Set kuchynka CookMaster Verte Smoby s ľadom a vozík so zmrzlinou Délices

Popis produktu

Set hračiek obsahuje zábavné hračky ideálne pre deti, ktoré milujú hru na kuchárov. Realistický dizajn, prepracované detaily, kvalitné materiály a množstvo doplnkov, to všetko charakterizuje kuchynku CookMaster Verteservírovací vozík Frozen s čajovou súpravou od francúzskeho Smoby a zmrzlinová sada od výrobcu Écoiffier. Zmrzlinársky vozík sa výborne hodí ku kuchynke, ale dá sa s ním nádherne zahrať aj samostatne. Hračky v sete vám ponúkame v zvýhodnenej cene, ktorá poteší vás i vašu peňaženku.

Detská kuchynka CookMaster Verte Smoby elektronická so zvukmi, s ľadom a opečenými potravinami zelená

Detská elektronická kuchynka CookMaster Verte predstavuje jednu z najmodernejších dizajnérskych kuchyniek pre deti na trhu. Táto kuchynka má rúru na pečenie s otvárateľnými dvierkami a roštom. Detská kuchynka má unikátny dávkovač ľadu so 4 kockami ľadu, ktoré z neho po stlačení vypadávajú. Pracovná doska kuchynky má realistický sporák s plynovou a elektrickou platňou, ktorá vydáva zvuky pri varení Blop Blop Blop. Pri plynovom sporáku sa po otočení spínača objavia modré plamienky a sporák vydáva zvuk Cric Cric ako pri zapaľovaní.  Za sporákom je gril, kde si deti môžu ugrilovať dobrotu. Nad pracovnou doskou sa čnie stojan, kde si deti nájdu mikrovlnku a nad ním je espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami.

Nad sporákom je detský digestor s háčikmi na zavesenie kuchynského náradia. Kuchynka Smoby obsahuje spolu až 36 doplnkov, ktoré robia hru jednoducho úžasnou v každom smere. Doplnky kuchynky majú magické vlastnosti. V hrnci s pokrievkou sa uvaria cestoviny a deti sa môžu hrať na majstrov kuchárov pomocou vyhadzovacej panvice s plackou. K doplnkom kuchynky patria príbory, taniere, poháre na ľad a šálky na kávu. Ďalej k doplnkom patria i detské potraviny ako mlieko, cereálie, cookies a cestoviny. Kuchynka pre deti CookMaster urobí z každého kuchára či kuchárky naozajstného kuchárskeho majstra. Výška kuchynky je 99 cm a jej rozmery sú 110*34*99 cm. Detská kuchynka Smoby funguje na 1 CR 2032 batériu, ktorá je súčasťou balenia.

Servírovací vozík Frozen XL Tea Trolley Smoby so 17 doplnkami fialový

Detský servírovací vozík Frozen XL prichádza v balení s peknou čajovou súpravou a poteší všetky malé dievčatká od 3 rokov. Celá hračka má motív obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo (Frozen), ktorú poznajú deti po celom svete. Servírovací vozík ponúkne deťom bohatú sadu 17 doplnkov: 2 šálky, 2 poháriky, 2 tanieriky, 2 sady príborov, 2 koláčiky, nádobku na cukor, mlieko a konvicu na čaj. Všetky potreby na výrobu čaju si dievčatá môžu uložiť na peknú tácku, ktorá dokonale ladí so servírovacím vozíkom. Obrázky nádherných princezien Anna a Elsa určite upútajú a potešia každé najmenšie dievčatko. Rozmery vozíka sú 44*31*48 cm a jeho celková výška je 48 cm.

Zmrzlina 100% Chef Écoiffier s kornútkom od 18 mes

Écoiffier detský zmrzlinový set je splneným snom každého malého milovníka tejto sladkej studenej pochúťky. Zmrzlina pre deti a kornútok sú takmer na nerozoznanie od skutočnej zmrzliny s kornútkom, takže hra s nimi bude pre deti omnoho zábavnejšia. Kopčeky zmrzlinky majú ružovú, zelenú a červenú farbu, presne ako skutočná punčová, jahodová a jablková zmrzlina. Kornútky sú rovnako na nerozoznanie od tých reálnych. K zmrzlinovému setu pre deti je pribalená aj praktická žltá naberačka na naberanie zmrzlinky.  Detská zmrzlinka s kornútkom je vyrobená z kvalitného a odolného plastového materiálu. 

Smoby a Écoiffierfrancúzski výrobcovia plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek obchod výrobcov je prísne kontrolovaný. Sada elektronickej kuchynky so zmrzlinárskym vozíkom je jedinečná súprava hračiek, ktorá poskytne deťom hodiny zábavy pri hre na povolania.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery110*34*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia66*26*74 cm
Celková dĺžka110 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,08 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.