Set kuchynka Frozen Smoby s trblietkam a čajová súprava na servírovacom vozíku

Popis produktu

Set hračiek svetlomodrá kuchynka a čajová súprava Frozen je nádherná dievčenská súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky malé dievčatká. Hračky populárny rozprávkový motív Ľadové kráľovstvo. Tieto hračky pochádzajú od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou. Kuchynka ladená v svetlomodrej farbe s množstvom doplnkov poteší každú princezničku. Výborne sa k nej hodí čajová súprava na krásnom servírovacom vozíku, ktorá je ideálna na prípravu štýlového čajového večierka. Tento úžasný set kuchynky a súpravy s vozíkom Frozen prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam.

Detská kuchynka Frozen Smoby s trblietkami bledomodrá

Smoby detská kuchynka s trblietkami Frozen je prevedená v bledomodrej, ružovej a bielej farbe, ktorá na deti pôsobí pozitívne a podporuje ich fantáziu. Výška pracovnej dosky kuchynky pre deti je 48 cm. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Deti sa s kuchynkou radi hrajú dlhé roky. Vďaka 22 unikátnym doplnkom je rozprávková kuchynka Frozen jedinečnou hračkou, ktorú si obľúbi každé dieťa na prvý pohľad. K doplnkom kuchynky patria poháriky, príbory, taniere a nádobky na varenie. Kuchynka pre deti Smoby obsahuje všetko čo dieťa pri hre s kuchynkou potrebuje. V hornej časti kuchynky sú hodiny, po stranách kuchynky sú obrázky hlavných hrdiniek z rozprávky. 

Pracovná doska obsahuje drez a sporák. Kuchynka má množstvo úložného priestoru a poličiek, kde si deti môžu uložiť doplnky a kuchynské náradie. Deti pomocou hry s kuchynkou napodobňujú dospelých. S kuchynkou sa pohodlne zahrá dve a viac detí. Vzájomnou komunikáciou si posilňujú komunikačné schopnostiKuchynka pre deti Ľadové kráľovstvo s trblietkami má rozmery 48*32*90. Výška pracovnej dosky je v primeranej výške 48 cm a jej celková výška je 90 cm. 

Detská čajová súprava Frozen Smoby na servírovacom vozíku 

Smoby čajová súprava Frozen prichádza v balení s praktickým a zároveň veľmi pekným servírovacím vozíkom v bielej farbe s ružovými kolieskami. Celá hračka má motív obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Dievčenská hračka spolu obsahuje 14 doplnkov: 2 šálky, 2 poháriky, 2 tanieriky, 2 sady príborov, 2 koláčiky, nádobku na cukor a mlieko. Všetky potreby na výrobu čaju si dievčatá môžu uložiť na peknú modrú tácku, ktorá sedí na servírovací stolík tak, aby nespadla. Obrázky slávnych princezien Anna a Elsa určite upútajú a potešia každé najmenšie dievčatko, hračka je vhodná od 3 rokov. Detský servírovací vozík sa dá využiť aj na vozenie iných hračiek, jeho kolieska zabezpečujú hladkú a ľahkú jazdu.

Prostredníctvom čajovej súpravy a servírovacieho vozíka Ľadové kráľovstvo sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do dievčenskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Na to je skvelým prostriedkom súprava riadov na prípravu čaju Smoby.

Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, Smoby je držiteľom európskych certifikátov kvality. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby  je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Skvelou súpravou hračiek Frozen určite potešíte každé dievčatko.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*32*90 cm
Celková výška90 cm
Výška pracovnej plochy48 cm
Rozmery balenia47*15*65 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,78 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.