Set kuchynka Frozen Smoby s trblietkami a porcelánová súprava Frozen

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Frozen a porcelánová čajová súprava, je obľúbená kombinácia pre všetky malé dievčatká od 3 rokov, ktoré pomáhajú svojim rodičom pri varení a pečení. Kuchynka má krásny rozprávkový dizajn s motívom Ľadového kráľovstva, takže jej spraví veľkú radosť a bude sa s ňou hrať počas dlhých zimných večerov. Hračky Smoby sa vyznačujú jedinečným francúzskym dizajnom, kvalitným vyhotovením, rozvíjajú u detí schopnosti a zručnosti. Set hračiek predstavuje krásny doplnok do detskej izbičky a môže sa s ním zahrať aj viac detí, súrodenci a kamaráti. Nenechajte si ujsť cenovo zvýhodnený set hračiek. 

Detská kuchynka Frozen Smoby s trblietkami bledomodrá

Smoby detská kuchynka s trblietkami Frozen je prevedená v bledomodrej, ružovej a bielej farbe, ktorá na deti pôsobí pozitívne a podporuje ich fantáziu. Výška pracovnej dosky kuchynky pre deti je 48 cm. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Deti sa s kuchynkou radi hrajú dlhé roky. Vďaka 22 unikátnym doplnkom je rozprávková kuchynka Frozen jedinečnou hračkou, ktorú si obľúbi každé dieťa na prvý pohľad. K doplnkom kuchynky patria poháriky, príbory, taniere a nádobky na varenie. Kuchynka pre deti Smoby obsahuje všetko čo dieťa pri hre s kuchynkou potrebuje. V hornej časti kuchynky sú hodiny, po stranách kuchynky sú obrázky hlavných hrdiniek z rozprávky.

Pracovná doska obsahuje drez a sporák. Kuchynka má množstvo úložného priestoru a poličiek, kde si deti môžu uložiť doplnky a kuchynské náradie. Farby vydržia krásne žiarivé počas dlhých rokov používania. S kuchynkou sa pohodlne zahrá dve a viac detí. Vzájomnou komunikáciou si posilňujú komunikačné schopnostiKuchynka pre deti Ľadové kráľovstvo s trblietkami má rozmery 48*32*90. Výška pracovnej dosky je v primeranej výške 48 cm a jej celková výška je 90 cm.

Porcelánová čajová súprava Frozen Smoby 12 dielov

Porcelánová čajová súprava je krásny detský čajový set, ktorý je ideálny pre každé dievčatko, ktoré sa chce hrať na hostiteľku a naservírovať svojim kamarátkam pravý čaj o piatej. Čajový set s rozprávkovým motívom Frozen - Ľadové kráľovstvo nadchne deti svojím moderným a elegantným dizajnom. Krásny biely porcelán má hrubé steny a je veľmi kvalitný a odolný, vďaka čomu je bezpečný pre všetky deti od 3 rokov

Detský porcelánový čajový set je tvorený 12 kusmi doplnkov, s ktorými si vaše dievčatko môže vyčarovať skutočne nádherné posedenie. Detský porcelánový set Frozen je vhodný aj na každú detskú oslavu. Porcelánový set je vyhotovený v bielej farbe s farebnými obrázkami hrdinov z animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Porcelánový set pre deti sa skladá zo 4 tanierikov4 čajových šálok s uškom, krásneho čajníka a malej nádobky na cukor.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*32*90 cm
Celková výška90 cm
Výška pracovnej plochy48 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné