Set kuchynka elektronická s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° Smoby a kaviareň s espresso kávovarom a jedálenská súprava

Popis produktu

Kuchynka elektronická s práčkou, žehliacou doskou a kaviareň s espresso kávovarom a jedálenskou súpravou tvoria perfektnú sadu hračiek pre každé dieťa už od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci a dievčatá si vyskúšajú hry na domácnosť, varia, perú, upratujú a naučia sa žehliť ako ich rodičia. Zabavia sa aj pri hre na predavačov, ponúkajú zákazníkom chutnú kávu a predávajú sladké dobroty, ktoré si vychutnajú vďaka jedálenskej súprave. Deti pri hre získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku, logické myslenie, približujú sa svetu dospelých a zlepšujú si aj komunikačné schopnosti.

Kuchynka elektronická s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° Smoby so zvukmi a funkčnými spotrebičmi 36 doplnkov

Elektronická kuchynka s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti od 3 rokov, ktorým ponúkne realistické zážitky ako pri varení, tak aj praní a žehlení prádla. Multifunkčný komplex v tvare písmena L pozostáva z kuchynskej časti a práčovne, takže umožní deťom prístup zo všetkých strán, zahrajú sa s ním súrodenci aj kamaráti. Originálny francúzsky dizajn v kombinácii s jemnými pastelovými farbami očarí chlapcov aj dievčatá na prvý pohľad.

Kuchynský priestor je vybavený kávovarom, sódovačom, drezom, chladničkou a rúrou na pečenie. Varná doska so zabudovaným elektronickým modulom zabaví deti zvukmi ako pri skutočnom varení. Pri hre na kuchárov majú k dispozícii 24 doplnkov - kuchynské náčinie, poháriky, šálky, 3 kapsule do kávovaru, koreničku, fľašku, krabicu s cestovinami, panvicu, hrniec s pokrievkou, tanieriky, nožíky, vidličky a nože. Po každej hre sa naučia upratať doplnky na svoje miesto, k dispozícii majú množstvo úložného priestoru. Vo vrchnej časti kuchynky sa nachádza digestor s praktickými háčikmi na zavesenie kuchynského náradia.

Práčovňa je vybavená praktickou práčkou s otvárateľnými okrúhlymi dvierkami, ktorá disponuje otáčateľným gombíkom s mechanickým zvukom cric-cric, otvárateľnou zásuvkou s 2 priehradkami a košom na prádlo. Vedľa práčky je vešiak na prádlo, na ktorý si deti zavesia oblečenie pomocou štipčekov alebo si ich zavesia na 2 vešiaky s ramienkami. Vrchnú časť práčovne tvorí žehliaca doska, na ktorej deti ožehlia prádlo s mechanickou žehličkou. Deti majú k dispozícii aj repliku aviváže a prachu na pranie, po každej hre si môžu po sebe upratať vďaka metle s lopatkou. V práčovni majú deti k dispozícii realistických 12 doplnkov.

Kaviareň s Bio Espresso kávovarom Coffee House Smoby pokladňa s elektronickými funkciami a skener so svetlom a zvukom

Detská kaviareň Coffee House od francúzskeho výrobcu Smoby je špičková hračka, s ktorou sa zabavia chlapci aj dievčatá od 3 rokov. Zabudovaná pokladňa s otvárateľnou kasou s bankovkami a mincami zaručene pobaví malých obchodníkov a espresso kávovar s rozličnými náplňami pripraví malým zákazníkom chutnú kávičku. Šikovní predavači si vďaka funkčnej kalkulačke s displejom môžu presne vyrátať, akú hotovosť by mali prijať od zákazníkov. Úhradu za nákup môžu zákazníci zrealizovať aj pomocou platobnej karty. Obchodík pre deti je ďalej vybavený mikrofónom a čítačkou kreditných kariet. Produkty sa dajú oskenovať elektronickým skenerom, ktorý vydáva charakteristické zvuky a svieti.

Kaviareň pre deti je vybavená praktickými hodinami, ktoré sú umiestnené nad kávovarom a vedľa hodín je oznam otvorené alebo zatvorené (v angličtine a francúzštine), ktorý dieťa mení podľa otváracích hodín. Detská kaviareň ponúka deťom sadu 57 skvelých doplnkov a medzi nimi nájdu rôzne krabičky s cereáliami, koláčikmi, sušienkami, mliekom, cukríkmi marshmallow a ovocným džúsom. Ďalej si môžu vyberať aj z rozličných druhov ovocia, pekárenských výrobkov a koláčov. Svoje zakúpené raňajky s kávičkou si malí zákazníci odnesú na tácke, pričom im nebudú chýbať tanieriky, príbory a poháriky. Výška detskej kaviarne je 90 cm a celkové rozmery hračky sú 60*60*90 cm. Elektronická kaviareň funguje na batérie typu 1 x LR54/AG10, ktorá je súčasťou balenia a 1 x LR03, ktorá nie je súčasťou balenia.

Jedálenská súprava v dóze Breakfast Box Vert Azur Écoiffier s jedlom 35 dielov od 18 mes

Jedálenská súprava v dóze Breakfast Box Vert Azur od francúzskeho výrobcu Écoiffier je prekrásna riadov pre deti od 18 mesiacov, ktorá pozdvihne ich hru s detskou kuchynkou. Súpravu riadov do kuchynky tvorí až 35 dielov a je určená pre stolovanie 4 osôb. Jedálenská súprava pozostáva z tanierov, pohárov, šálok, príborov, čajníka, nádobky na mlieko, cukorničky a misky so sladkým pečivom. S jedálenskou sadou Écoiffier sa deti zahrajú na prípravu jedla a stolovanie pre seba a svojich najbližších. Vďaka krásnym jemným farbám a realistickému prevedeniu táto hračka do kuchynky podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu. Celá súprava je uložená v praktickej dóze, takže deti sa zároveň naučia po sebe upratať.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery87*64*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Celková dĺžka87 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,51 kg
NoteBattery: 2 x LR03 1.5V not included
Farbabéžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.