Set kozmetický stolík elektronický My Beauty Center 3in1 Smoby s kozmetickým kufríkom

Popis produktu

Kozmetický stolík elektronický My Beauty Center 3v1 a kozmetický kufrík od francúzskeho Smoby predstavujú nádhernú súpravu hračiek, ktorá poteší všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Štýlovú sadu hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí pri nákupe ušetria. Hračky Smoby spolu krásne ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabaví sa s nimi viacero detí, kamarátky aj súrodenci. Zahrajú sa kaderníčky, kozmetičky, naučia sa ponúkať služby v skrášľovacom salóne, pričom sa všestranne rozvíjajú pri hre na rôzne povolania a približujú sa svetu dospelých.

Kozmetický stolík elektronický My Beauty Center 3in1 Smoby kaderníctvo a kozmetika s nechtovým štúdiom a 32 doplnkov

Kozmetický stolík elektronický My Beauty Center 3v1 ponúkne chlapcom a dievčatám od 3 rokov kompletný wellness program, pri ktorom sa zahrajú hry na kaderníčky, vizážistov a manikérky. Kozmetický stolík sa skladá z dvoch častí, ktoré sa dajú rozložiť do tvaru písmena L, pričom sa deti môžu hrať na 3 herných plochách, ktoré sú spolu vybavené bohatou sadou 32 kozmetických doplnkov. Pri hre na kaderníčky majú dievčatá k dispozícii ružovú stoličku pre zákazníčky a okrúhle nastaviteľné zrkadlo z prvotriedneho materiálu, bezpečného pre deti. Pri starostlivosti o vlásky využijú elektronický fén s 2 nadstavcami, ktorý vydáva zvuky a svieti, žehličku, hrebeň, kefu, vlasové doplnky, kadernícke nožničky a nádhernú striebornú čelenku.

Pri hre na manikérky a vizážistov sa deti výborne zabavia s 2 lakmi na nechty, paletou očných tieňov, rúžmi s mechanickou funkciou, špirálou a fľaštičkou s krémom. Súčasťou výbavy je aj replika elektronickej UV lampičky na vytvrdenie gélových lakov, ktorá vydáva zvuky a svieti. Stredná časť kozmetického salóna je vybavená umývadlom a ručnou sprchou. Predná časť salóna je vyhradená na platby za doplnky a procedúry, ktoré zákazník zaplatí platobnou kartou cez terminál alebo v hotovosti vďaka praktickej pokladni. Na pultíku sa nachádza aj otočná brožúra s cenami.

Kozmetický kufrík My Beauty Vanity 3in1 Smoby kaderníctvo a kozmetika s nechtovým štúdiom s 13 doplnkami

Kozmetický kufrík My Beauty Vanity 3v1 od francúzskeho Smoby poteší všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na kaderníčky, vizážistky a manikérky. Kozmetický kufrík v jemnom modro-ružovom vyhotovení s nápisom My Beauty Vanity v sebe skrýva sadu 13 kozmetických doplnkov. Po otvorení kufríka má dieťa k dispozícii hraciu plochu s 2 vyklápacími bočnými priehradkami, na ktoré si pripraví potrebné kozmetické doplnky. Kozmetický kufrík so vzorom kvetiniek zabaví dievčatá na dlhé roky, disponuje dostatočným úložným priestorom a je vybavený praktickou rukoväťou.

Pri hre na kaderníčky, manikérky a vizážistky sa deti spoľahnú na zrkadlo, v ktorom budú kontrolovať svoj vzhľad po každom skrášlení. Je vyrobené z kvalitného materiálu, bezpečného pre najmenšie deti. Sada replík detskej kozmetiky obsahuje 2 laky na nechty, 2 rúže, paletu očných tieňov, špirálu, štetec, hrebeň, ozdobnú čelenku, prsteň a kozmetické fľaštičky. Kufrík disponuje tajnou otváracou priehradkou a vďaka dvom praktickým uzáverom budú mať deti istotu, že im doplnky z kufríka počas prenášania nevypadnú.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*52*101 cm
Celková výška101 cm
Rozmery balenia66*26*75 cm
Na batériuÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,9 kg
NoteBattery: 5 x AAA/LR03 (not included)
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.