Set kuchynka elektronická s nastaviteľnou výškou Tefal Evolutive a pracovná dieňa Smoby elektronická a kamión s kufríkom

Popis produktu

Kuchynka elektronická Tefal Evolutive a pracovná dielňa s kamiónom a kufríkom predstavujú skvelú súpravu hračiek pre všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na profesie. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci a dievčatá si vyskúšajú hry na šéfkuchárov, učia sa pripravovať chutné jedlo a takisto si môžu vyskúšať svoju šikovnosť pri hre na majstrov opravárov. Kvalitná sada hračiek podnecuje detskú predstavivosť a kreativitu, získavajú realistické zážitky. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, rozvíjajú si logické myslenie a komunikačné zručnosti pri hre s kamarátmi a súrodencami.

Kuchynka elektronická s nastaviteľnou výškou Tefal Evolutive New Kitchen Smoby so zvukovým sporákom a funkčnými spotrebičmi

Elektronická kuchynka Tefal Evolutive New Kitchen od francúzskeho výrobcu Smoby dokáže rásť s dieťaťom od 3 do 8 rokov. Detská kuchynka je vyhotovená v originálnom francúzskom štýle a je plne prispôsobená potrebám malých šéfkuchárov. Deti sa pri varení zabavia na dlhé hodiny, veľkú radosť im spravia otočné gombíky s mechanickým zvukom cric-cric, magické cestoviny, ktoré dokážu meniť farbu po vložení do vody, mrkvička na krájanie a panvica s funkciou otáčania palacinky. Originálna súprava 31 doplnkov obsahuje aj kuchynské náradie, vidličky, nožíky, lyžičky, tanieriky, poháriky, šálky, cestoviny, soľničku, náplne do kávovaru, dokonca aj predpečenú rybičku a steak. 

Deti sa s kuchynkou budú hrať celé roky - s priloženými podstavcami s výškou 8 cm ľahko nastavíte dieťaťu výšku podľa jeho potrieb. Základná výška pracovnej dosky je 50 cm a po nasadení podstavcov až 58 cm. Chlapci a dievčatá sa zabavia aj s rúrou na pečenie, chladničkou, sporákom s varnou doskou, ale aj s receptárom s obrázkami, umiestnený priamo pod kávovarom s vkladacími kapsulami. Predĺžená časť kuchynky poslúži deťom ako jedálenský kútik. Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej základné rozmery sú 92*44*101 cm s výškou pracovnej dosky 50 cm. Robustná a pevná kuchynka vyrobená z kvalitných plastov technológiou Blow Molding, takže sa vyznačuje veľkou odolnosťou a stabilitou.

Pracovná dielňa elektronická Bricolo Ultimate Workbench Black&Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou s 95 doplnkami

Pracovná dielňa elektronická Bricolo Ultimate Workbench od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre šikovné deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Zahŕňa v sebe množstvo pracovných doplnkov, vďaka čomu je zárukou hodín plných zábavy a majstrovania pre malých opravárov a konštruktérov. V bohatej sade 95 doplnkov sa nachádza kladivo, skrutkovač, kliešte, montážne kľúče, píla, skrutky, mechanická vŕtačka, zverák a množstvo montážnych dielov. Okrem opráv sa deti zabavia skladaním oranžového autíčka, či pílením drevených dielov na stolovej píle s realistickým zvukom. Na dielni nájdu deti viacero úložných priestorov a boxov pre drobné skrutky a iné nevyhnutné náradie pre opravára.

Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z jemného, ale pevného a kvalitného plastu, stojí na 4 pevných nohách. Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto skvelá dielňa s originálnym francúzskym dizajnom. 

Kamión s pracovným kufríkom Black&Decker Truck Smoby a 60 doplnkov s náradím

Kamión s pracovným kufríkom od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je skvelá hračka pre chlapcov od 3 rokov. Originálny motív Black&Decker zaručene poteší každého malého remeselníka, ktorý si bude môcť sám poskladať na nákladnej plošine žeriav so závesnou plošinou. Celý detský ťahač sa dá skladať a rozkladať a dieťa má k dispozícii bohatú sadu 60 doplnkov, medzi ktorými sa nachádzajú skrutky, skrutkovač, kľúč a ďalšie pomôcky pre montáž žeriava. Na nákladnej plošine sa nachádza prenosný kufrík s doplnkami, ktorý sa dá ľahko prenášať vďaka praktickej rúčke. Kamión v krásnom oranžovo-čiernom vyhotovení zabaví vášho chlapčeka na dlhé hodiny.

Detský kamión s nákladnou plošinou a žeriavom je vynikajúci darček pre chlapcov, ktorí sa radi hrajú na mechanikov a konštruktérov. Na prenosnom kufríku sa nachádza logo Black&Decker, kamión pôsobí realistickým dojmom. Chlapci sa pri hre na automechanikov nielen výborne zabavia, ale takisto získavajú pocit zodpovednosti, učia sa pracovať s rozličným náradím, rozvíjajú si technickú predstavivosť a logické myslenie. Manipuláciou s náradím si zlepšujú aj jemnú motoriku a celkovú pohybovú zručnosť. Kamión pre deti je má celkovú dĺžku 43 cm, jeho rozmery sú 43*14*18 cm. Neponúka elektronické funkcie.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery92*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovnej plochy50-58 cm
Rozmery balenia60*20*80 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBatteries: 2x LR03/AAA (not included)
Farbašedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.