Set kuchynka elektronická s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° Smoby a mikrovlnka elektronická s mixérom tlakovým hrncom hriankovačom kanvicou a kávovarom

Popis produktu

Kuchynka elektronická s práčkou, žehliacou doskou a elektronická mikrovlnka s kuchynskými spotrebičmi predstavujú skvelú sadu hračiek pre deti už od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci a dievčatá si vyskúšajú hry na domácnosť, perú, upratujú a naučia sa žehliť ako ich rodičia. Zabavia sa aj pri hre na šéfkuchárov a naučia sa, ako správne používať rôzne kuchynské spotrebiče a doplnky. Deti pri hre získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku, logické myslenie, približujú sa svetu dospelých a zlepšujú si aj komunikačné schopnosti.

Kuchynka elektronická s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° Smoby so zvukmi a funkčnými spotrebičmi 36 doplnkov

Elektronická kuchynka s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti od 3 rokov, ktorým ponúkne realistické zážitky ako pri varení, tak aj praní a žehlení prádla. Multifunkčný komplex v tvare písmena L pozostáva z kuchynskej časti a práčovne, takže umožní deťom prístup zo všetkých strán, zahrajú sa s ním súrodenci aj kamaráti. Originálny francúzsky dizajn v kombinácii s jemnými pastelovými farbami očarí chlapcov aj dievčatá na prvý pohľad.

Kuchynský priestor je vybavený kávovarom, sódovačom, drezom, chladničkou a rúrou na pečenie. Varná doska so zabudovaným elektronickým modulom zabaví deti zvukmi ako pri skutočnom varení. Pri hre na kuchárov majú k dispozícii 24 doplnkov - kuchynské náčinie, poháriky, šálky, 3 kapsule do kávovaru, koreničku, fľašku, krabicu s cestovinami, panvicu, hrniec s pokrievkou, tanieriky, nožíky, vidličky a nože. Po každej hre sa naučia upratať doplnky na svoje miesto, k dispozícii majú množstvo úložného priestoru. Vo vrchnej časti kuchynky sa nachádza digestor s praktickými háčikmi na zavesenie kuchynského náradia.

Práčovňa je vybavená praktickou práčkou s otvárateľnými okrúhlymi dvierkami, ktorá disponuje otáčateľným gombíkom s mechanickým zvukom cric-cric, otvárateľnou zásuvkou s 2 priehradkami a košom na prádlo. Vedľa práčky je vešiak na prádlo, na ktorý si deti zavesia oblečenie pomocou štipčekov alebo si ich zavesia na 2 vešiaky s ramienkami. Vrchnú časť práčovne tvorí žehliaca doska, na ktorej deti ožehlia prádlo s mechanickou žehličkou. Deti majú k dispozícii aj repliku aviváže a prachu na pranie, po každej hre si môžu po sebe upratať vďaka metle s lopatkou. V práčovni majú deti k dispozícii realistických 12 doplnkov.

Mikrovlnka so zvukom a svetlom Tefal Electronic Microwave Smoby elektronická s croissantom a “cric-crac” gombíkom

Elektronická mikrovlnka Tefal Microwave od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúci doplnok k detským kuchynkám, s ktorým sa zahrajú chlapci aj dievčatá už od 3 rokov. Mikrovlnka je v modernom šedo-bielom vyhotovení s olivovými detailami a ponúkne deťom zvukové a svetelné funkcie, takže sa budú pri hre na šéfkuchárov cítiť ešte realistickejšie. Tešiť sa môžu aj na skvelé doplnky - k dispozícii budú mať aj tanierik s croissantom, ktorý si deti môžu pripraviť v mikrovlnke. Mikrovlnka je vybavená aj otočným gombíkom, vydá mechanický zvuk "cric-crac". Rozmery produktu sú 24*13*19 cm, funguje na 2 batérie typu AA/LR6, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Ručný mixér Tefal Whisk Express Smoby s metličkami

Ručný mixér Tefal Whisk Express od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca hračka pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na kuchárov. Ručný mixér v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailami predstavuje skvelý doplnok do každej detskej kuchynky. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na realistické miešanie vďaka 2 bielym metličkám, ktoré stačí nasadiť na mixér a stlačiť gombík so zvukom Cric Cric, vďaka ktorému sa metličky dokážu mechanicky pohybovať. Mixér je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku mixéra sa nachádza logo mini Tefal. 

Tlakový hrniec Tefal Clipso Pressure Cooker Smoby šedo-olivový

Tlakový hrniec Tefal Clipso Pressure Cooker od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Tlakový hrniec v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailami využijú deti pri hre na šéfkuchárov. Hrniec je vybavený praktickým otváracím systémom, vďaka ktorému sa deti môžu tešiť na uvoľnenie pokrievky s pomocou gombíkov, pričom ich poteší aj mechanický zvuk Cric Cric. Tlakový hrniec je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku hrnca sa nachádza logo mini Tefal. Detský tlakový hrniec má rozmery 19*13*12 cm.

Hriankovač Tefal Toaster Express Smoby s dvoma chlebíkmi a vyskakovacou mechanikou

Hriankovač s 2 chlebíkmi Tefal Toaster Express od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje originálny darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na povolanie kuchárov. Hriankovač v elegantnom tmavošedom vyhotovení s olivovými detailami zabaví chlapcov a dievčatá pri hre v kuchynke. Hriankovač je vybavený praktickou vyskakovacou mechanikou, vďaka ktorej po stlačení gombíka dokážu chlebíky vyskočiť do vzduchu ako pri skutočnom hriankovači. Hriankovač je vyrobený z kvalitného plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pre čo najlepšie uchytenie. Na boku hriankovača sa nachádza logo mini Tefal. Detský hriankovač má rozmery 15*6*8 cm. 

Rýchlovarná kanvica Tefal Kettle Express s mechanickým zvukom

Rýchlovarná kanvica Tefal Kettle Express v krásnom šedom vyhotovení s olivovými detailami poteší všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Moderná rýchlovarná kanvica je skvelým doplnkom do každej detskej kuchynky, pričom sa s ňou dá hrať aj samostatne. Otvárateľná kanvica s odmerkou je vybavená tlačidlom na otváranie, ktoré po potiahnutí vydáva mechanický zvuk, vďaka čomu pôsobí hra na kuchárov ešte realistickejšie. Je vyrobená z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk a vďaka zaobleným hranám je pre deti bezpečná. Ergonomická biela rukoväť je prispôsobená pre detské ruky pre čo najlepšiu manipuláciu.

Kávovar Tefal Coffee Express Smoby s filtrom a nádobou na vodu šedo-olivový

Kávovar Tefal Coffee Expres v štýlovom šedo-bielom vyhotovení s olivovými detailami predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov, pričom ju využijú pri hre v detskej kuchynke alebo samostatne. Moderný kávovar je vybavený filtrom a nádobou na vodu, pôsobí realistickým dojmom - dieťa si do kávovaru naleje potrebné množstvo vody, zavrie vrchnák a stisnutím tlačidla prefiltruje vodu do odnímateľnej nádoby s rukoväťou. Špičkový detský kávovar je vyrobený z pevného a zároveň jemného plastu so zaoblenými hranami, vďaka čomu je bezpečný pre hru detí. Vo vrchnej časti kávovaru je vyobrazené logo mini Tefal.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery87*64*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Celková dĺžka87 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,51 kg
NoteBattery: 2 x LR03 1.5V not included
Farbabéžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.