Set kuchynka Hello Kitty Cheftronic Smoby so zvukmi a 19 doplnkami, jedálenská stolička a ružová bábika

Popis produktu

Hračky majú v živote detí nezastupiteľné miesto. Presne taký je aj set hračiek, ktorý v sebe ukrýva kuchynku pre deti Hello Kitty, jedálenskú stoličku MiniKiss a bábiku pre deti Petit Bebe Nursery Écoiffier. Krásne hračky v sete sú vhodné pre dievčatká od 3 rokov, perfektne sa dopĺňajú a zvýhodnenou cenou urobia radosť aj rodičom. V sete sa nachádza iba 1 bábika.

Kuchynka pre deti Hello Kitty Cheftronic Smoby elektronická so zvukmi

Detská kuchynka Hello Kitty Cheftronic Smoby je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii romantickej ružovej, bielej a šedej farby. Kuchynka pre deti so svetlom a zvukom je elektronická a perfektne zapadne do interiéru detskej izby. Všetky tlačidlá a úchytky, ako aj náradie je prispôsobené tak, aby s ním deti od 3 rokov mohli pohodlne a bezpečne manipulovať. Je dostatočne veľká a vhodná na hru pre jedno i viac detí. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti, socializujú sa a napodobňujú dospelých.

Detská kuchynka je vybavená aj elektrickým sporákom s dvojplatničkou vydávajúcou zvuky ako pri pečení a varení alebo bublaní vody Blop-Blop. Pracovná doska je doplnená o odkvapkávač na riad. Sporák ma digitálne hodinky a rúra ukazuje teplotu počas pečenia. Nad sporákom detskej kuchynky je moderný digestor s háčikmi na visiaci príbor. Kuchynka pre deti má zabudovaný kávovar s reálnym zvukom kávovaru a rúru na pečenie s vlastným grilom. Cez priesvitné dvierka rúry sa dá sledovať ako sa pečie jedlo položené na mriežke.

Jedálenská stolička MiniKiss Baby Smoby pre 27 cm bábiku so zvukom Mňam Mňam od 12 mesiacov s doplnkami

Stolička MiniKiss Baby na kŕmenie bábiky je pekný doplnok na hru s bábikou pre deti od 12 mesiacov doplnený o zvukovú funkciu. Jedálenská stolička je vhodná pre bábiky s veľkosťou 27 cm. Výška pultu s opierkou je 42 cm. Je prevedená v krásnej ružovej farbe s logom MiniKiss Baby a potravinami - banánom, jabĺčkom a jahôdkou. Bábika na obrázku v jedálenskej stoličke nie je súčasťou setu.

Bábika sedí pevne, a vďaka vysokej opierke nevypadne. K jedálenskej stoličke sú dodávané aj doplnky, a to tanierik s lyžičkou na kŕmenie. Stolička Smoby MiniKiss Baby na kŕmenie bábiky je vyrobená z pevného a kvalitného plastu, s jemnými oblými tvarmi. Stolička má vysokú opierku. Svojim prevedením pripomína realistickú stoličku na kŕmenie.

Detská bábika Petit Bebe Nursery Écoiffier 32 cm od 18 mesiacov ružovo-biela

Detská bábika Petit Bebe Nursery od Écoiffier je vysoká 32 cm. Bábika pre dievčatko je oblečená v krásnych ružovo-bielych šatočkách z jemného a mäkkého materiálu. Bábika je vhodná pre dievčatá už od 18 mesiacov. Bábika má mäkké telíčko a rozkošný výraz tváre. Je vyrobená z kvalitných a zdravotne neškodných materiálov. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou kvalitných hračiek, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy. Je tiež známa svojim dôrazom na ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné