Set kuchynka elektronická s nastaviteľnou výškou Tefal Evolutive a pracovný stôl Smoby trojkrídlový Mega Center

Popis produktu

Kuchynka elektronická Tefal Evolutive a pracovný stôl trojkrídlový spolu tvoria výnimočnú sadu hračiek pre deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na povolania. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci a dievčatá sa zahrajú na kuchárov, učia sa pracovať s kuchynskými spotrebičmi a náradím, takisto si vyskúšajú svoju šikovnosť pri hre na opravárov. Súprava hračiek s francúzskym dizajnom podnecuje detskú predstavivosť a fantáziu, získavajú realistické zážitky. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, rozvíjajú si logické myslenie a komunikačné schopnosti pri hre s kamarátmi a súrodencami.

Kuchynka elektronická s nastaviteľnou výškou Tefal Evolutive New Kitchen Smoby so zvukovým sporákom a funkčnými spotrebičmi

Elektronická kuchynka Tefal Evolutive New Kitchen od francúzskeho Smoby dokáže rásť s dieťaťom od 3 do 8 rokov. Kuchynka je vyhotovená v nádhernom francúzskom štýle a je plne prispôsobená potrebám malých šéfkuchárov. Deti sa pri varení zabavia na dlhé hodiny, veľkú radosť im spravia otočné gombíky s mechanickým zvukom cric-cric, magické cestoviny, ktoré dokážu meniť farbu po vložení do vody, mrkvička na krájanie a panvica s funkciou otáčania palacinky. Originálna súprava 31 doplnkov obsahuje aj kuchynské náradie, vidličky, nožíky, lyžičky, tanieriky, poháriky, šálky, cestoviny, soľničku, náplne do kávovaru, dokonca aj predpečenú rybičku a steak. 

Deti sa s kuchynkou budú hrať celé roky - s priloženými podstavcami s výškou 8 cm ľahko nastavíte dieťaťu výšku podľa jeho potrieb. Základná výška pracovnej dosky je 50 cm a po nasadení podstavcov až 58 cm. Chlapci a dievčatá sa zabavia aj s rúrou na pečenie, chladničkou, sporákom s varnou doskou, ale aj s receptárom s obrázkami, umiestnený priamo pod kávovarom s vkladacími kapsulami. Predĺžená časť kuchynky poslúži deťom ako jedálenský kútik. Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej základné rozmery sú 92*44*101 cm s výškou pracovnej dosky 50 cm. Robustná a pevná kuchynka vyrobená z kvalitných plastov technológiou Blow Molding, takže sa vyznačuje veľkou odolnosťou a stabilitou.

Pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center Smoby strojárstvo inštalatérstvo maľovanie a tesárstvo 100 doplnkov

Pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorý sa rady hrajú hry na technické povolania. Pri práci na inštalatérov, mechanikov a tesárov sa môžu spoľahnúť na bohatú sadu 100 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza mechanická vŕtačka s 2 nadstavcami, kliešte, píla, skrutkovač, montážne kľúče, kladivo, valček na maľovanie, zverák, skrutky, matice, klinčeky, potrubné diely, poličky na drobné súčiastky, rôzne montážne časti a dielce. Pracovný stôl s 3 hernými plochami je vybavený kolieskami pre jednoduché presúvanie a otvárateľnými bočnými krídlami, takže sa dá za pár sekúnd ľahko rozložiť a zložiť.

Stredná časť je vyhradená strojárskej práci, dieťa sa učí pracovať so zverákom, zatĺkať klince, merať diely s mechanickým pravítkom a poskladá si autíčko podľa návodu. Naplno si rozvíja jemnú motoriku, spoznáva nové nástroje a ako sa správne používajú. Zadná stena je vybavená závesným systémom pre pracovné náradie a odkladacou plochou pre drobné súčiastky, takže má dieťa potrebné doplnky vždy poruke. Majstrov poteší aj praktická tabuľka, na ktorú si budú môcť kriedou kresliť a písať poznámky, takisto využije aj praktické poličky pod pracovnou plochou.

Inštalatérska a maliarska časť pozostáva z umývadla, maliarskeho valčeka, dávkovača mydla na ruky a stenou s montážnymi otvormi, na ktorých si dieťa vyskúša inštaláciu potrubia, pričom má k dispozícii aj obrázkový návod. Cez hotové potrubie bude môcť spustiť loptičku a sleduje, či sa dostane na miesto určenia. Pri stavbe potrubia si deti budú môcť vyskúšať rôzne spôsoby montáže a tak si naplno rozvinú priestorové videnie a technickú predstavivosť.

Tesárska časť je určené pre všetky deti, ktoré sa chcú naučiť pracovať s drevom. Malí stolári a tesári sa potešia stolovej kotúčovej píle, s ktorou sa naučia rezať drevené dieliky pomocou posuvného mechanizmu. Kotúčová píla vyzerá veľmi realisticky, deti pri práci s drevom využijú aj praktickú pílku, ktorú si môžu zavesiť na bočnú stranu stolíka. Súčasťou tesárstva je aj malá polička na drobné dieliky, ktoré si do nej môžu tesári po práci upratať. Rozmery pracovnej dielne sú 56*34*103 cm. Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. 

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery92*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovnej plochy50-58 cm
Rozmery balenia60*20*80 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBatteries: 2x LR03/AAA (not included)
Farbašedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.