Set kuchynka so zvukom Bon Appetit Kitchen Grey Smoby a kaviareň s Espresso kávovarom

Popis produktu

Kuchynka so zvukom Bon Appetit a kaviareň s Espresso kávovarom od francúzskeho Smoby spolu tvoria skvelú kombináciu hračiek pre všetky šikovné deti od 3 rokov. Originálnu sadu hračiek ponúkame za skvelú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí pri nákupe ušetria. Hračky Smoby spolu farebne aj dizajnovo ladia, vytvoria v detskej izbičke kreatívnu atmosféru. Deti sa zahrajú na povolanie šéfkuchárov a takisto aj na obchodníkov. Naučia sa komunikovať so zákazníkmi, rozvíjať svoje jazykové zručnosti, logické myslenie a zároveň naberajú zdravú sebadôveru a rýchlejšie sa socializujú.

Kuchynka so zvukom Bon Appetit Kitchen Grey Smoby s rúrou na pečenie a chladnička s 23 doplnkami

Elektronická kuchynka Bon Appetit Grey od francúzskeho výrobcu Smoby je moderná kuchynka, ktorá poteší všetky deti už od 3 rokov. Nadčasový francúzsky dizajn v šedom vyhotovení si získa každé dieťa na prvý pohľad. Tešiť sa môže na kuchynské hodiny a originálne zvuky pri varení, vďaka ktorým je hra s kuchynkou ešte realistickejšia. Je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, ktoré sú jemné na dotyk. Ponúka prístup z viacerých strán, takže sa s ňou zahrajú aj kamaráti a súrodenci. Súčasťou kuchynky je praktická rúra na pečenie, chladnička, kávovar s náhradnými kapsulami a varná doska, ktorá dokáže vydávať zvuk pri príprave jedla.

Šéfkuchári sa pri varení spoľahnú na sadu 23 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza hrniec s pokrievkou, panvica, lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, krabica s cestovinami, mliekom, napichovacia vidlička, nôž na krájanie a praktická naberačka. Všetky detaily kuchynky sú starostlivo prispôsobené detským rúčkam, k dispozícii majú aj množstvo úložného priestoru pre všetky doplnky. Pri hre si zlepšujú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, získavajú pocit zodpovednosti a približujú sa svetu dospelých. Rozmery kuchynky sú 53*33*96 cm, pričom celková výška je 96 cm, výška pracovnej dosky 49 cm. Elektronický modul funguje na 1 batériu typu CR2032

Kaviareň s Bio Espresso kávovarom Coffee House Smoby pokladňa s elektronickými funkciami a skener so svetlom a zvukom

Detská kaviareň Coffee House od francúzskeho výrobcu Smoby je špičková hračka, s ktorou sa zabavia chlapci aj dievčatá od 3 rokov. Zabudovaná pokladňa s otvárateľnou kasou s bankovkami a mincami zaručene pobaví malých obchodníkov a espresso kávovar s rozličnými náplňami pripraví malým zákazníkom chutnú kávičku. Škovní predavači si vďaka funkčnej kalkulačke s displejom môžu presne vyrátať, akú hotovosť by mali prijať od zákazníkov. Úhradu za nákup môžu zákazníci zrealizovať aj pomocou platobnej karty. Obchodík pre deti je ďalej vybavený mikrofónom a čítačkou kreditných kariet. Produkty sa dajú oskenovať elektronickým skenerom, ktorý vydáva charakteristické zvuky a svieti.

Detská kaviareň ponúka deťom sadu 57 skvelých doplnkov a medzi nimi nájdu rôzne krabičky s cereáliami, koláčikmi, sušienkami, mliekom, cukríkmi marshmallow a ovocným džúsom. Ďalej si môžu vyberať aj z rozličných druhov ovocia, pekárenských výrobkov a koláčov. Svoje zakúpené raňajky s kávičkou si malí zákazníci odnesú na tácke, pričom im nebudú chýbať tanieriky, príbory a poháriky. Výška detskej kaviarne je 90 cm a celkové rozmery hračky sú 60*60*90 cm. Elektronická kaviareň funguje na batérie typu 1 x LR54/AG10, ktorá je súčasťou balenia a 1 x LR03, ktorá nie je súčasťou balenia.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery53*33*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia50*20*66 cm
Celková dĺžka53 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,2 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Farbašedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.