Set kuchynka elektronická Tefal Studio XL Smoby s magickým bublaním a lekársky vozík so zvukom a bábikou

Popis produktu

Vyberajte si z bohatej ponuky kvalitných setov detských hračiek za najlepšie ceny. Originálny sedetskej kuchynky Tefal Studio XL Smoby a lekársky vozík so zvukom a bábikou poteší každého dieťa od 3 rokov. Cenovo výhodný set hračiek vychádza lacnejšie, ako v prípade nákupu jednotlivých hračiek zvlášť. Set hračiek v krásnom vyhotovení s francúzskym dizajnom je skvelá voľba pre zvedavé a šikovné deti. Jednotlivé hračky v sete spolu ladia a predstavujú zdroj výbornej zábavy na dlhé hodiny.

Detská kuchynka Tefal Studio XL Smoby Bubble elektronická s magickým bublaním, kávovarom a sódou s 34 doplnkami oranžová

Detská kuchynka elektronická Tefal Studio XL Bubble Smoby s 34 doplnkami je kuchynka pre všetky deti od 3 rokov. Detskú kuchynku v oranžovom vyhotovení s francúzskym dizajnom si obľúbili deti po celom svete. Detská kuchynka obsahuje bohatú výbavu doplnkov: príbory, tanieriky, šálky, poháriky, solnička, korenička, rozličné kuchynské náradie, suroviny na varenie a opečené potraviny. Kuchynka pre deti je nadčasová hračka, ktorá dieťa zabaví na dlhý čas.

Chladnička s otváracími dvierkami naučí každé dieťa, že potraviny by sa mali udržiavať v chlade pri správnej teplote a nezabúdať zatvárať dvierka. Hneď nad chladničkou sa nachádza drez na umývanie riadu, v ktorom si detičky po každom obede môžu umyť tanieriky a príbory. Rúra na pečenie sa zíde pre detičky, ktoré sa rozhodnú upiecť si chutnú dobrotu. Šikovná panvica s funkciou otáčania naučí malého kuchára, ako si rýchlo a jednoducho pripraviť palacinky a užije si s ňou skvelú zábavu. Magický bublinkujúci hrniec s pokrievkou po položení na sporák a zapnutí tlačidla začne napodobňovať skutočnú vriacu vodu, takže bude malý kuchár naozaj ohromený a pritom mu nehrozí nebezpečenstvo ako pri skutočnom varení. O úložný priestor sa postará skrinka s otváracími dvierkami a k tomu šikovný poličkový systém, kam si môžu detičky odkladať suroviny, ktoré budú chcieť využiť neskôr. Dieťa využije aj espresso kávovar, ktorý sa nachádza pod digestorom na prípavu kávičky. Pod kávovarom sa nachádza dávkovač sódy alebo koly, aj s charakteristickým zvukom pri plnení Cric Cric.

Celkové rozmery kuchynky pre deti sú 86*62*100 cm a výška pracovnej dosky je 51 cm, vďaka čomu si každý rodič bude vedieť určiť, či je pracovná doska v kuchynke dostatočne vysoká pre jeho malé dieťa. Súčasťou detskej kuchynky Tefal Studio XL Bubble Smoby sú aj 3 x AAA/LR03 batérie, ktoré budú rodičia môcť jednoducho zapojiť a dieťa sa môže pustiť do varenia a pečenia.

Lekársky vozík pre deti Medical Smoby elektronický s modrým kufríkom a 16 doplnkami

Lekársky vozík pre deti Medical poteší dievčatá i chlapcov od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú na doktora. Vozík s prístrojom EKG a modrým kufríkom pre detských lekárov s množstvom náčinia je prevedený v kombinácii farieb červenej a bielej, čím sa približuje ešte viac k svojmu originálu. Lekársky vozík funguje na 2 batérie typu  AA/LR6, ktoré sú nevyhnutné pre fungovanie EKG prístroja, ktorým malí doktori merajú svojim pacientom tepovú frekvenciu, ktorú prístroj ohlasuje zvukovými efektmi. Detský vozík s lekárskym náčiním je vysoký 56 cm a jeho celkové rozmery sú 31*32*56 cm.

Jednoduché presúvanie vozíka zabezpečujú 2 kolieska a  malý lekár si ho ľahko umiestni kdekoľvek, kde ho potrebujú jeho pacienti. Detský doktorský vozík obsahuje bohatú výbavu, ktorú tvorí celkovo až 16 doplnkov. Medzi doplnkami k vozíku sa nachádzajú viaceré druhy lekárskeho náčinia, ako napríklad fonendoskopinjekcia, lieky, nožničky, náplaste, ale aj infúzia na podanie liekov či kartičky na zaznamenanie zdravotného stavu ošetrovaných pacientov. 

Detská bábika Petit Bebe Nursery Écoiffier 32 cm od 18 mesiacov biela

Detská bábika Petit Bebe Nursery od Écoiffier je vysoká 32 cm. Bábika pre dievčatko je oblečená v krásnych bielych dupačkách so vzorom srdiečok z jemného a mäkkého materiálu. Bábika je vhodná pre dievčatá už od 18 mesiacov. Bábika má mäkké telíčko a rozkošný výraz tváre. Navyše má aj pohyblivé očká. Je vyrobená z kvalitných a zdravotne neškodných materiálov. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Na vlastnej bábike sa učia, ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu

Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť na výrobu hračiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou použitých materiálov a bezpečnosťou hračiek. Hračky od Smoby spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá kladené na výrobu detských hračiek a vďaka tomu si udržujú ten najvyšší štandard. Žiarivé farby na detských hračkách Smoby sú podnecujú u detí rozvoj predstavivosti a fantázie. Jedná sa o hračky s najvyššou pridanou hodnotou a jedinečným francúzskym dizajnom.

Doprava nad 69
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné