Set kuchynka Tefal French Touch Bublinky&Voda Smoby s magickým bublaním a elektronická dotyková pokladňa

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal French Touch Bublinky&Voda a elektronická pokladňa tvoria úžasnú súpravu maximálne zábavných hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Zaujímavé detaily kuchynky a tiež realistický moderný dizajn oboch hračiek zaručene upútajú každé dieťatko. Spolu tvoria pekný celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. V jeho hračkách sa odráža francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť a tiež rokmi overená kvalita. Tá je spojená so zaručenou bezpečnosťou detí počas zábavných a veselých hier s hračkami Smoby.

Kuchynka pre deti Tefal French Touch Bublinky&Voda Smoby s magickým bublaním a tečúcou vodou červeno-šedá

Detská elektronická kuchynka Tefal French Touch Bublinky&Voda je unikátna a inovatívna detská kuchynka s výnimočným dizajnom a krásnymi doplnkami. Kuchynka má krásne farebné prevedenie žiarivej červenej farby v kombinácii s bielou pracovnou doskou a šedými doplnkami. Kuchynka je vhodná pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 rokov. Hra s detskou kuchynkou u detí tiež pomáha rozvíjať komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Z drezu tečie ozajstná voda, kuchynka je vybavená replikami ozajstných potravín, ktoré sú z jednej strany opečené. Magickou funkciou detskej kuchynky je bublinkujúca nádoba, ktorá napodobňuje var. Po položení na sporák a naliatí vody vypúšťa realistické bublinky. 

Detská kuchynka obsahuje spolu až 44 doplnkov. Medzi ne patrí panvica na otáčanie palaciniek, ktorá premení každého malého kuchára či kuchárku na gurmánskeho majstra. K doplnkom ďalej patria príbory, tanieriky, replika noža, naberačky, soľnička a korenička, kečup a majonéza, tlakový hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka, poháriky s podstavcami. Detská kuchynka obsahuje tiež veľa napodobenín jedla ako sú párky, kurča, vajíčko, koláčiky, mrkva a placky na pečenie. Súčasťou doplnkov sú aj kocky ľadu, ktoré deťom pri hre vypadnú priamo z dávkovača ľadu. Medzi jedinečné doplnky tejto kuchynky patrí zabudovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami. Kuchynka pre deti je dostatočne veľká na hru pre viacero detí. Jej výhodou je prístupnosť z každej strany. Kuchynka má detskú chladničku s otvárateľnými dvierkami, ktorá slúži zároveň ako úložný priestor pre potraviny.

V strednej časti kuchynky je tiež priestor na odkladanie doplnkov alebo iných príslušenstiev, ktoré sú dostupné v našej ponuke. Dôležitú časť kuchynky tvorí rúra na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a vysúvateľným roštom. Pracovná doska detskej kuchynky obsahuje drez s tečúcou vodou, kde deti môžu umývať riad po varení a sporák s dvoma plynovými a dvoma elektrickými varičmi. Krásnym doplnkom kuchynky je aj barbecue gril na opekanie. Nad sporákom kuchynky sa týči stojan, na ktorom je inštalovaný espresso kávovar a nad ním sú ručičkové hodiny. Vďaka detským hodinám pod digestorom sa deti učia rozlišovať čas. Celková dĺžka detskej kuchynky je 115 cm a jej rozmery sú 115*41*93 cm a jej výška je 93 cm. Detská elektronická kuchynka Smoby Tefal French Touch funguje na 2 x AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Detská pokladňa Smoby elektronická s dotykovou obrazovkou 

Smoby detská elektronická pokladňa je kvalitná a moderná hračka pre malé deti, ktoré rady pomáhajú pri nákupoch, obdivujú predavačky pri pokladni a pri hre ich potom rady napodobňujú. Pokladňa vyzerá veľmi realisticky a je zmenšeninou pokladní zo supermarketov. Deti rady napodobňujú činnosti dospelých a nákupy patria k takmer každodennému programu. Pokladňa má dotykový displej, ktorý má funkčnosť kalkulačky a displeja s tovarom. Kalkulačka dokáže sčítavať, odčítavať, deliť a násobiť. Rovnako tak sa odtiaľ ovláda funkčný mikrofón, ktorý je súčasťou pokladne. Pomocou neho si môže predavačka zavolať kolegyňu alebo zákazníka. 

LCD displej sa ovláda na dotyk. Pokladňa má zvukové aj svetelné efekty, ktoré deti v tomto veku milujú a veľmi im pomáhajú pri učení. K pokladni patrí aj váha na váženie tovaru, ktorá je mechanická. Po položení tovaru sa zobrazí váha a dieťa následne vyberie konkrétny produkt na dotykovej obrazovke, kde sa potom zobrazí cena a následne aj suma na zaplatenie na veľkom LCD displeji. Pokladňa sa otvára veľkým červeným tlačidlom pod displejom. Obsahuje 9 mincí a 12 papierových bankoviek. Medzi doplnkami sú aj potraviny. Spolu má pokladňa až 25 doplnkov. Všetko je vyrobené s dôrazom na bezpečnosť pri hre, a preto sú všetky hrany zaoblené. Hračka je vhodná pre deti vo veku od 3 rokov. Na svoje fungovanie potrebuje baterky. Jej rozmery sú 29*15*19 cm. Deti si pri hre na predavačov zlepšia komunikačné schopnosti a naučia sa počítať si peniažky. 

Smoby je kvalitný francúzsky výrobca nádherných plastových hračiek pre deti. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Sada kuchynky a pokladne s dotykovým displejom je skvelá súprava hračiek pre deti, ktoré sa rady hrajú na kuchárov a kuchárky alebo na predavačov v obchode. Zahŕňa v sebe veľa doplnkov, ktoré zabezpečia neopakovateľnú hru na dlhé hodiny.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*93 cm
Celková výška93 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia78*24*79 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,38 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.