Set kuchynka moderná Loft Industrial a kozmetický salón Smoby elektronický My Beauty Center 3v1

Popis produktu

Moderná kuchynka Loft Industrial a kozmetický stolík elektronický 3v1 potešia všetky kreatívne deti už od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci si vyskúšajú hry na šéfkuchárov a dievčatká sa potešia kozmetickému stolíku, v ktorom si vyskúšajú prácu kaderníčky či kozmetičky. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, zlepšujú si jazykové schopnosti a upevňujú sociálne väzby.

Kuchynka moderná Loft Industrial Kitchen Smoby s kávovarom a funkčnými spotrebičmi a 32 doplnkami

Moderná kuchynka Loft Industrial Kitchen predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Deti sa pri varení zabavia na dlhé hodiny, získajú realistické zážitky pri príprave magických cestovín, ktoré v závislosti od okolitého prostredia dokážu meniť farbu, pripravia si chutný nápoj v kávovare a naučia sa pracovať s panvicou s funkciou otáčania palacinky. Skvelá súprava 32 doplnkov obsahuje aj kuchynské náradie, vidličky, nožíky, lyžičky, tanieriky, poháriky, šálky, soľničku s mechanickým zvukom, náplne do kávovaru, tekutý dávkovač, krabicu s cestovinami, mliekom, palacinku a hrniec s pokrievkou.

Chlapci a dievčatá sa pri príprave jedál v kuchynke spoľahnú na chladničku s otvárateľnými dvierkami, rúru na pečenie a varnú dosku s otáčateľným gombíkom. Po obede môžu riady umyť v praktickom dreze s kohútikom a odpadky sa naučia triediť vďaka priehradkám pre klasický a recyklovateľný odpad. Nadčasová kuchynka je vybavená množstvom úložného priestoru a praktickými poličkami, do ktorých sa uloží kuchynské náradie a doplnky. Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej rozmery sú 74*30*96 cm s výškou pracovnej dosky 50 cm.

Kozmetický stolík elektronický My Beauty Center 3in1 Smoby kaderníctvo a kozmetika s nechtovým štúdiom a 32 doplnkov

Kozmetický stolík elektronický My Beauty Center 3v1 ponúkne chlapcom a dievčatám od 3 rokov kompletný wellness program, pri ktorom sa zahrajú hry na kaderníčky, vizážistov a manikérky. Kozmetický stolík sa skladá z dvoch častí, ktoré sa dajú rozložiť do tvaru písmena L, pričom sa deti môžu hrať na 3 herných plochách, ktoré sú spolu vybavené bohatou sadou 32 kozmetických doplnkov. Pri hre na kaderníčky majú dievčatá k dispozícii ružovú stoličku pre zákazníčky a okrúhle nastaviteľné zrkadlo z prvotriedneho materiálu, bezpečného pre deti. Pri starostlivosti o vlásky využijú elektronický fén s 2 nadstavcami, ktorý vydáva zvuky a svieti, žehličku, hrebeň, kefu, vlasové doplnky, kadernícke nožničky a nádhernú striebornú čelenku.

Pri hre na manikérky a vizážistov sa deti výborne zabavia s 2 lakmi na nechty, paletou očných tieňov, rúžmi s mechanickou funkciou, špirálou a fľaštičkou s krémom. Súčasťou výbavy je aj replika elektronickej UV lampičky na vytvrdenie gélových lakov, ktorá vydáva zvuky a svieti. Stredná časť kozmetického salóna je vybavená umývadlom a ručnou sprchou. Predná časť salóna je vyhradená na platby za doplnky a procedúry, ktoré zákazník zaplatí platobnou kartou cez terminál alebo v hotovosti vďaka praktickej pokladni. Na pultíku sa nachádza aj otočná brožúra s cenami.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery74*30*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia71*20*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.