Set kuchynka Tefal French Touch Bublinky Smoby s magickým bublaním a čajová súprava 100% Chef

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal French Touch Bublinky a bodkovaná čajová sada 100% Chef je fantastická sada hračiek pre malých výmyselníkov. Detská kuchynka je vhodná od 3 rokov, riadiky na čqajový večierok od 18 mesiacov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivých francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier. V ich hračkách sa spája francúzsky šarm s rokmi overenou kvalitou a bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Moderný dizajn a mnoho kuchynských doplnkov, ktoré vyzerajú ako naozajstné zaručene upútajú každé dieťatko. Detská súprava na čaj sa vďaka veselým farbám veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou vašich najmenších a pekne zapadne do detskej kuchynky. Detská kuchynka s potrebami na čajový večierok sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý set hračiek vo výhodnej cene, ktorý je ideálny na hranie pre všetkých chlapcov aj dievčatká.

Detská kuchynka Tefal French Touch Bublinky Smoby elektronická so zvukmi a magickým bublaním červeno-šedá

Detská elektronická kuchynka Tefal French Touch Bublinky s magickými bublinkami je unikátna a inovatívna detská kuchynka s výnimočným dizajnom. Kuchynka Tefal French Touch má krásne farebné prevedenie žiarivej červenej farby v kombinácii s bielou pracovnou doskou a šedými doplnkami. Kuchynka Smoby je vhodná pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 rokov. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Hra s detskou kuchynkou u detí tiež pomáha rozvíjať komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Kuchynka je vybavená replikami ozajstných potravín, ktoré sú z jednej strany opečené. Magickou funkciou detskej kuchynky je bublinkujúca nádoba, ktorá napodobňuje var. Po položení na sporák a naliatí vody vypúšťa realistické bublinky. Detská kuchynka obsahuje spolu až 44 doplnkov.

Medzi doplnky patrí panvica na otáčanie palaciniek. K doplnkom ďalej patria príbory, tanieriky, replika noža, naberačky, soľnička a korenička, kečup a majonéza, tlakový hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka, poháriky s podstavcami. Detská kuchynka obsahuje tiež veľa napodobenín jedla ako sú párky, kurča, vajíčko, koláčiky, mrkva a placky na pečenie. Súčasťou doplnkov sú aj kocky ľadu, ktoré deťom pri hre vypadnú priamo z dávkovača ľadu. Medzi jedinečné doplnky tejto kuchynky patrí zabudovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami rôznych príchutí. Kuchynka pre deti Tefal je dostatočne veľká na hru pre viacero detí. Jej výhodou je prístupnosť z každej strany. Kuchynka má detskú chladničku s otvárateľnými dvierkami, ktorá slúži zároveň ako úložný priestor pre potraviny.

V strednej časti kuchynky je tiež priestor na odkladanie doplnkov alebo iných príslušenstiev, ktoré sú dostupné v našej ponuke. Dôležitú časť kuchynky tvorí rúra na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a vysúvateľným roštom. Pracovná doska detskej kuchynky obsahuje drez, kde deti môžu umývať riad po varení a sporák s dvoma plynovými a dvoma elektrickými varičmi. Krásnym doplnkom kuchynky je aj barbecue gril na opekanie. Celková dĺžka detskej kuchynky je 115 cm a jej rozmery sú 115*41*93 cm a jej výška je 93 cm. Detská elektronická kuchynka Smoby Tefal French Touch funguje na 2 x AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Detská čajová súprava 100% Chef Écoiffier od 18 mesiacov bodkovaná

Écoiffier detská čajová súprava 100% Chef je krásna a roztomilá súprava s riadmi, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská čajová sada poteší každé malé dievčatko, ktoré chce pripraviť pre svoje najlepšie kamarátky alebo mamičku príjemné popoludňajšie posedenie pri čajíku vo svojej detskej izbičke alebo v záhradke. S detským čajovým setom si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať a servírovať pre hostí chutný čaj a občerstvenie. Rozmery detskej čajovej súpravy 100% Chef sú 29*19*20 cm. Detský čajový set je vhodný pre dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné hostiteľky. 

Detský čajový set 100% Chef je prevedený v zeleno-červenej farbe a doplnený o biele bodky, vďaka ktorým pôsobí veľmi veselo a sviežo. Čajová súprava obsahuje dokopy 25 doplnkov s riadmi a koláčikmi, s ktorými si vaša malá princezná môže vykúzliť dokonalé čajové posedenie. Všetky doplnky sú krásne farebne zladené a vytvárajú tak harmonický čajový set pre deti.  V čajovej súprave pre deti sa nachádzajú 4 krásne bodkované šáločky s uškom, malá ružová cukornička s bielym vrchnáčikom, 4 bodkované tanieriky v červenej a zelenej farbe a 4 čajové lyžičky v striebornej farbe. K detskému čajovému setu patria aj 4 chutné zákusky ako bábovka, ružový a biely cupcake a ovocný koláčik, ktoré pri príjemnom posedení nesmú k čaju chýbať. Detské riady sú zabalené v boxe s plastovým poklopom, ktorý sa môže použiť ako tácka na servírovanie, takže vaša malá hostiteľka môže pohodlne a jednoducho servírovať svojim hosťom občerstvenie.  

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Ďalší kvalitný výrobca z Francúzska je Écoiffier, ktorý je na trhu známy pestrým výberom kvalitných hračiek. Écoiffier ponúka kvalitu za rozumnú cenu. Použité materiály na hračkách Smoby a Écoiffier dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek a majú aj certifikáty kvality, procesy výroby hračiek sú prísne kontrolované. Sada kuchynky a čajovej súpravy je skvelá hračka, ktorá obsahuje ohromné množstvo doplnkov nevyhnutných na jedinečnú hru plnú zábavy pre vaše ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia77*24*79 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,75 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné