Set kuchynka elektronická Tefal Studio 360° XL Bubble Smoby a metla a lopatka Aqua Clean zadarmo

Popis produktu

Kuchynka elektronická Tefal Studio 360° XL Bubble a ako bonus metla s lopatkou zdarma prekvapí každé dieťa už od 3 rokov. Sadu hračiek máme v ponuke za zníženú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výhodne ušetria. Hračky v sete spolu krásne ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabaví sa s nimi viacero detí, kamaráti aj súrodenci. Zahrajú sa hry na povolanie kuchárov a upratovačov, približujú sa svetu dospelých a rozvíjajú si svoje logické myslenie, fantáziu a predstavivosť vďaka francúzskemu Smoby, ktorý už roky prináša deťom najvyššiu kvalitu a prvotriedny vzhľad.

Kuchynka elektronická Tefal Studio 360° XL Bubble Smoby tyrkysovo-žltá s magickým bublaním a cestovinami s 34 doplnkami

Elektronická kuchynka Tefal Studio 360° XL od francúzskeho výrobcu Smoby je najnovšia kuchynka, vhodná pre všetky deti už od 3 rokov. Nadčasový francúzsky dizajn v tyrkysovo-žltom vyhotovení si obľúbia všetci malí kuchári a výborne sa zabavia s bohatou sadou doplnkov. Veľkú radosť im spraví magický hrniec s bublaním, panvica na otáčanie palaciniek a originálne cestoviny, ktoré reagujú na teplo.

Šéfkuchári sa zabavia aj s rúrou na pečenie, chladničkou, sódovačom a sporákom s varnou doskou, na ktorej si môžu na panvici pripraviť chutnú palacinku a v magickom hrnci strážiť bublajúcu vodu. Kuchynka v tvare písmena L ponúka dostatok miesta pre hru viacerých detí, kamarátov a súrodencov. Steny sú zo zadnej strany vyzdobené kuchynskými motívmi, ktoré urobia hru detí ešte realistickejšou a navodia tú správnu atmosféru. Priestranná kuchynka s množstvom úložného priestora a jedálenským kútikom s moderným vzorom zabaví deti na dlhé roky.

Bohaté príslušenstvo obsahuje až 34 doplnkov, kde malí kuchári nájdu aj cestoviny, ktoré pri teplote nad 18° stupňov získajú krásnu žltú farbu ako pri skutočnom varení. Deti si pri príprave obeda môžu opekať rybičku, steak alebo si vyskúšať svoje zručnosti s panvicou na otáčanie palaciniek. Vo výbave sa nachádzajú aj lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, rôzne náplne do kávovaru, krabica s cestovinami, mliekom, soľnička, korenička, napichovacia vidlička, nôž na krájanie a praktická naberačka.

Metla a lopatka Aqua Clean Smoby

Upratovacia súprava Aqua Clean je praktická sada pomôcok do domácnosti pre každú malú gazdinku od 3 rokov. Súčasťou sady je metla s plastovou rúčkou a lopatka na smeti s malou metličkou. Celá detská sada je veľmi ľahká a jemná na dotyk, nesie chýbať vo výbave žiadnej malej pomocníčky. Prostredníctvom súpravy na upratovanie pre deti, môžete vaše ratolesti viesť k zodpovednosti a starostlivosti o domácnosť. Je dôležité viesť deti už od skorého veku k tomu, aby si udržiavali poriadok vo svojich veciach. Súprava na upratovanie Smoby v tyrkysovom vyhotovení je na to skvelým prostriedkom. Dĺžka metly je 54 cm a celkové rozmery sú 24*5*54 cm.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery85*62*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Celková dĺžka85 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,3 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné