Set kuchynka moderná Loft Industrial a pracovný stôl so žeriavom Smoby a kamión s pracovným kufríkom

Popis produktu

Moderná kuchynka Loft Industrial a pracovný stôl so žeriavom a kamiónom potešia všetky kreatívne deti už od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Dievčatá a chlapci si vyskúšajú hry na povolanie kuchárov, učia sa variť a zabavia sa aj pri hre na domácich majstrov. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, pričom si zlepšujú komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Kuchynka moderná Loft Industrial Kitchen Smoby s kávovarom a funkčnými spotrebičmi a 32 doplnkami

Moderná kuchynka Loft Industrial Kitchen predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Deti sa pri varení zabavia na dlhé hodiny, získajú realistické zážitky pri príprave magických cestovín, ktoré v závislosti od okolitého prostredia dokážu meniť farbu, pripravia si chutný nápoj v kávovare a naučia sa pracovať s panvicou s funkciou otáčania palacinky. Skvelá súprava 32 doplnkov obsahuje aj kuchynské náradie, vidličky, nožíky, lyžičky, tanieriky, poháriky, šálky, soľničku s mechanickým zvukom, náplne do kávovaru, tekutý dávkovač, krabicu s cestovinami, mliekom, palacinku a hrniec s pokrievkou.

Chlapci a dievčatá sa pri príprave jedál v kuchynke spoľahnú na chladničku s otvárateľnými dvierkami, rúru na pečenie a varnú dosku s otáčateľným gombíkom. Po obede môžu riady umyť v praktickom dreze s kohútikom a odpadky sa naučia triediť vďaka priehradkám pre klasický a recyklovateľný odpad. Nadčasová kuchynka je vybavená množstvom úložného priestoru a praktickými poličkami, do ktorých sa uloží kuchynské náradie a doplnky. Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej rozmery sú 74*30*96 cm s výškou pracovnej dosky 50 cm.

Pracovný stôl s funkčným žeriavom Black&Decker Bricolo Builder so stavebnicou auto vŕtačkou a 94 doplnkami

Pracovný stôl Black&Decker Bricolo Builder od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorí sa rady hrajú na opravárov a remeselníkov. Špičkový pracovný stôl disponuje funkčným žeriavom s pohyblivým ramenom, pomocou ktorého si deti môžu prenášať všetky súčiastky, ktoré potrebujú pri svojich opravách a montážach. Spoľahnúť sa môžu na sadu 94 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza mechanická vŕtačka s 2 nadstavcami, zverák, píla, kliešte, skrutkovač, montážne kľúče, kladivko, zverák, skrutky a množstvo ďalších montážnych dielov. Súčasťou pracovnej dielne je aj stavebnica nákladného autíčka. 

Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z odolného plastu s jemným povrchom, stojí na 4 stabilných nohách. Ponúka deťom dostatok úložného priestoru a závesnú stenu pre pracovné náradie. Stôl je vybavený montážnymi otvormi pre zatĺkanie dielov, v jeho prednej časti je mechanické pravítko. Rozmery pracovnej dielne sú 82*34*117 cm.

Kamión s pracovným kufríkom Black&Decker Truck Smoby a 60 doplnkov s náradím

Kamión s pracovným kufríkom od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je skvelá hračka pre chlapcov od 3 rokov. Originálny motív Black&Decker zaručene poteší každého malého remeselníka, ktorý si bude môcť sám poskladať na nákladnej plošine žeriav so závesnou plošinou. Celý detský ťahač sa dá skladať a rozkladať a dieťa má k dispozícii bohatú sadu 60 doplnkov, medzi ktorými sa nachádzajú skrutky, skrutkovač, kľúč a ďalšie pomôcky pre montáž žeriava. Na nákladnej plošine sa nachádza prenosný kufrík s doplnkami, ktorý sa dá ľahko prenášať vďaka praktickej rúčke. Kamión v krásnom oranžovo-čiernom vyhotovení zabaví vášho chlapčeka na dlhé hodiny.

Detský kamión s nákladnou plošinou a žeriavom je vynikajúci darček pre chlapcov, ktorí sa radi hrajú na mechanikov a konštruktérov. Na prenosnom kufríku sa nachádza logo Black&Decker, kamión pôsobí realistickým dojmom. Chlapci sa pri hre na automechanikov nielen výborne zabavia, ale takisto získavajú pocit zodpovednosti, učia sa pracovať s rozličným náradím, rozvíjajú si technickú predstavivosť a logické myslenie. Manipuláciou s náradím si zlepšujú aj jemnú motoriku a celkovú pohybovú zručnosť. Kamión pre deti je má celkovú dĺžku 43 cm, jeho rozmery sú 43*14*18 cm. Neponúka elektronické funkcie.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery74*30*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia71*20*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.