Set kuchynka elektronická Cherry Smoby so zvukmi a pracovná dielňa Autá 3 s otáčacou plochou

Popis produktu

Deti milujú hry na rôzne profesie. Set hračiek, detská kuchynka elektronická Cherry Smoby a pracovná dielňa Autá 3 s otáčacou plochou, je skvelý darček pre každé dieťa od 3 rokov, ktoré rado skúma nové veci a neustále hľadá priestor na sebarealizáciu. Cenovo zvýhodnený set hračiek poteší rodičov nižšou cenou a deti sa budú dlhé hodiny hrať s kvalitnými hračkami, ktoré ich tak skoro neomrzia. Jednotlivé hračky v sete spolu ladia a tvoria pekný doplnok do každej detskej izbičky. Set hračiek taktiež rozvíja schopnosti a zručnosti dieťaťa a zabaví sa s ním aj viacero detí. 

Detská kuchynka Smoby Cherry elektronická so zvukmi, s opečenými potravinami a kávovarom s 25 doplnkami zeleno-šedá

Elektronická kuchynka pre deti Cherry Smoby v štýlovom zeleno-šedom prevedení splní všetky priania vášho malého kuchára. Táto detská kuchynka je vhodná pre deti od 3 rokov a navyše je štýlovým a funkčným doplnkom každej detskej izby. Detská kuchynka Cherry Smoby s originálnymi kuchynskými zvukmi a funkciami obsahuje až 25 doplnkov, ako napríklad kuchynské príbory a náčinie, náplne do kávovaru, poháriky, cestoviny, koláčiky a potraviny opečené z jednej strany.

Vďaka bohatej výbave sa dieťa môže hrať dlho a vymýšľať si vlastné recepty, pričom sa rýchlo a jednoducho naučí zaobchádzať s kuchynskými spotrebičmi a príslušenstvom. Šikovná chladnička s otváracími dvierkami poslúži na uchovávanie potravín, ktoré by mali byť uložené v chlade. Rúra na pečenie deti bezpečne naučí, ako sa pripravuje jedlo počas pečenia. Praktické hodiny informujú malého kuchára aj o čase varenia či pečenia, aby na nič dôležité nepozabudol. Na panvici si deti môžu zasa pripraviť chutnú rybu či opiecť toast.

Nechýba ani hrniec s pokrievkou, kde si môžu malí kuchári pripraviť dokonca cestoviny. Po položení hrnca na sporák a stlačení tlačidla sa ozvú realistické zvuky. Súčasťou kuchynky pre deti Cherry Smoby je aj drez určený na umývanie riadikov či vstavaný espresso kávovar s kapsulami, ktorý slúži na prípravu chutnej kávy. Deti potešia aj magické potraviny, ktoré sú z oboch strán farebne odlišné, aby vedeli, ktorú stranu ešte musia opekať a ktorá je už hotová. Na zadnej strane detskej kuchynky sa nachádza krásny motív, ktorý zobrazuje vzorné a prehľadné uloženie vecí, ktoré deti učí k poriadkumilovnosti a usporiadanosti. Elektronická kuchynka pre deti Cherry Smoby vydáva aj zvuky ako pri varení a pečení,a to stláčaním rôznych gombíkov, ktoré sa nachádzajú priamo na linke.

Elektronická detská kuchynka Cherry Smoby sa vyznačuje stabilnou konštrukciou, výška pracovnej dosky je 49 cm a celková výška je 93 cm. Celkové rozmery kuchynky sú 68*34*97 cm. Vďaka tomu si vie rodič jednoducho určiť, či je výška pracovnej dosky dostatočne prispôsobená pre malého kuchára.

Detská pracovná dielňa Autá 3 Smoby so skladacím autíčkom a otáčacou pracovnou plochou a 21 doplnkami

Smoby detská pracovná dielňa Autá 3 je dokonalá hračka pre malého automechanika od 3 rokov. Celá dielnička vrátane doplnkov je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je odolný a zároveň veľmi príjemný na dotyk. Tento stolík je novinkou a je veľmi obľúbený najmä u chlapcov. Stôl stojí na štyroch nožičkách, ktoré sú medzi sebou spevnené, takže stôl je pevný a stabilný. Stôl je prevedený v červenej, sivej a čiernej farebnej kombinácii. Pod pracovnou plochou sa nachádza polička, kde si môže malý kutil odložiť iné hračky alebo náradie. Pracovná doska stola je navyše otáčacia, vďaka čomu sa bude malý mechanik cítiť ako v skutočnej dielni.

Na pracovnej ploche sa nachádza aj parkovacie miesto pre legendárne autíčko McQueen zo známej a obľúbenej Disney rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárna. Rovnako tak sa na pracovnej ploche nachádza aj červený panel, kde si môže malý kutil ľubovoľne pripnúť rôzne pracovné doplnky. Po oboch stranách panelu si dieťa môže ukladať náradie, ale aj náhradné diely, ktoré potrebuje mať stále poruke. Súčasťou pracovnej dielne sú aj stopky, ktoré sú pre každého pretekára nesmierne dôležité. Malý mechanik si tak môže odmerať čas výmeny pneumatík, ale aj rýchlosť jazdy autíčka McQueen. Na pracovnej doske sa nachádza aj malý zverák, ktorým si môže pridržať autíčko pri jeho rozkladaní a následnom skladaní, ktoré je možné vďaka skrutkovačom. Výbava obsahuje aj kladivko, skrutkovače a skrutky a náhradné diely, z ktorých si malý mechanik poskladá svoje vlastné autíčko McQueen.

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné a moderné plastové hračky pre deti. Hračky Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťatko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Francúzsky dizajn hračiek Smoby poznajú a oceňujú nielen deti, ale aj ich rodičia.

Doprava nad 69
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné