Set kuchynka Frozen Smoby s trblietkami a zmrzlináreň Frozen s pokladňou

Popis produktu

Set hračiek svetlomodrá kuchynka a zmrzlináreň Frozen je krásna rozprávková sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetky malé dievčatká. Majú populárny rozprávkový motív, ktorý dnes vo svete milú všetky malé dievčatká – Ľadové kráľovstvo. Tieto krásne hračky pochádzajú od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou. Kuchynka ladená v svetlomodrej farbe s množstvom doplnkov poteší každú princezničku. Veľa doplnkov má aj druhá rozprávková hračka - zmrzlináreň, ktorá je ladená v rovnakých farbách ako kuchynka. Tento úžasný set kuchynky Frozen a zmrzlinárne prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam.

Detská kuchynka Frozen Smoby s trblietkami bledomodrá

Smoby detská kuchynka s trblietkami Frozen je prevedená v bledomodrej, ružovej a bielej farbe, ktorá na deti pôsobí pozitívne a podporuje ich fantáziu. Výška pracovnej dosky kuchynky pre deti je 48 cm. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Deti sa s kuchynkou radi hrajú dlhé roky. Vďaka 22 unikátnym doplnkom je rozprávková kuchynka Frozen jedinečnou hračkou, ktorú si obľúbi každé dieťa na prvý pohľad. K doplnkom kuchynky patria poháriky, príbory, taniere a nádobky na varenie. Frozen – Ľadové kráľovstvo je obľúbená detská rozprávka z dielne Disney. Je to pútavý príbeh o dvoch sestrách, z ktorých jedna z nich má čarovné schopnosti premeniť všetko na ľad. 

Kuchynka pre deti Smoby obsahuje všetko čo dieťa pri hre s kuchynkou potrebuje. V hornej časti kuchynky sú hodiny, po stranách kuchynky sú obrázky hlavných hrdiniek z rozprávky. Pracovná doska obsahuje drez a sporák. Kuchynka má množstvo úložného priestoru a poličiek, kde si deti môžu uložiť doplnky a kuchynské náradie. S kuchynkou sa pohodlne zahrá dve a viac detí. Vzájomnou komunikáciou si budujú komunikačné schopnosti. Kuchynka pre deti Frozen – Ľadové kráľovstvo s trblietkami má rozmery 48*32*90. Výška pracovnej dosky je v primeranej výške 48 cm a jej celková výška je 90 cm. 

Detská zmrzlináreň Frozen Smoby s koláčmi a pokladňou trblietavá

Smoby zmrzlináreň Frozen prichádza v balení s pokladňou, dávkovačom zmrzliny a mnohými ďalšími doplnkami. Do pokladne si deti môžu poukladať plastové peniažky a kreditky. Pomocou dávkovača zmrzliny si vyrobia zmrzlinu v poháriku. Spolu je v balení 22 doplnkov. Detská zmrzlináreň má motív populárnej a veľmi obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo, je vhodná pre deti od 3 rokov. Dievčenská hračka je vyrobená z krásneho trblietavého plastu, ktorý sa na svetle blyští. Plast je kvalitný a odolný, vydrží dlhé roky. Dizajn dievčenskej hračky je jedinečný a originálny, každé dievčatko sa s ňou rado zahrá dlhé hodiny, nikdy neomrzí.

Hračka s motívom Frozen je nielen veľmi zábavná, ale prispieva aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami hračky sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky malé dievčatká, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej dievčenskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom plastová súprava na predaj a výrobu zmrzliny Smoby.

Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, Smoby je držiteľom európskych certifikátov kvality. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby  je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Skvelou súpravou hračiek Frozen určite potešíte každé dievčatko.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*32*90 cm
Celková výška90 cm
Výška pracovnej plochy48 cm
Rozmery balenia47*15*65 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,78 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné