Set kuchynka CookMaster Verte Smoby s ľadom a zvukmi a žehliaca doska so žehličkou Clean

Popis produktu

Set hračiek kuchynka CookMaster Verte a elektronická žehlička s doskou Clean je fantastická sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Realistický dizajn a prepracované detaily kuchynky a zaujímavé vlastnosti elektronickej žehličky upútajú každé dieťatko. Detská kuchynka a žehlička pre deti sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov, ktorí obľubujú hry na kuchárov a domácich pomocníkov. Cenová ponuka setu je naozaj neodolateľná.

Detská kuchynka CookMaster Verte Smoby elektronická so zvukmi, s ľadom a opečenými potravinami zelená

Detská elektronická kuchynka CookMaster Verte predstavuje jednu z najmodernejších dizajnérskych kuchyniek pre deti na trhu. Je prevedená v krásnych farbách sviežej zelenej farby v kombináciou s bielou kuchynskou doskou a striebornými detailmi. Kuchynka má zabudovaný elektronický modul a vydáva realistické zvuky pri varení. Kuchynka je vhodná pre deti od 3 rokov a hra s ňou ich neomrzí dlhé roky. Táto kuchynka má rúru na pečenie s otvárateľnými dvierkami a roštom. Detská kuchynka má unikátny dávkovač ľadu so 4 kockami ľadu, ktoré z neho po stlačení vypadávajú. Pracovná doska kuchynky má realistický sporák s plynovou a elektrickou platňou, ktorá vydáva zvuky pri varení Blop Blop Blop. Pri plynovom sporáku sa po otočení spínača objavia modré plamienky a sporák vydáva zvuk Cric Cric ako pri zapaľovaní. Za sporákom je gril, kde si deti môžu ugrilovať dobrotu. Nad pracovnou doskou sa čnie stojan, kde si deti nájdu mikrovlnku a nad ním je espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami. Nad sporákom je detský digestor s háčikmi na zavesenie kuchynského náradia. 

Kuchynka Smoby obsahuje spolu až 36 doplnkov, ktoré robia hru jednoducho úžasnou v každom smere. Doplnky kuchynky majú magické vlastnosti. V hrnci s pokrievkou sa uvaria cestoviny a deti sa môžu hrať na majstrov kuchárov pomocou vyhadzovacej panvice s plackou. K doplnkom kuchynky patria príbory, taniere, poháre na ľad a šálky na kávu. Medzi doplnkami si vaše ratolesti nájdu i kuchynské náradie a unikátne opečené potraviny, s ktorými je pečenie na grile ako naozaj. Ďalej k doplnkom patria i detské potraviny ako mlieko, cereálie, cookies a cestoviny. Kuchynka pre deti CookMaster urobí z každého kuchára či kuchárky naozajstného kuchárskeho majstra. Výška kuchynky je 99 cm a jej rozmery sú 110*34*99 cm.  Detská kuchynka Smoby CookMaster Verte funguje na 1 CR 2032 batériu, ktorá je súčasťou balenia. 

Žehliaca doska Aqua Clean Smoby s elektronickou žehličkou a 10 doplnkami

Smoby žehliaca doska pre deti s detskou elektronickou žehličkou je ideálna pre malých domácich pomocníkov vo veku od 3 rokov. Vďaka použitiu vysoko kvalitných a odolných plastových materiálov vyzerá detská žehliaca doska veľmi autenticky. Detská doska na žehlenie je pevná a jej povrch je príjemný na dotyk, čím zaručuje dlhodobú a príjemnú zábavu pre vaše detičky. Súčasťou setu na žehlenie je aj 9 doplnkov, ktoré vášmu malému pomocníkovi žehlenie uľahčia a spríjemnia. Rozmery žehliacej dosky pre deti sú 69*23*49 cm. Detská žehliaca doska je prevedená v bielo-zeleno-sivej kombinácii, ktorá spolu dokonale ladí. Doska na žehlenie pre deti pôsobí veľmi moderne a vyzerá realisticky. Doska pre deti má pevnú konštrukciu a dá sa jednoducho zložiť. 

Povrch žehliacej dosky je ozdobený motívom rozkvitnutých stromov, vďaka čomu bude žehlenie pre deti omnoho zábavnejšie a radostnejšie. Žehliaca doska má aj stojan na položenie žehličky a priestor na pripnutie štipčekov. Súčasťou žehliacej výbavy je aj elektronická žehlička Clean, ktorá je realistickou kópiou originálu. Rovnako ako stojan na žehlenie, aj žehlička je v bielo-zeleno-sivej farebnej kombinácii, vďaka čomu spolu krásne ladia. Žehlička funguje na batérie 2 x AA/LR6, má gombíky na zapnutie a vypnutie, vydáva zvuky a svieti pri žehlení ako skutočná žehlička. Set na žehlenie pre deti je doplnený aj o dva praktické vešiaky zelenej farby, na ktoré deti môžu zavesiť vyžehlené prádlo. Okrem toho môžu použiť 5 štipcov v tvare kvietku zelenej farby, ktoré majú na žehliacej doske svoje miesto. Súčasťou výbavy na žehlenie pre deti je aj rozprašovač

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Sada kuchynky a žehliacej súpravy pre deti je skvelá hračka pre vaše ratolesti, pretože obsahuje ohromné množstvo doplnkov nevyhnutných na jedinečnú hru plnú zábavy.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery110*34*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,08 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné