Set kuchynka so zvukom Bon Appetit Kitchen Grey Smoby s obchodom Fresh Market s bio potravinami

Popis produktu

Kuchynka so zvukom Bon Appetit s obchodom Fresh Market s bio potravinami od francúzskeho Smoby prekvapia a potešia všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Krásnu sadu hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí pri nákupe ušetria. Hračky Smoby a Écoiffier spolu farebne aj dizajnovo ladia, vytvoria v detskej izbičke veselú a príjemnú atmosféru. Deti sa zahrajú na povolanie šéfkuchárov a takisto aj na predavačov a obchodníkov. Naučia sa predávať rôzne potraviny a variť chutné jedlá svojim kamarátom a súrodencom. Pri hre na povolania sa rýchlejšie socializujú a získavajú sebadôveru.

Kuchynka so zvukom Bon Appetit Kitchen Grey Smoby s rúrou na pečenie a chladnička s 23 doplnkami

Elektronická kuchynka Bon Appetit Grey od francúzskeho výrobcu Smoby je moderná kuchynka, ktorá poteší všetky deti už od 3 rokov. Nadčasový francúzsky dizajn v šedom vyhotovení si získa každé dieťa na prvý pohľad. Tešiť sa môže na kuchynské hodiny a originálne zvuky pri varení, vďaka ktorým je hra s kuchynkou ešte realistickejšia. Je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, ktoré sú jemné na dotyk. Ponúka prístup z viacerých strán, takže sa s ňou zahrajú aj kamaráti a súrodenci. Súčasťou kuchynky je praktická rúra na pečenie, chladnička, kávovar s náhradnými kapsulami a varná doska, ktorá dokáže vydávať zvuk pri príprave jedla.

Šéfkuchári sa pri varení spoľahnú na sadu 23 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza hrniec s pokrievkou, panvica, lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, krabica s cestovinami, mliekom, napichovacia vidlička, nôž na krájanie a praktická naberačka. Všetky detaily kuchynky sú starostlivo prispôsobené detským rúčkam, k dispozícii majú aj množstvo úložného priestoru pre všetky doplnky. Pri hre si zlepšujú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, získavajú pocit zodpovednosti a približujú sa svetu dospelých. Rozmery kuchynky sú 53*33*96 cm, pričom celková výška je 96 cm, výška pracovnej dosky 49 cm. Elektronický modul funguje na 1 batériu typu CR2032

Obchod Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market Smoby s dávkovačom cereálií a elektronický skener s 43 doplnkami

Obchod Ovocie-Zelenina Organic Fresh Market od francúzskeho výrobcu Smoby je moderný obchodík, s ktorým sa zahrajú chlapci aj dievčatá už od 3 rokov. Obchod v krásnom hnedo-zelenom vyhotovení je replikou skutočného obchodu s ovocím a zeleninou, pričom ponúka deťom skvelé herné príležitosti. Zabudovaná pokladňa s otvárateľnou kasou s bankovkami a mincami zaručene pobaví malých obchodníkov a pri vážení tovaru sa spoľahnú na mechanickú váhu. Zákazníci budú môcť zaplatiť hotovosťou alebo platobnou kartou, pričom využijú platobný terminál, odkiaľ môžu vziať aj pokladničný doklad a skontrolovať celkovú sumu tovaru. Fresh Market je vybavený aj mikrofónom a elektronickým skenerom, ktorý pri skenovaní tovaru dokáže vydávať zvuky a svieti.

V obchodíku sú aj praktické hodiny, ktoré sú umiestnené nad kávovarom a vedľa nich sa nachádza oznam otvorené alebo zatvorené (v angličtine a francúzštine), ktorý dieťa mení podľa svojich otváracích hodín. Pod hodinami je umiestnený mechanický dávkovač cereálií s boxom. BIO obchod ponúka deťom sadu 43 doplnkov, medzi ktorými sú aj krabice s cestovinou, cereáliami, sušienkami, mliekom, rôzne druhy ovocia a zeleniny, nápoje, dózy, jogurty, repliky bankoviek, mincí, skener, košík a platobná karta. Rozmery BIO obchodíka sú 70*60*90 cm, pričom jeho celková výška je 90 cm. Elektronický modul funguje na batérie typu 1 x LR54 (súčasťou balenia) a 2 x LR03/AAA (nie je súčasťou balenia).

Potraviny - zelenina 100% Chef Écoiffier 15 kusov

Zelenina pre deti 100% Chef je krásna sada doplnkov, ktorú si zamiluje každý malý kuchár či predavač. Sada potravín Écoiffier je vhodná pre deti od 18 mesiacov. V sieťke sa nachádza 15 kusov potravín, ku ktorým patria rôzne druhy zeleniny z odolného plastového materiálu. Súprava potravín pre deti sa hodí do detskej kuchynky či obchodu, ale aj na samostatnú hru. Hrou na povolania sa rozvíja fantázia a kreativita detí, manipuláciou s drobnými predmetmi zas jemná motorika. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery53*33*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia50*20*66 cm
Celková dĺžka53 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,2 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Farbašedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.