Set kuchynka CookMaster Smoby so zvukmi a ľadom a obchod Supermarket s pokladňou

Popis produktu

Set hračiek kuchynka CookMaster a obchod Supermarket je fantastická súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Realistický dizajn a zaujímavé detaily kuchynky aj detského obchodu zaručene upútajú každé dieťatko, pretože kuchynka aj obchod vyzerajú ako naozajstné a sú vybavené krásnymi doplnkami. Spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. V jeho hračkách sa odráža francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť a tiež rokmi overená kvalita. Tá je spojená so zaručenou bezpečnosťou detí počas zábavných a veselých hier s hračkami Smoby. Set hračiek Smoby má zvýhodnenú cenu, ktorá poteší každého rodiča.

Detská kuchynka CookMaster Smoby elektronická so zvukmi, s ľadom a opečenými potravinami červená

Detská elektronická kuchynka CookMaster Verte predstavuje jednu z najmodernejších dizajnérskych kuchyniek pre deti na trhu. Je prevedená v krásnych farbách sýtej červenej farby v kombináciou s bielou kuchynskou doskou a tmavo-šedými detailmi. Kuchynka má zabudovaný elektronický modul a vydáva realistické zvuky pri varení. Kuchynka je vhodná pre deti od 3 rokov a hra s ňou ich neomrzí dlhé roky. Táto kuchynka má inovatívny dizajn, má rúru na pečenie s otvárateľnými dvierkami a autentickým roštom, kde si deti môžu piecť chutné koláčiky. Detská kuchynka má unikátny dávkovač ľadu so 4 kockami ľadu, ktoré z neho po stlačení vypadávajú.

Kuchynka sa dá jednoduchým pohybom rozšíriť na dlhú kuchynskú linku s jedálenským stolom na ktorého konci je drez na umývanie riadov. Pracovná doska kuchynky má realistický sporák s plynovou a elektrickou platňou, ktorá vydáva zvuky pri varení Blop Blop Blop. Pri plynovom sporáka sa po otočení spínača objavia modré plamienky a sporák vydáva zvuk Cric Cric ako pri zapaľovaní. Za sporákom je gril, kde si deti môžu ugrilovať dobrotu. Nad pracovnou doskou sa čnie stojan, kde si deti nájdu mikrovlnku a nad ním je espresso kávovar s vymeniteľnými kapsulami. Nad sporákom je detský digestor s háčikmi na zavesenie kuchynského náradia. Kuchynka Smoby obsahuje spolu až 36 doplnkov, ktoré robia hru jednoducho úžasnou v každom smere. 

Doplnky kuchynky majú magické vlastnosti. V hrnci s pokrievkou sa uvaria cestoviny a deti sa môžu hrať na majstrov kuchárov pomocou vyhadzovacej panvice s plackou. K doplnkom kuchynky patria príbory, taniere, poháre na ľad a šálky na kávu. Medzi doplnkami si vaše ratolesti nájdu i kuchynské náradie a unikátne opečené potraviny, s ktorými je pečenie na grile, ako naozaj. Ďalej k doplnkom patria i detské potraviny ako mlieko, cereálie, cookies a cestoviny.Výška kuchynky je 99 cm a jej rozmery sú 110*34*99 cm. Detská kuchynka CookMaster obsahuje spolu až 36 doplnkov a funguje na 1 x CR 2032 batériu, ktorá je súčasťou balenia. 

Detský obchod Supermarket Smoby s elektronickou pokladňou, vozíkom a potravinami zelený

Smoby obchod Supermarket je fantastická hračka pre deti od 3 rokov. Detský obchod má v sebe zabudovanú elektronickú dotykovú pokladňu, kalkulačku a LCD displej. Je to mini replika klasického supermarketu, v ktorom nájdete všetko možné: poličky s ovocím a zeleninou, poličky s pekárenskými výrobkami a mnohými ďalšími potravinami, pokladňu s mikrofónom, nákupný košík na kolieskach, do ktorého sa dá vložiť minca. Spolu je v balení až 44 doplnkov, bez ktorých sa nezaobíde žiaden správny obchod. Deti si môžu vybrať rôzne produkty na dotykovom displeji, cena sa zobrazí na LCD obrazovke. Všetky ceny sa dajú spočítať na zabudovanej kalkulačke. Produkty sa dajú aj oskenovať, presne ako na naozajstnej pokladni. Pri každom produkte pokladňa vydá pípajúci zvuk a zasvieti červené svetielko. Pri platení je potrebné pretiahnuť kartičku cez čítačku a cena na pokladni sa vynuluje, ako keby bol tovar zaplatený.

Detský obchodík s pokladňou je nielen veľmi zábavná realistická hračka, ale prispieva vo veľkej miere aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálna hračka pre deti, ktoré rady vymýšľajú rôzne príbehy a hrajú sa na dospelých. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Detský supermarket Smoby funguje na 2 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Rozmery detského obchodíka sú 54*46*87 cm, má výraznú zelenú farbu.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Sada kuchynky a obchodíka je skvelá súprava hračiek pre deti, ktoré sa rady hrajú na kuchárov a kuchárky alebo obchodníkov. Zahŕňa v sebe veľa doplnkov, ktoré zabezpečia neopakovateľnú hru na dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery110*34*99 cm
Celková výška99 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia66*26*74 cm
Celková dĺžka110 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť8,00 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné