Set kozmetický stolík so stoličkou Hello Kitty Smoby s porcelánovým čajovým setom

Popis produktu

Kozmetický stolík so stoličkou Hello Kitty a porcelánový čajový set na prvý pohľad zaujme všetky deti od 3 rokov a najmä dievčatká, ktoré sa rady hrajú na hostiteľky a princezné. Špičkovú sadu hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky Smoby farebne aj dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabaví sa s nimi viacero detí. Dievčatká zažijú množstvo radostných zážitkov s kozmetickým stolíkom a svojim hosťom prichystajú čajové posedenie, pri ktorom sa výborne zabavia. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých a všestranne sa rozvíjajú.

Kozmetický stolík so stoličkou Hello Kitty Smoby a 10 doplnkov

Kozmetický stolík so stoličkou z dielne francúzskych dizajnérov Smoby rozveselí všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Štýlový ružovo-biely stolík so zrkadlom a stoličkou nadchne vašich najmenších animovaným motívom Hello Kitty. Jeho povrch je ozdobený obrázkami populárnej mačičky, ktorá je známa deťom po celom svete. Malé kaderníčky sa potešia bohatej sade 10 doplnkov. v ktorej sa skrývajú prstienky, hrebeň a hrebienok, náhrdelník, náramok, čelenka a 2 fľaštičky určené na parfum.

Všetky plastové diely na kozmetickom stolíku sú vyrobené s ohľadom na bezpečnosť vášho dieťaťa. Súčasťou stolíka je aj nastaviteľné zrkadlo s emblémom Hello Kitty, ktoré je vyrobené z prvotriedneho materiálu, bezpečného pre dieťa. Všetky kozmetické pomôcky sa dajú odložiť do praktických zásuviek pod zrkadlom. Dievčatká si budú môcť dosýta obzerať svoj odraz, starať sa o svoje vlásky a s kamarátkami sa zahrajú hru na povolanie kaderníčky, približujú sa svetu dospelých. Rozvíjajú si jemnú motoriku, zručnosť a cibria si cit pre estetiku a dizajn. Pri hre s kamarátkami a súrodencami si zlepšujú aj komunikačné schopnosti. Rozmery detského stolíka sú 49*36*94 cm, nosnosť stoličky je 50 kg.

Porcelánová čajová súprava Hello Kitty Smoby 12 dielna z kvalitného porcelánu

Prekvapte svoje deti štýlovou porcelánovou čajovou súpravou Hello Kitty, s ktorou môžu svojim súrodencov a kamarátov pripraviť čajové posedenie. Detský porcelánový set je vyzdobený nádhernými obrázkami veselej animovanej mačičky Hello Kitty, ktorú poznajú deti po celom svete. Štýlový biely porcelán pôsobí elegantným dojmom, má hrubé steny, vyznačuje sa vysokou kvalitou a odolnosťou. 12-dielna sada obsahuje čajník, 4 tanieriky, 4 šálky a nádobku na cukor. Tanieriky sú vyzdobené aj farebným vzorom hviezdičiek, ktoré si obľúbia deti na prvý pohľad.

Porcelánový set Hello Kitty využijú detičky pri oslavách narodenín, piknikoch a posedeniach. Sada na čaj o piatej je vyrobená z najkvalitnejšieho porcelánu. Mačička Hello Kitty a jemný farebný vzor na doplnkoch rozvíjajú detskú fantáziu a predstavivosť, spolu s kamarátmi a súrodencami si môžu deti vymýšľať rôzne veselé príbehy. Chlapci aj dievčatá si pri popíjaní čaju cibria komunikačné schopnosti, pri manipulácii s čajníkom si precvičujú jemnú motoriku. Hrou na hostiteľov napodobňujú svojich rodičov, učia sa zásadám správneho stolovania, ako servírovať čaj a obsluhovať hostí.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom moderné hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*36*94 cm
Celková výška94 cm
Rozmery balenia49*19*64 cm
Celková dĺžka49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.