Set kuchynka Tefal Studio Barbecue Smoby so zvukmi a grilom a upratovacie pomôcky 3v1

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal Studio Barbecue a upratovacie pomôcky je fantastická súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Realistický dizajn a zaujímavé detaily kuchynky zaručene upútajú každé dieťatko, pretože kuchynka vyzerá ako naozajstná kuchyňa. Spolu s upratovacími pomôckami pre malých pomocníkov v domácnosti tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. V jeho hračkách sa odráža francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť a tiež rokmi overená kvalita. Tá je spojená so zaručenou bezpečnosťou detí počas zábavných a veselých hier s hračkami Smoby. Set hračiek vám ponúkame v zvýhodnenej cene, ktorej sa naozaj nedá odolať.

Detská kuchynka Tefal Studio BBQ Smoby elektronická so zvukmi, s opečenými potravinami a grilom zeleno-fialová

Detská kuchynka Tefal Studio Barbecue od francúzskeho výrobcu Smoby je dokonalou kuchynkou pre dievčatko či chlapčeka vhodná od 3 rokov. Je prevedená v dynamicky elegantnej farebnej kombinácii sviežej zelenej, kráľovskej fialovej, šedej a bielej farby. Výhodou tejto kuchynky je prístupnosť z každej strany, a tak je vhodná na hru pre viac detí. Spoločnou hrou si detičky rozvíjajú komunikačné schopnosti a napodobňujú dospelých. Deti si hrou cibria motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov. Kuchynka Smoby je vybavená až 29 doplnkami. Medzi nich patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie hrniec s pokrievkou a čarovné cestoviny, náhradné kapsule do kávovaru, panvica placky, šálky na kávu a poháre na sódu, opečené potraviny a klobásky na gril. 

Kuchynka Tefal Studio Barbecue má mnohé špeciálne vlastnosti, ktorými sa odlišuje od iných kuchyniek. Elektronická kuchynka je zvuková, sporák po položení na platňu vydáva realistické zvuky ako pri varení Blob Blop Blop a Psssshhhii ako pri pečení. Milým doplnkom kuchynky je sódovač, ktorý pri používaní vydáva realistické zvuky Cric Cric. V čarovnom hrnci sa uvaria cestoviny. Táto elektronická kuchynka pre deti má celkovú výšku 100 cm. Jej rozmery sú 64*47*100 cm. V rúre na pečenie si môžu upiecť chutný koláčik, potom umyť riad v dreze na umývanie riadu. Kuchynka má aj chladničku, ktorá predstavuje i úložný priestor na potraviny.

Pracovná doska kuchynky pozostáva z elektrického sporáku s dvoma platničkami, drezu na umývanie a jedálenského stola. Špeciálnym doplnkom kuchynky je polkruhovitý barbecue gril na pečenie, kde si deti môžu opekať klobásky či rybu. Pekným detailom sú opečené potraviny, ktoré pôsobia realisticky. Stôl slúži deťom na prestieranie a stolovanie. Nad pracovnou doskou sa týči stojan, kde si deti nájdu sódovač na vyrábanie sódy a espresso kávovar s výmennými kapsulami. V hornej časti stojana je aplikovaný detský digestor, na ktorý si deti zavesia kuchynské náradie. Elektronická detská kuchynka funguje na 1x AA/LR6 1,5 V batériu, ktorá je súčasťou balenia.

Detský set na upratovanie Smoby s metlou a lopatkou 3v1 zelený

Smoby upratovacia súprava je praktická pomôcka do domácnosti pre každú malú gazdinku. Súčasťou sady je metla s odpojiteľnou plastovou rúčkou a smetník s malou metličkou. Celá detská sada je ľahká a jemná na dotyk, nesie chýbať vo výbave žiadnej malej pomocníčky. Prostredníctvom súpravy na upratovanie pre deti, môžete vaše ratolesti viesť k zodpovednosti a starostlivosti o domácnosť. Je dôležité viesť deti už od skorého veku k tomu, aby si udržiavali poriadok vo svojich veciach. Súprava na upratovanie Smoby je na to skvelým prostriedkom.

Smoby je kvalitný francúzsky výrobca nádherných plastových hračiek pre deti. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Sada kuchynky a upratovacích potrieb je skvelá súprava hračiek pre deti, ktoré sa rady hrajú na kuchárov a kuchárky a tiež na pomocníkov v domácnosti. Zahŕňa v sebe veľa doplnkov, ktoré zabezpečia neopakovateľnú hru na dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,25 kg
NoteBattery: 1xAA LR6 1,5 V
Farbafialová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné