set kuchynka Tefal French Touch Smoby s ľadom a kávovarom a obchod Supermarket s pokladňou

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal French Touch a obchod Supermarket je fantastická súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Najmodernejší inovatívny dizajn týchto úžasných hračiek zaručene upúta každé dieťatko. Kuchynka aj obchod majú rôzne doplnky, ktoré nesmú chýbať ani v naozajstných obchodoch a kuchyniach. Spolu sa výborne dopĺňajú a zaručia vašim deťom hodiny plné zábavy. Tieto úžasné hračky v cenovo výhodnej ponuke pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. V jeho hračkách sa odráža francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť a tiež rokmi overená kvalita. Tá je spojená so zaručenou bezpečnosťou detí počas zábavných a veselých hier s hračkami Smoby.

Kuchynka pre deti Tefal French Touch Smoby so zvukmi, s ľadom, kávovarom a 45 doplnkami tyrkysovo-zelená

Detská elektronická kuchynka Smoby Tefal French Touch je krásna a inovatívna detská kuchynka so zvukovými funkciami, magickými potravinami a množstvom doplnkov. Kuchynka pre deti Tefal French Touch má krásne farebné prevedenie žiarivej modrej farby v kombinácii s bielou pracovnou doskou a šedými a sviežo zelenými doplnkami. Kuchynka Smoby je vhodná pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 rokov. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov. Hra s detskou kuchynkou u detí pomáha rozvíjať komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Varič vydáva realistické zvuky ako pri varení Blop Blop Pssschh. V čarovnom hrnci sa po položení na varič uvaria ozajstné cestoviny. Zaujímavým detailom kuchynky sú potraviny, ktoré sú z jednej strany opečené.

Detská kuchynka obsahuje spolu až 45 doplnkov. Medzi nich patrí panvica na otáčanie placiek, ktorá premení každého malého kuchára či kuchárku na gurmánskeho majstra. K doplnkom ďalej patria príbory, tanieriky, replika noža, naberačky, soľnička a korenička, kečup a majonéza, tlakový hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka, poháriky s podstavcami. Detská kuchynka obsahuje tiež niekoľko napodobenín jedla ako sú párky, kurča, vajíčko, koláčiky, mrkva a placky na pečenie. Súčasťou doplnkov sú aj kocky ľadu, ktoré deťom pri hre vypadnú priamo z dávkovača ľadu. Medzi jedinečné doplnky tejto kuchynky patrí zabudovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami. Výhodou kuchynky je prístupnosť z každej strany. Kuchynka má detskú chladničku s otvárateľnými dvierkami, ktorá slúži zároveň ako úložný priestor pre potraviny a doplnky.

Dôležitú časť kuchynky tvorí rúra na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a vysúvateľným roštom. Pracovná doska detskej kuchynky obsahuje drez a sporák s dvoma plynovými a dvoma elektrickými varičmi. Krásnym doplnkom kuchynky je aj barbecue gril na opekanie. Nad sporákom je espresso kávovar a nad ním sú ručičkové hodiny. Na digestore sú háčiky na zavesenie kuchynského náradia. Spoločnou hrou a napodobňovaním dospelých sa deti dokážu zabaviť dlhé hodiny, a pritom sa učia ako to funguje v ozajstnej kuchyni. Celková dĺžka detskej kuchynky je 115 cm a jej rozmery sú 115*41*93 cm a jej výška je 93 cm. Elektronická kuchynka Smoby Tefal French Touch funguje na 1 x AA batériu, ktorá je súčasťou balenia.

Detský obchod Supermarket Smoby s elektronickou pokladňou, vozíkom a potravinami zelený

Smoby obchod Supermarket je fantastická hračka pre deti od 3 rokov. Detský obchod má v sebe zabudovanú elektronickú dotykovú pokladňu, kalkulačku a LCD displej. Je to mini replika klasického supermarketu, v ktorom nájdete všetko možné: poličky s ovocím a zeleninou, poličky s pekárenskými výrobkami a mnohými ďalšími potravinami, pokladňu s mikrofónomnákupný košík na kolieskach, do ktorého sa dá vložiť minca. Spolu je v balení až 44 doplnkov, bez ktorých sa nezaobíde žiaden správny obchod. Deti si môžu vybrať rôzne produkty na dotykovom displeji, cena sa zobrazí na LCD obrazovke. Všetky ceny sa dajú spočítať na zabudovanej kalkulačke. Produkty sa dajú aj oskenovať, presne ako na naozajstnej pokladni. Pri každom produkte pokladňa vydá pípajúci zvuk a zasvieti červené svetielko. Pri platení je potrebné pretiahnuť kartičku cez čítačku kariet a cena na pokladni sa vynuluje, ako keby bol tovar zaplatený.

Detský obchodík s pokladňou je nielen veľmi zábavná realistická hračka, ale prispieva vo veľkej miere aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálna hračka pre deti, ktoré rady vymýšľajú rôzne príbehy a hrajú sa na dospelých. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Detský supermarket Smoby funguje na 2 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Rozmery detského obchodíka sú 54*46*87 cm, má výraznú zelenú farbu.

Smoby je kvalitný francúzsky výrobca nádherných plastových hračiek pre deti. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Sada kuchynky a obchodíka pre malých predavačov je skvelá súprava hračiek pre deti, ktoré sa rady hrajú na rôzne povolania. Zahŕňa v sebe veľa doplnkov, ktoré zabezpečia neopakovateľnú hru na dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia77*24*79 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,75 kg
NoteBattery: 1 AA
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.