Set kuchynka Tefal French Touch Smoby s ľadom a kávovarom a 3 kuchynské spotrebiče Tefal

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal French Touch a 3 kuchynské spotrebiče Tefal je fantastická súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Realistický dizajn a zaujímavé detaily kuchynky zaručene upútajú každé dieťatko, pretože kuchynka vyzerá ako naozajstná kuchyňa. Spolu s kanvicou, mixérom a toasterom Tefal tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. V jeho hračkách sa odráža francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť a tiež rokmi overená kvalita. Tá je spojená so zaručenou bezpečnosťou detí počas zábavných a veselých hier. Hračky v sete Smoby vám ponúkame v zvýhodnenej cene.

Kuchynka pre deti Tefal French Touch Smoby so zvukmi, s ľadom a kávovarom tyrkysovo-zelená

Detská elektronická kuchynka Tefal French Touch je krásna a inovatívna detská kuchynka so zvukovými funkciami, magickými potravinami a množstvom doplnkov. Kuchynka pre deti Tefal French Touch má krásne farebné prevedenie žiarivej modrej farby v kombinácii s bielou pracovnou doskou a šedými a sviežo zelenými doplnkami. Kuchynka Smoby je vhodná pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 rokov. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov. Hra s detskou kuchynkou u detí pomáha rozvíjať komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Varič vydáva realistické zvuky ako pri varení Blop Blop Pssschh. V čarovnom hrnci sa po položení na varič uvaria ozajstné cestoviny. Zaujímavým detailom kuchynky sú potraviny, ktoré sú z jednej strany opečené.

Detská kuchynka obsahuje spolu až 45 doplnkov. Medzi nich patrí panvica na otáčanie placiek, ktorá premení každého malého kuchára či kuchárku na gurmánskeho majstra. K doplnkom ďalej patria príbory, tanieriky, replika noža, naberačky, soľnička a korenička, kečup a majonéza, tlakový hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka, poháriky s podstavcami. Detská kuchynka obsahuje tiež niekoľko napodobenín jedla ako sú párky, kurča, vajíčko, koláčiky, mrkva a placky na pečenie. Súčasťou doplnkov sú aj kocky ľadu, ktoré deťom pri hre vypadnú priamo z dávkovača ľadu. Medzi jedinečné doplnky tejto kuchynky patrí zabudovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami. Výhodou kuchynky je prístupnosť z každej strany. Kuchynka má detskú chladničku s otvárateľnými dvierkami, ktorá slúži zároveň ako úložný priestor pre potraviny a doplnky.

Dôležitú časť kuchynky tvorí rúra na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a vysúvateľným roštom. Pracovná doska detskej kuchynky obsahuje drez a sporák s dvoma plynovými a dvoma elektrickými varičmi. Krásnym doplnkom kuchynky je aj barbecue gril na opekanie. Nad sporákom je espresso kávovar a nad ním sú ručičkové hodiny. Na digestore sú háčiky na zavesenie kuchynského náradia. Spoločnou hrou a napodobňovaním dospelých sa deti dokážu zabaviť dlhé hodiny, a pritom sa učia ako to funguje v ozajstnej kuchyni. Celková dĺžka detskej kuchynky je 115 cm a jej rozmery sú 115*41*93 cm a jej výška je 93 cm. Elektronická kuchynka Smoby Tefal French Touch funguje na 1 x AA batériu, ktorá je súčasťou balenia.

Detská rýchlovarná kanvica Mini Tefal Smoby bielo-žltá 

Detská rýchlovarná kanvica Mini Tefal je moderná hračka pre deti ktorá sa výborne hodí do každej detskej kuchynky. Je prevedená v kombinácií bielej a žltej farby. Vďaka zaobleným hranám je taktiež veľmi bezpečná a je ergonomicky tvarovaná pre čo najlepšie uchopenie. Na boku kanvice je žlté logo mini Tefal. Veko kanvice sa dá odklopiť ako u klasickej rýchlovarnej kanvice. Tieto a iné detaily vynikajúco podčiarkujú jej realistický vzhľad. Rozmery detskej kanvice mini Tefal sú 11,8*6,8*13,8 cm. Kanvica poteší všetky deti, ktoré sa rady hrajú v kuchynke a stane sa neoddeliteľnou súčasťou každej detskej kuchynky. Vynikajúco sa tiež hodí k čajovým setom. Hrou s hračkami ktoré pripomínajú reálne domáce spotrebiče sa dieťa učí ako sa používajú, rozvíja si motoriku a osvojuje si znalosti fungovania vecí. 

Detský ručný mixér Mini Tefal Smoby s metličkami modrý

Detský ručný mixér Mini Tefal je ďalší domáci spotrebič s realistickým dizajnom. Mixér je prevedený v krásnej modrej farbe a obsahuje jeden pár metličiek na šľahanie sivej farby, ktoré sa dajú vyberať. Na vrchu má mixér biele a sivé tlačidlá a na boku logo mini Tefal. Rozmery detského mixéra mini Tefal sú 11*5*17 cm. Detský mixér Tefal je replikou ozajstného mixéra, výborne zapadne do každej detskej kuchynky a zabezpečí ešte zábavnejšiu a realistickejšiu hru na kuchárov a kuchárky. Mixér do kuchynky je vhodný pre deti od 3 rokov.

Detský hriankovač Tefal Express Smoby s hriankami biely

Smoby hriankovač Tefal Express je replika hriankovača značky Tefal, takže deti majú pocit, že si robia toasty ako veľkí dospelí. Vložte do hriankovača 2 hrianky, stlačte tlačidlo na bočnej strane a po niekoľkých sekundách hrianky samé vyskočia vonku. Detská hračka do kuchynky má pekné bielo-zelené farebné prevedenie. Hračka pre malých výmyselníkov podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu. Taktiež je to skvelý doplnok ku kuchynkám Smoby. Je to hračka vhodná pre deti od 3 rokov. Prostredníctvom hriankovača pre deti rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom súprava detských spotrebičov a kuchynky Smoby, ktorá prichádza vo fantastickej cenovo výhodnej ponuke.

Smoby je kvalitný francúzsky výrobca nádherných plastových hračiek pre deti. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Sada kuchynky a kuchynských spotrebičov Tefal je skvelá súprava hračiek pre deti, ktoré sa rady hrajú na kuchárov a kuchárky. Zahŕňa v sebe veľa doplnkov, ktoré zabezpečia neopakovateľnú hru na dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia77*24*79 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,75 kg
NoteBattery: 1 AA
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné