Set kuchynka Tefal Studio Barbecue Smoby so zvukmi a grilom a potraviny v sieťke Bubble Cook

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal Studio Barbecue a súprava potravín Bubble Cook je fantastická sada hračiek pre malých výmyselníkov. Detská kuchynka je vhodná od 3 rokov, sada potravín od 18 mesiacov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivých francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier. V ich hračkách sa spája francúzsky šarm s rokmi overenou kvalitou a bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Realistický dizajn a prepracované detaily kuchynky zaručene upútajú každé dieťatko. Detská súprava potravín sa vďaka veselým farbám veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou vašich najmenších.Set hračiek vám ponúkame v zvýhodnenej cene, ktorej sa naozaj nedá odolať. Detská kuchynka a ovocie so zeleninou v taške sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre všetkých chlapcov aj dievčatká.

Detská kuchynka Tefal Studio BBQ Smoby elektronická so zvukmi, s opečenými potravinami a grilom zeleno-fialová

Detská kuchynka Tefal Studio Barbecue od francúzskeho výrobcu Smoby je dokonalou kuchynkou pre dievčatko či chlapčeka vhodná od 3 rokov. Je prevedená v dynamicky elegantnej farebnej kombinácii sviežej zelenej , kráľovskej fialovej, šedej a bielej farby. Výhodou tejto kuchynky je prístupnosť z každej strany, a tak je vhodná na hru pre viac detí. Spoločnou hrou si detičky rozvíjajú komunikačné schopnosti a napodobňujú dospelých. Deti si hrou cibria motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov. Kuchynka Smoby je vybavená až 29 doplnkami. Medzi nich patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie hrniec s pokrievkou a čarovné cestoviny, náhradné kapsule do kávovaru, panvica placky, šálky na kávu a poháre na sódu, opečené potraviny a klobásky na gril. 

Kuchynka Smoby Tefal Studio Barbecue má mnohé špeciálne vlastnosti, ktorými sa odlišuje od iných kuchyniek. Elektronická kuchynka je zvuková, sporák po položení na platňu vydáva realistické zvuky ako pri varení Blob Blop Blop a Psssshhhii ako pri pečení. Milým doplnkom kuchynky je sódovač, ktorý pri používaní vydáva realistické zvuky Cric Cric. V čarovnom hrnci sa uvaria cestoviny. Táto elektronická kuchynka pre deti má celkovú výšku 100 cm. Jej rozmery sú 64*47*100 cm. V rúre na pečenie si môžu upiecť chutný koláčik, potom umyť riad v dreze na umývanie riadu. Kuchynka má aj chladničku, ktorá predstavuje i úložný priestor na potraviny.

Pracovná doska kuchynky pozostáva z elektrického sporáku s dvoma platničkami, drezu na umývanie a jedálenského stola. Špeciálnym doplnkom kuchynky je polkruhovitý barbecue gril na pečenie, kde si deti môžu opekať klobásky či rybu. Pekným detailom sú opečené potraviny, ktoré pôsobia realisticky. Stôl slúži deťom na prestieranie a stolovanie. Nad pracovnou doskou sa týči stojan, kde si deti nájdu sódovač na vyrábanie sódy a espresso kávovar s výmennými kapsulami. V hornej časti stojana je aplikovaný detský digestor, na ktorý si deti zavesia kuchynské náradie. Elektronická detská kuchynka funguje na 1x AA/LR6 1,5 V batériu, ktorá je súčasťou balenia.

Detské potraviny do kuchynky Bubble Cook Écoiffier v sieťke od 18 mesiacov

Écoiffier detský set s potravinami Bubble Cook zabalený v praktickej sieťke je ideálnym a vhodným doplnkom do každej detskej kuchynky. V sieťke sa nachádzajú všetky dôležité potraviny, ktoré by nemali chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Rozmery detského setu s potravinami v sieťke sú 12*11*33 cm. Detská súprava Bubble Cook v sieťke obsahuje všetko, čo vaše dieťatko potrebuje pri varení chutného a výdatného obedu. V sieťke Bubble Cook pre deti sa nachádzajú 4 vajíčka uložené v typickom papierovom obale, čerstvo upečená bagetka, 2 malé paradajky, 2 kusy zdravej brokolice plnej vitamínov, pečené kuriatko a 2 párky.

V potravinovej sieťke nesmie chýbať aj niečo sladké pod zub ako krabička nanukov, krabička s chutnými a farebnými koláčikmi a na záver aj fľaštička s vynikajúcou čokoládovou polevou a pravou sladkou šľahačkou. Všetky doplnky spolu farebne ladia a sú takmer na nerozoznanie od originálov. Detská sada s potravinami zabalená v sieťke je ideálna najmä pre dievčatká od 18 mesiacov. Detský set s potravinami v sieťke je veľmi obľúbený doplnok do detskej kuchynky alebo do obchodu.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Ďalší kvalitný výrobca z Francúzska je Écoiffier, ktorý je na trhu známy pestrým výberom kvalitných hračiek. Écoiffier ponúka kvalitu za rozumnú cenu. Použité materiály na hračkách Smoby a Écoiffier majú aj certifikáty kvality, procesy výroby hračiek sú prísne kontrolované. Sada kuchynky a potravín v sieťke je skvelá hračka, ktorá obsahuje ohromné množstvo doplnkov nevyhnutných na jedinečnú hru plnú zábavy pre vaše ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,25 kg
NoteBattery: 1xAA LR6 1,5 V
Farbafialová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.