Set kuchynka CookMaster Verte Smoby s ľadom a zvukmi a lekársky vozík

Popis produktu

Set hračiek kuchynka CookMaster Verte a lekársky vozík je fantastická súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Realistický dizajn a prepracované detaily kuchynky upútajú každé dieťatko. Keď deti omrzí hra na kuchárov, výborne sa zabavia s úžasnou lekárskou sadou, ktorá v sebe obsahuje množstvo nevyhnutných lekárskych pomôcok. Detská kuchynka a lekárska súprava sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov, ktorí obľubujú hry na kuchárov a lekárov. Cenová ponuka hračiek je naozaj neodolateľná.

Detská kuchynka CookMaster Verte Smoby elektronická so zvukmi, s ľadom a opečenými potravinami zelená

Detská elektronická kuchynka CookMaster Verte predstavuje jednu z najmodernejších dizajnérskych kuchyniek pre deti na trhu. Je prevedená v krásnych farbách sviežej zelenej farby v kombináciou s bielou kuchynskou doskou a striebornými detailmi. Kuchynka má zabudovaný elektronický modul a vydáva realistické zvuky pri varení. Kuchynka je vhodná pre deti od 3 rokov a hra s ňou ich neomrzí dlhé roky. Táto kuchynka má rúru na pečenie s otvárateľnými dvierkami a roštom. Detská kuchynka má unikátny dávkovač ľadu so 4 kockami ľadu, ktoré z neho po stlačení vypadávajú. Pracovná doska kuchynky má realistický sporák s plynovou a elektrickou platňou, ktorá vydáva zvuky pri varení Blop Blop Blop. Pri plynovom sporáku sa po otočení spínača objavia modré plamienky a sporák vydáva zvuk Cric Cric ako pri zapaľovaní.  Za sporákom je gril, kde si deti môžu ugrilovať dobrotu. Nad pracovnou doskou sa čnie stojan, kde si deti nájdu mikrovlnku a nad ním je espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami.

Nad sporákom je detský digestor s háčikmi na zavesenie kuchynského náradia. Kuchynka Smoby obsahuje spolu až 36 doplnkov, ktoré robia hru jednoducho úžasnou v každom smere. Doplnky kuchynky majú magické vlastnosti. V hrnci s pokrievkou sa uvaria cestoviny a deti sa môžu hrať na majstrov kuchárov pomocou vyhadzovacej panvice s plackou. K doplnkom kuchynky patria príbory, taniere, poháre na ľad a šálky na kávu. Medzi doplnkami si vaše ratolesti nájdu i kuchynské náradie a unikátne opečené potraviny, s ktorými je pečenie na grile ako naozaj. Ďalej k doplnkom patria i detské potraviny ako mlieko, cereálie, cookies a cestoviny. Kuchynka pre deti CookMaster urobí z každého kuchára či kuchárky naozajstného kuchárskeho majstra. Výška kuchynky je 99 cm a jej rozmery sú 110*34*99 cm. Detská kuchynka Smoby funguje na 1 CR 2032 batériu, ktorá je súčasťou balenia. 

Detský lekársky vozík Medical Smoby s kufríkom a 16 doplnkami

Lekársky vozík pre deti Medical s kufríkom je pekná a moderná hračka pre všetky deti, ktoré sa rady hrajú na lekára. Vozíkom s lekárskym náčiním potešíte dievčatá i chlapcov od 3 rokov. Vozík pre malých doktorov je vyrobený z odolného a kvalitného plastu, ktorý je jemný na dotyk. Všetky hrany tejto u detí obľúbenej hračky sú zaoblené, a preto je pre hru detí maximálne bezpečný. Červeno-biele farebné prevedenie a nápis MEDICAL ho približuje k originálnemu doktorskému vozíku, ktorý deti vidia u lekárov. Detský vozík s lekárskym náčiním je vysoký 56 cm a jeho celkové rozmery sú 31*32*56 cm. Vďaka 2 kolieskam sa jednoducho presúva a malí doktor si ho môže zobrať jednoducho k svojim pacientom.

Súčasťou tejto zábavnej, ale súčasne i vzdelávacej hračky je žltý lekársky kufrík, v ktorom má doktor pre svojich pacientov všetko potrebné náčinie. V kufríku deti nájdu fonendoskop, kladivko, nožnice, injekciu, teplomer, náplaste, lieky, ale tiež infúziu pre podanie nevyhnutných liekov. Všetko si môže poukladať do lekárskeho kufríka žltej farby s rukoväťou na prenášanie. Detský lekársky vozík obsahuje spolu až 16 doplnkov, ktoré robia hru na lekára a pacienta ešte viac reálnejšou. S touto hračkou sa vaše dieťa môže hrať dlhé hodiny, no okrem zábavy sa dieťa aj priučí rôznym medicínskym znalostiam, naučí sa, čo robiť v prípade úrazu a ako podať prvú pomoc.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Sada kuchynky a lekárskeho vozíka je skvelá súprava hračiek pre deti, pretože obsahuje ohromné množstvo doplnkov nevyhnutných na jedinečnú hru plnú zábavy.Ponúka obrovské množstvo možností na všelijaké zábavky a hry pre všetky deti a navyše je cenovo výhodnáHra na povolania bude s týmito hračkami maximálne zábavná a realistická.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery110*34*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Celková dĺžka110 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,08 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.