Set kuchynka elektronická Tefal Studio 360° Smoby a doplnky na varenie do kuchynky 100% Chef

Popis produktu

Kuchynka elektronická Tefal Studio 360° so zvukmi a 100-dielna súprava doplnkov je skvelá sada hračiek pre malých kuchárov a kuchárky od 3 rokov. Set hračiek za akciovú cenu poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výrazne ušetria. Hračky spolu dizajnovo a farebne ladia, ozdobia každú detskú izbičku, zabavia sa s nimi viaceré deti, súrodenci aj kamaráti. Zahrajú sa hry na povolania kuchárov, približujú sa svetu dospelých a rozvíjajú si svoje logické myslenie, fantáziu a predstavivosť. Francúzsky Smoby Écoiffier už roky prinášajú deťom hračky najvyššej kvality s prvotriednym vzhľadom.

Kuchynka elektronická Tefal Studio 360° Smoby terakota s kuchynskými zvukmi, magickými potravinami a 27 doplnkov

Elektronická kuchynka Tefal Studio 360° je moderná detská kuchynka pre všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Špičkový francúzsky dizajn vo farbe terakoty sa zapáči všetkým kuchárom a výborne sa zabavia s bohatou sadou 27 doplnkov. V tej sa nachádzajú lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, rôzne náplne do kávovaru, krabica s cestovinami, mliekom, napichovacia vidlička, nôž na krájanie a praktická naberačka. Veľkú radosť im spravia magické potravinypanvica na otáčanie palaciniek a originálne cestoviny a zvuková funkcia pri varení.

Chlapci aj dievčatá sa zabavia aj s rúrou na pečenie, chladničkou, sódovačom a sporákom s varnou doskou, na ktorej si môžu na panvici pripraviť opečenú rybičku alebo steak a v hrnci budú pozorne sledovať magickú cestovinu, ktorá zázračne zmení svoj objem. Kuchynka ponúka dostatok miesta pre hru viacerých detí, kamarátov a súrodencov. Stena zo zadnej strany je ozdobená kuchynskými motívmi, ktoré urobia hru detí ešte realistickejšou a navodia tú správnu atmosféru. 

Doplnky na varenie do kuchynky 100% Chef Écoiffier 100-dielna súprava ovocia, zeleniny a potraviny s riadom 

Doplnky na varenie do kuchynky 100% Chef predstavujú výborný darček pre deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú na kuchárov. V bohatej 100-dielnej sade doplnkov si malí kuchári nájdu hrnce na varenie, panvicu, párky, rybičky, kuriatko na pečenie, taniere, príbory, šálky, poháriky, naberačky, rôzne druhy ovocia, zeleniny, koláčiky, kuchynské náčinie a mnoho iného kuchynského príslušenstva, ktoré splní požiadavky každej správnej kuchynky. Vďaka pestrým farbám a realistickému vyhotoveniu tieto kuchynské doplnky podnecujú detskú fantáziu, kreativitu, malí nezbedníci si vymýšľajú rôzne recepty a spôsoby, ako čo najlepšie pripraviť chutné jedlo pre svojich blízkych. Je to kvalitná sada z dielne francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorý dodržiava najvyššie európske kritéria.

Smoby je skúsený francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*47*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Celková dĺžka48 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,0 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.