Set kuchynka elektronická s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° Smoby a domček pre bábiku elektronický s hlbokým kočíkom

Popis produktu

Kuchynka elektronická s práčkou, žehliacou doskou a elektronický domček pre bábiku s kočíkom tvoria originálnu sadu, ktorá poteší deti už od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia deťom dlhé roky. Chlapci aj dievčatá si vyskúšajú hry na domácnosť, varia, perú, upratujú a naučia sa žehliť ako ich rodičia. Takisto sa naučia starať o bábiku v multifunkčnom domčeku a kedykoľvek ju vezmú na prechádzku v hlbokom kočíku. Vaši najmenší získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku, logické myslenie, približujú sa svetu dospelých a zlepšujú si jazykové schopnosti.

Kuchynka elektronická s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° Smoby so zvukmi a funkčnými spotrebičmi 36 doplnkov

Elektronická kuchynka s práčkou a žehliacou doskou Tefal Cleaning Kitchen 360° od francúzskeho výrobcu Smoby je skvelým darčekom pre deti od 3 rokov, ktorým ponúkne realistické zážitky ako pri varení, tak aj praní a žehlení prádla. Multifunkčný komplex v tvare písmena L pozostáva z kuchynskej časti a práčovne, takže umožní deťom prístup zo všetkých strán, zahrajú sa s ním súrodenci aj kamaráti. Originálny francúzsky dizajn v kombinácii s jemnými pastelovými farbami očarí deti na prvý pohľad. 

Kuchynský priestor je vybavený kávovarom, sódovačom, drezom, chladničkou a rúrou na pečenie. Varná doska so zabudovaným elektronickým modulom zabaví deti zvukmi ako pri skutočnom varení. Pri hre na kuchárov majú k dispozícii 24 doplnkov - kuchynské náčinie, poháriky, šálky, 3 kapsule do kávovaru, koreničku, fľašku, krabicu s cestovinami, panvicu, hrniec s pokrievkou, tanieriky, nožíky, vidličky a nože. Po každej hre sa naučia upratať doplnky na svoje miesto, k dispozícii majú množstvo úložného priestoru. Vo vrchnej časti kuchynky sa nachádza digestor s praktickými háčikmi na zavesenie kuchynského náradia.

Práčovňa je vybavená praktickou práčkou s otvárateľnými okrúhlymi dvierkami, ktorá disponuje otáčateľným gombíkom s mechanickým zvukom cric-cric, otvárateľnou zásuvkou s 2 priehradkami a košom na prádlo. Vedľa práčky je vešiak na prádlo, na ktorý si deti zavesia oblečenie pomocou štipčekov alebo si ich zavesia na 2 vešiaky s ramienkami. Vrchnú časť práčovne tvorí žehliaca doska, na ktorej deti ožehlia prádlo s mechanickou žehličkou. Deti majú k dispozícii aj repliku aviváže a prachu na pranie, po každej hre si môžu po sebe upratať vďaka metle s lopatkou. V práčovni majú deti k dispozícii realistických 12 doplnkov.

Domček pre bábiku Cocoon Nursery Natur D'Amour Baby Nurse Smoby denná a nočná zóna s elektronickými funkciami 20 doplnkov

Domček pre bábiku Cocoon Nursery Natur z kolekcie Baby Nurse od francúzskeho výrobcu Smoby zabaví všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady starajú o svoje bábiky. Multifunkčný domček s elektronickým modulom pozostáva z dennej zóny, nočnej zóny a jedálenskej časti. Vďaka tomu môže dieťa poskytnúť bábike komplexnú starostlivosť - v nočnej zóne uspáva bábätko na postieľke, v dennej zóne mu poskytuje každodennú starostlivosť, umýva ho, ošetruje, umýva zúbky, meria teplotu a na jedálenskej stoličke bude bábiku pravidelne kŕmiť. Centrum starostlivosti o bábiku je vyhotovené v krásnych pastelových farbách a je vhodné pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm.

Súčasťou domčeka pre bábiky je aj sada 20 doplnkov, vďaka ktorým získajú deti realistickejšie zážitky pri hre na rodičov. Tešiť sa môžu na repliku kamery, elektronický telefón s melódiami, plienku, fľašku na kŕmenie, tanierik, fľaštičku s dávkovačom, fľašku s mliekom, kefku na zuby, mechanický teplomer, pohár detskej výživy, lyžičku a ďalšie skvelé doplnky. Veľkú radosť budú mať aj z nádhernej bábiky, ktorá je súčasťou balenia. Domček pre bábiku má množstvo úložného priestoru, kam sa dajú doplnky poukladať a tak sa naučí udržiavať poriadok a čistotu.

Hlboký kočík s textilným poťahom Pram Natur D'Amour Baby Nurse Smoby

Hlboký kočík s textilným poťahom Pram Natur z kolekcie Baby Nurse predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov, ktoré si v ňom môžu voziť bábiku s veľkosťou do 42 cm. Pevná kovová konštrukcia v kombinácii s odolným plastom zaručuje kočíku bezpečnosť a vysokú stabilitu. Dievčatká v ňom môžu bez obáv prevážať svoju bábiku v interiéri aj exteriéri. Komfortná ergonomická rukoväť je vo výške 58 cm. Kočík pre bábiku je vyhotovený v jemných pastelových farbách, disponuje praktickou strieškou a v spodnej časti sa nachádza úložný priestor. Kočík má rozmery 59*38*58 cm. Kvalitný textil sa dá ľahko umývať jemne navlhčenou handričkou alebo špongiou.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery87*64*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Celková dĺžka87 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,51 kg
NoteBattery: 2 x LR03 1.5V not included
Farbabéžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.