Set kuchynka Frozen Smoby s trblietkami a veľká čajová súprava Frozen

Popis produktu

Set hračiek svetlomodrá kuchynka a čajová súprava Frozen je krásna a nežná súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky malé dievčatká. Hračky populárny rozprávkový motív, ktorý dnes vo svete milú všetky malé dievčatká – Ľadové kráľovstvo. Tieto hračky pochádzajú od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou. Kuchynka ladená v svetlomodrej farbe s množstvom doplnkov poteší každú princezničku. Výborne sa k nej hodí veľká čajová súprava, ktorá je ideálna na prípravu štýlového čajového večierka. Tento úžasný set kuchynky a čajovej súpravy Frozen prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam.

Detská kuchynka Frozen Smoby s trblietkami bledomodrá

Smoby detská kuchynka s trblietkami Frozen je prevedená v bledomodrej, ružovej a bielej farbe, ktorá na deti pôsobí pozitívne a podporuje ich fantáziu. Výška pracovnej dosky kuchynky pre deti je 48 cm. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Deti sa s kuchynkou radi hrajú dlhé roky. Vďaka 22 unikátnym doplnkom je rozprávková kuchynka Frozen jedinečnou hračkou, ktorú si obľúbi každé dieťa na prvý pohľad. K doplnkom kuchynky patria poháriky, príbory, taniere a nádobky na varenie. Kuchynka pre deti Smoby obsahuje všetko čo dieťa pri hre s kuchynkou potrebuje. V hornej časti kuchynky sú hodiny, po stranách kuchynky sú obrázky hlavných hrdiniek z rozprávky. 

Pracovná doska obsahuje drez a sporák. Kuchynka má množstvo úložného priestoru a poličiek, kde si deti môžu uložiť doplnky a kuchynské náradie. Farby vydržia krásne žiarivé počas dlhých rokov používania. S kuchynkou sa pohodlne zahrá dve a viac detí. Vzájomnou komunikáciou si posilňujú komunikačné schopnostiKuchynka pre deti Ľadové kráľovstvo s trblietkami má rozmery 48*32*90. Výška pracovnej dosky je v primeranej výške 48 cm a jej celková výška je 90 cm. 

Čajová súprava pre deti Frozen Smoby trblietavá

Smoby veľká čajová súprava Frozen je krásne prepracovaná dievčenská hračka s motívom obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Dievčenská hračka spolu obsahuje 30 doplnkov: 4 veľké a 4 malé tanieriky, 4 sady príborov, 4 šálky, krčah na čaj, nádobku na cukor a mlieko. Obrázky slávnych princezien Anna a Elsa určite upútajú a potešia každé najmenšie dievčatko, hračka je vhodná od 3 rokov. Prostredníctvom čajovej súpravy Ľadové kráľovstvo sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci.

Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej dievčenskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom plastová súprava na prípravu čajového večierka Smoby.

Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, Smoby je držiteľom európskych certifikátov kvalitySmoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby  je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Skvelou súpravou hračiek Frozen určite potešíte každé dievčatko.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*32*90 cm
Celková výška90 cm
Výška pracovnej plochy48 cm
Rozmery balenia47*15*65 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,78 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné