Set kuchynka Máša a medveď Smoby a kočík bugina pre bábiku (49 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Set hračiek kuchynka a bugina pre bábiku Máša a medveď sú spolu nádherná súprava hračiek, ktorá je ako stvorená pre každú malú slečnu. Hračky v sete sa výborne dopĺňajú, sú zladené funkčne, farebne aj dizajnovo, pre všetky dievčatá. Majú obľúbený motív rozprávky Máša a medveď. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Kuchynka má mnoho zaujímavých doplnkov a originálny rozprávkový dizajn. Výborne k nej ladí kočiarik - bugina, ktorý je plný farieb a jazdí sa s ním veľmi ľahko, malé mamičky sa s ním budú hrať dlhé roky.

Detská kuchynka Máša a medveď Smoby od 18 mesiacov 

Smoby detská kuchynka Máša a medveď prichádza s 22 doplnkami, ktoré nesmú chýbať v žiadnej naozajstnej kuchyni. Patrí k nim, napríklad, poháriky, tanieriky, príbory, varešky, nádobky na varenie a pečenie. V detskej kuchynke je zabudovaný kávovar, do ktorého sa dajú vložiť kapsuly, ďalej rúra na pečenie, varná doska, hodiny a umývadlo. Na poličky po bočných stranách sa dajú poukladať všetky doplnky. Rozprávková kuchynka je vhodná pre deti od 18 mesiacov, jej výška je 85 cm. Je vyrobená z kvalitného plastu, v žiarivých farbách ružovej a zelenej. Na kuchynke sú obrázky z populárnej rozprávky Máša a medveď, takže svojim dizajnom upúta každého malého kuchára. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby

Prostredníctvom detskej kuchynky s rozprávkovým motívom sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia.

Kočík pre bábiku Máša a medveď Premiere Smoby bugina (49 cm rúčka) od 18 mesiacov

Smoby bugina pre bábiku Máša a medveď je odolný a pevný kočík pre bábiku, vhodný pre dievčatá od 18 mesiacov. Dievčenský kočiarik má výrazné bielo-ružové sfarbenie, s obrázkami z rozprávky Máša a medveď. Táto rozprávka je dnes obľúbená medzi všetkými malými deťmi, nejedno malé dievčatko túži práve po kočiariku pre bábiky s takýmto motívom. Detský kočík je vhodný pre bábiku s rozmerom 42 cm. Celková výška kočíka pre bábiku je 49 cm, poslúži aj opora pri prvých krokoch najmenších detí.

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša. Kočík je výborný doplnok na starostlivosť o bábiku, je ľahký a zamatový na dotyk, takže aj tie najmenšie dievčatká s ním môžu vyraziť do ulíc a zahrať sa na dospelých. Je dôležité deťom poskytovať čo najviac podnetov na hry na dospelých a dievčenský kočiar s motívom rozprávky Máša a medveď je na to ideálnym prostriedkom.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*35*85 ccm
Celková výška85 cm
Výška pracovnej plochy42 cm
Rozmery balenia51*30*66 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.