Set kuchynka elektronická Cherry Smoby so zvukmi a pracovný vozík Autá 3 so skladacím autíčkom McQueen

Popis produktu

Deti milujú hry na kuchárov a opravárov. Set hračiek, detská kuchynka elektronická Cherry Smoby a pracovný vozík Autá 3 so skladacím autíčkom McQueen, je perfektná voľba pre každé dieťa od 3 rokov, ktoré túži po vlastnej kuchynke a pracovnom vozíku. Cenovo zvýhodnený set hračiek poteší deti svojou funkčnosťou a dizajnom a rodičov zasa rozumnou cenou. Hračky v sete predstavujú krásne doplnky do detskej izbičky. Zároveň rozvíjajú schopnosti a zručnosti detí, súrodencov a kamarátov.

Detská kuchynka Smoby Cherry elektronická so zvukmi, s opečenými potravinami a kávovarom s 25 doplnkami zeleno-šedá

Elektronická kuchynka pre deti Cherry Smoby v modernom zeleno-šedom vyhotovení splní všetky požiadavky vášho malého šéfkuchára. Táto detská kuchynka je vhodná pre deti od 3 rokov a navyše je štýlovým a funkčným doplnkom každej detskej izby. Detská kuchynka Cherry Smoby s originálnymi kuchynskými zvukmi a funkciami obsahuje bohatú sadu 25 doplnkov, ako napríklad kuchynské príbory a náčinie, náplne do kávovaru, poháriky, cestoviny, koláčiky a potraviny opečené z jednej strany.

Vďaka funkčnosti a výbave tejto kuchynky sa dieťa môže hrať dlhé hodiny a vymýšľať si vlastné recepty, pričom sa rýchlo a jednoducho naučí zaobchádzať s kuchynskými spotrebičmi a príslušenstvom. Šikovná chladnička s otváracími dvierkami poslúži na uchovávanie potravín, ktoré by mali byť uložené v chlade. Rúra na pečenie deti bezpečne naučí, ako sa pripravuje mäsko alebo koláčiky. Praktické hodiny informujú malého kuchára aj o čase varenia či pečenia, aby na nič dôležité nepozabudol. Na panvici si deti môžu zasa pripraviť chutnú rybu či opiecť toast.

Kuchynka ponúka aj hrniec s pokrievkou, kde si môžu malí kuchári pripraviť dokonca cestoviny. Po položení hrnca na sporák a stlačení tlačidla sa ozvú realistické zvuky. Súčasťou kuchynky pre deti Cherry Smoby je aj drez určený na umývanie riadikov či vstavaný espresso kávovar s kapsulami, ktorý slúži na prípravu chutnej kávy. Deti potešia aj magické potraviny, ktoré sú z oboch strán farebne odlišné, aby vedeli, ktorú stranu ešte musia opekať a ktorá je už hotová. Na zadnej strane detskej kuchynky sa nachádza krásny motív, ktorý zobrazuje vzorné a prehľadné uloženie vecí, ktoré deti učí k poriadkumilovnosti a usporiadanosti. Elektronická kuchynka pre deti Cherry Smoby vydáva aj zvuky ako pri varení a pečení,a to stláčaním rôznych gombíkov, ktoré sa nachádzajú priamo na linke.

Elektronická detská kuchynka Cherry Smoby sa vyznačuje stabilnou konštrukciou, výška pracovnej dosky je 49 cm a celková výška je 93 cm. Celkové rozmery kuchynky sú 68*34*97 cm. Vďaka tomu si vie rodič jednoducho určiť, či je výška pracovnej dosky dostatočne prispôsobená pre malého kuchára.

Pracovný stôl na kolieskach Autá 3 Smoby so skladacím autíčkom McQueen a 24 doplnkov

Detský pracovný stôl na kolieskach Autá 3 je kvalitná a detailne prepracovaná hračka. Je ideálna pre malých chlapcov od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú na opravárov a majú radi autá. Stolík, vrátane všetkých doplnkov a autíčka McQueen, je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Ide o plasty, ktoré sú veľmi odolné, takže veľa vydržia. Zároveň sú však šetrné k pokožke a príjemne zamatové na dotyk. Prevedený je v čiernej a červenej farebnej kombinácii. Stolík stojí na kolieskach, takže deti si ho môžu po izbičke ľahko presúvať, ale aj napriek tomu je stolík pevný a stabilný. Malý automechanik tak môže bezstarostne pracovať na svojich výtvoroch a údržbe autíčka. Medzi kolieskami sa v spodnej časti nachádza polička na odkladanie iných hračiek alebo náradia. Pracovná plocha stolíka je priestranná a malí mechanici majú dostatok priestoru na prácu s náradím.

Praktická dielnička pozostáva z troch poschodí. Najspodnejšie poschodie má najväčší úložný priestor. Sem si môže malý mechanik uložiť náhradné diely a iné náradie. Stredná polička je menšia a môže si slúžiť ako stajňa pre autíčko McQueen, ktoré je súčasťou vozíka. Je to dobre známa postavička z rozprávky Autá 3, ktorá je u deti veľmi populárna. Vrchná časť je dominantou vozíka a je to miesto, kde dieťa môže otvoriť dvere svojej fantázii. Náradie je ergonomicky riešené tak, aby presne pasovalo do malej rúčky. Dieťa tak môže jednotlivé časti presne uchopiť a cibriť si tak svoje manuálne zručnostiAutíčko McQueen sa dá rozložiť a potom ho za pomoci pracovného náradia deti môžu zložiť späť. 

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné a moderné plastové hračky pre deti. Hračky Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťatko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Francúzsky dizajn hračiek Smoby poznajú a oceňujú nielen deti, ale aj ich rodičia.

Doprava nad 69
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné