Set kuchynka elektronická Tefal Studio XL Bubble Smoby s bublaním a metla s lopatkou ako darček

Popis produktu

Set kuchynka Tefal Studio XL Bubble a darček - metla s lopatkou si obľúbi každé dieťa od 3 rokov, ktoré miluje rôzne hry v domácnosti. Set hračiek pre deti spolu krásne farebne aj dizajnovo ladí a bude ich baviť dlhé roky. Hračky v sete pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí, približujú sa svetu dospelých. Sada hračiek je v ponuke za akciovú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Výrobca Smoby spája v hračkách originálny francúzsky dizajn, bezpečnosť a najvyššiu kvalitu vďaka najmodernejším výrobným postupom. Set hračiek je vhodný aj pre hru viacerých detí.

Kuchynka Tefal Studio XL Bubble Smoby elektronická s magickým bublaním tyrkysová a 34 doplnkov

Elektronická kuchynka Tefal Studio XL Bubble Smoby s 34 doplnkami je kuchynka, ktorá bude sprevádzať cestou varenia každé šikovné dieťa od 3 rokov. Kuchynka pre deti má krásny vzhľad v tyrkysovom vyhotovení aj vďaka jedinečnému francúzskemu dizajnu, ktorému sa dá iba ťažko odolať. Detská kuchynka ponúka bohatú výbavu doplnkov: príbory, tanieriky, šálky, poháriky, soľnička, korenička, rozličné kuchynské náradie, suroviny na varenie a opečené potraviny.

Chladnička s otváracími dvierkami je výborný spôsob, ako sa každé dieťa naučí uchovávať potraviny v chlade a nezabúdalo za sebou vždy zatvoriť dvierka. Hneď nad chladničkou je umiestnený drez na úmývanie riadu, v ktorom sa detičky po každom varení môžu umyť tanieriky a príbory. Rúra na pečenie sa zíde pre detičky, ktoré sa rozhodnú upiecť si nejakú dobrotu. Šikovná panvica s funkciou otáčania naučí malého kuchára, ako sa správne pripravujú palacinky a užije si s ňou skvelú zábavu. Magický bublinkujúci hrniec s pokrievkou po položení na sporák a zapnutí tlačidla začne napodobňovať skutočnú vriacu vodu, takže bude malý kuchár naozaj ohromený a pritom mu nehrozí žiadne nebezpečenstvo ako pri skutočnom varení.

O úložný priestor sa postará skrinka s otváracími dvierkami a k tomu šikovný poličkový systém, kam si môžu detičky odkladať suroviny, ktoré budú chcieť využiť neskôr. Detia využíje aj espresso kávovar, ktorý sa nachádza pod digestorom na prípavu chutnej kávičky. Pod kávovarom sa navyše nachádza dávkovač sódy alebo koly, aj s charakteristickým zvukom pri plnení Cric Cric. Kuchynka stojí na stabilných podstavcoch a celkové rozmery detskej kuchynky sú 86*62*100 cm a výška pracovnej dosky je 51 cm.

Metla a lopatka Aqua Clean Smoby

Upratovacia súprava Aqua Clean je praktická sada pomôcok do domácnosti pre každú malú gazdinku od 3 rokov. Súčasťou sady je metla s plastovou rúčkou a lopatka na smeti s malou metličkou. Celá detská sada je veľmi ľahká a jemná na dotyk, nesie chýbať vo výbave žiadnej malej pomocníčky. Prostredníctvom súpravy na upratovanie pre deti, môžete vaše ratolesti viesť k zodpovednosti a starostlivosti o domácnosť. Je dôležité viesť deti už od skorého veku k tomu, aby si udržiavali poriadok vo svojich veciach. Súprava na upratovanie Smoby v tyrkysovom vyhotovení je na to skvelým prostriedkom. Dĺžka metly je 54 cm a celkové rozmery sú 24*5*54 cm.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. 

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery86*62*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Celková dĺžka86 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť8,3 kg
PoznámkaBattery: 3 x AAA/LR03 included
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné