Set kuchynka Tefal French Touch Smoby s ľadom a kávovarom a upratovacie pomôcky 3v1

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal French Touch a upratovacie potreby tvoria skvelú súpravu hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Najmodernejší inovatívny dizajn a zaujímavé detaily kuchynky zaručene upútajú každé dieťatko, pretože kuchynka vyzerá ako naozajstná kuchyňa. Spolu s upratovacími pomôckami tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov. Tieto úžasné hračky v cenovo výhodnom sete pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. V jeho hračkách sa odráža francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť a tiež rokmi overená kvalita. Tá je spojená so zaručenou bezpečnosťou detí počas zábavných a veselých hier s hračkami Smoby.

Kuchynka pre deti Tefal French Touch Smoby so zvukmi, s ľadom, kávovarom a 45 doplnkami tyrkysovo-zelená

Detská elektronická kuchynka Tefal French Touch je krásna a inovatívna detská kuchynka so zvukovými funkciami, magickými potravinami a množstvom doplnkov. Kuchynka pre deti Tefal French Touch má krásne farebné prevedenie žiarivej modrej farby v kombinácii s bielou pracovnou doskou a šedými a sviežo zelenými doplnkami. Kuchynka Smoby je vhodná pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 rokov.  Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov. Hra s detskou kuchynkou u detí pomáha rozvíjať komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Varič vydáva realistické zvuky ako pri varení Blop Blop Pssschh. V čarovnom hrnci sa po položení na varič uvaria ozajstné cestoviny. Zaujímavým detailom kuchynky sú potraviny, ktoré sú z jednej strany opečené.

Detská kuchynka obsahuje spolu až 45 doplnkov. Medzi nich patrí panvica na otáčanie placiek, ktorá premení každého malého kuchára či kuchárku na gurmánskeho majstra. K doplnkom ďalej patria príbory, tanieriky, replika noža, naberačky, soľnička a korenička, kečup a majonéza, tlakový hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka, poháriky s podstavcami. Detská kuchynka obsahuje tiež niekoľko napodobenín jedla ako sú párky, kurča, vajíčko, koláčiky, mrkva a placky na pečenie. Súčasťou doplnkov sú aj kocky ľadu, ktoré deťom pri hre vypadnú priamo z dávkovača ľadu. Medzi jedinečné doplnky tejto kuchynky patrí zabudovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami. Výhodou kuchynky je prístupnosť z každej strany. Kuchynka má detskú chladničku s otvárateľnými dvierkami, ktorá slúži zároveň ako úložný priestor pre potraviny a doplnky.

Dôležitú časť kuchynky tvorí rúra na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a vysúvateľným roštom. Pracovná doska detskej kuchynky obsahuje drez a sporák s dvoma plynovými a dvoma elektrickými varičmi. Krásnym doplnkom kuchynky je aj barbecue gril na opekanie. Nad sporákom je espresso kávovar a nad ním sú ručičkové hodiny. Na digestore sú háčiky na zavesenie kuchynského náradia. Spoločnou hrou a napodobňovaním dospelých sa deti dokážu zabaviť dlhé hodiny, a pritom sa učia ako to funguje v ozajstnej kuchyni. Celková dĺžka detskej kuchynky je 115 cm a jej rozmery sú 115*41*93 cm a jej výška je 93 cm. Elektronická kuchynka Smoby Tefal French Touch funguje na 1 x AA batériu, ktorá je súčasťou balenia.

Metla a lopatka Aqua Clean Smoby 3-dielna tyrkysová

Upratovacia súprava Aqua Clean je praktická sada pomôcok do domácnosti pre každú malú gazdinku od 3 rokov. Súčasťou sady je metla s plastovou rúčkou a lopatka na smeti s malou metličkou. Celá detská sada je veľmi ľahká a jemná na dotyk, nesie chýbať vo výbave žiadnej malej pomocníčky. Prostredníctvom súpravy na upratovanie pre deti, môžete vaše ratolesti viesť k zodpovednosti a starostlivosti o domácnosť. Je dôležité viesť deti už od skorého veku k tomu, aby si udržiavali poriadok vo svojich veciach. Súprava na upratovanie Smoby v tyrkysovom vyhotovení je na to skvelým prostriedkom. Dĺžka metly je 54 cm a celkové rozmery sú 24*5*54 cm.

Smoby je kvalitný francúzsky výrobca nádherných plastových hračiek pre deti. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Sada kuchynky a upratovacích potrieb je skvelá súprava hračiek pre deti, ktoré sa rady hrajú na kuchárov a kuchárky a tiež na pomocníkov v domácnosti. Zahŕňa v sebe veľa doplnkov, ktoré zabezpečia neopakovateľnú hru na dlhé hodiny.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia77*24*79 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,75 kg
PoznámkaBattery: 1 AA
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné