Set kuchynka Tefal French Touch Bublinky Smoby s magickým bublaním a obedový set so sviečkami

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal French Touch Bublinkyprestieranie so sviečkami 100% Chef je fantastická sada hračiek pre malých výmyselníkov. Detská kuchynka je vhodná od 3 rokov, riadiky na vianočný stôl od 18 mesiacov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivých francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier. V ich hračkách sa spája francúzsky šarm s rokmi overenou kvalitou a bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Moderný dizajn a mnoho kuchynských doplnkov, ktoré vyzerajú ako naozajstné zaručene upútajú každé dieťatko. Detská súprava s vianočným riadom sa vďaka veselým farbám veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou vašich najmenších a pekne zapadne do detskej kuchynky. Detská kuchynka s potrebami na prestretie obedového stola sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria úžasný cenovo výhodný set hračiek ideálny na hranie pre všetkých chlapcov aj dievčatká.

Detská kuchynka Tefal French Touch Bublinky Smoby elektronická so zvukmi a magickým bublaním červeno-šedá

Detská elektronická kuchynka Tefal French Touch Bublinky s magickými bublinkami je unikátna a inovatívna detská kuchynka s výnimočným dizajnom. Kuchynka Tefal French Touch má krásne farebné prevedenie žiarivej červenej farby v kombinácii s bielou pracovnou doskou a šedými doplnkami. Kuchynka Smoby je vhodná pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 rokov. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Hra s detskou kuchynkou u detí tiež pomáha rozvíjať komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Kuchynka je vybavená replikami ozajstných potravín, ktoré sú z jednej strany opečené. Magickou funkciou detskej kuchynky je bublinkujúca nádoba, ktorá napodobňuje var. Po položení na sporák a naliatí vody vypúšťa realistické bublinky. Detská kuchynka obsahuje spolu až 44 doplnkov.

Medzi nich patrí panvica na otáčanie palaciniek. K doplnkom ďalej patria príbory, tanieriky, replika noža, naberačky, soľnička a korenička, kečup a majonéza, tlakový hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka, poháriky s podstavcami. Detská kuchynka obsahuje tiež veľa napodobenín jedla ako sú párky, kurča, vajíčko, koláčiky, mrkva a placky na pečenie. Súčasťou doplnkov sú aj kocky ľadu, ktoré deťom pri hre vypadnú priamo z dávkovača ľadu. Medzi jedinečné doplnky tejto kuchynky patrí zabudovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami rôznych príchutí. Kuchynka pre deti Tefal je dostatočne veľká na hru pre viacero detí. Jej výhodou je prístupnosť z každej strany. Kuchynka má detskú chladničku s otvárateľnými dvierkami, ktorá slúži zároveň ako úložný priestor pre potraviny.

V strednej časti kuchynky je tiež priestor na odkladanie doplnkov alebo iných príslušenstiev, ktoré sú dostupné v našej ponuke. Dôležitú časť kuchynky tvorí rúra na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a vysúvateľným roštom. Pracovná doska detskej kuchynky obsahuje drez, kde deti môžu umývať riad po varení a sporák s dvoma plynovými a dvoma elektrickými varičmi. Krásnym doplnkom kuchynky je aj barbecue gril na opekanie. Celková dĺžka detskej kuchynky je 115 cm a jej rozmery sú 115*41*93 cm a jej výška je 93 cm. Detská elektronická kuchynka Smoby Tefal French Touch funguje na 2 x AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Detský adventný kalendár 100% Chef Écoiffier s obedovým setom od 18 mesiacov

Detské prestieranie s riadmi 100% Chef je úžasná sada ideálna na vianočné hry, vhodná pre deti od 18 mesiacov. Balenie obsahuje kompletný set na detský vianočný stôl.35 doplnkom patria štyri vianočné taniere, štyri vidličky, nože a lyžičky, štyri poháre na nápoje, štyri poháriky na prípitok, misa so zákuskami, dva svietniky so sviečkami a krásny obrus. Všetko je vyrobené z kvalitného plastu a s krásnou vianočnou tematikou. Set má rozmery 42*28*24 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Ďalší kvalitný výrobca z Francúzska je Écoiffier, ktorý je na trhu známy pestrým výberom kvalitných hračiek. Écoiffier ponúka kvalitu za rozumnú cenu. Použité materiály na hračkách Smoby a Écoiffier dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek a majú aj certifikáty kvality, procesy výroby hračiek sú prísne kontrolované. Sada kuchynkyvianočného prestierania je skvelá hračka, ktorá obsahuje ohromné množstvo doplnkov nevyhnutných na jedinečnú hru plnú zábavy pre vaše ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovnej plochy50
Rozmery balenia77*24*79 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,75 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné