Set kozmetický stolík 2v1 Princezné Smoby a trojkolesová kolobežka

Popis produktu

Set hračiek, detský kozmetický stolík Princezné a trojkolesová kolobežka, je krásna sada hračiek pre dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady skrášľujú a preháňajú sa na čerstvom vzduchu. Hračky od renomovanej spoločnosti Smoby sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom s motívom rozprávkových postavičiek Disney Princezné, ktoré si obľúbili tisíce detí po celom svete. Hračky Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť, fantáziu a sú veľmi kvalitné. Set hračiek za skvelú cenu poteší nielen deti, ale aj ich rodičov, ktorí nakúpia lacnejšie ako pri nákupe hračiek zvlášť. Hračky v sete ladia a tvoria pekný doplnok detskej izbičky.

Detský kozmetický stolík Disney Princezné Smoby 2v1 so stoličkou a 10 doplnkami ružový

Detský kozmetický stolík Smoby Disney Princezné je nádherná hračka pre dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na kaderníčky a skrášľujú sa. Kozmetický stolík je vyhotovený v ružovo-bielej kombinácii a ozdobený rozprávkovými prvkami a kvetmi vďaka čomu urobí najväčšiu radosť vašej malej princeznej. Veľké zrkadlo je vyhotovené z kvalitného materiálu, vďaka čomu je bezpečné aj pre 3-ročné dieťa. Detský kozmetický stolík môže vaše dievčatko použiť ako kozmetický stolík a kaderníctvo zároveň, spolu so svojimi kamarátkami. Stolík sa dá používať aj samostatne a dá sa jednoducho zložiť z podstavca. Rozmery kozmetického stolíka sú 41*34*91 cm a celková výška stola je 91 cm. Výška pracovnej plochy stolíka je vo výške 48 cm. Súčasťou balenia je aj detská stolička, s výškou 28 cm.

Kozmetický stolík disponuje viacerými doplnkami, ktoré potešia každé dievčatko - žltá čelenka s obrázkom kráľovskej koruny, žltý a dve ružové prstienky a krásny žltý zdobený hrebienok. Súčasťou sú aj dva flakóniky na voňavku s portrétom princezien Disney. Pracovná plocha kozmetického stolíka je ružová a ozdobená obrázkom obľúbených princezien z Disneyho rozprávok. Detský ružový náhrdelník je zdobený v strede ružovým kvietkom a dvomi srdiečkami po stranách. K náhrdelníku patrí aj ružový náramok. Súčasťou výbavy je aj korunka do vlasov ružovej farby. V súprave sa nachádza celkovo 10 krásnych doplnkov pre vašu malú princeznú.

Kolobežka pre deti Princezné Smoby trojkolesová

Detská trojkolesová kolobežka s motívom rozprávkových postavičiek Disney Princezné je originálna a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú prísnym európskym normám. Je to jedinečná a stabilná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa, najmä dievčatá od 3 rokov. Krásne a originálne vyhotovenie tejto rozprávkovej kolobežky nadchne každé dieťa. Kolobežka má stabilnú protišmykovú podložku s obrázkom Disney Princezné, aby bola zabezpečená čo najbezpečnejšia jazda pre vaše dieťa. Detská trojkolesová kolobežka je vybavená tromi kvalitnými silikónovými kolieskami, ktoré sa v prípade potreby dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové.

Silikónové transparentné kolieska zvyšujú pohodlnosť pri jazde a sú odolné voči prerazeniu. Predné koliesko má priemer 15 cm a zadné 13 cm. Výška trojkolky od zeme je 4 cm. Nosnosť trojkolky je 20kg. Konštrukcia kolobežky je kombinácia pevnej a zároveň ľahkej kovovej konštrukcie a odolného plastu. Kolobežka pre deti Princezné má výškovo nastaviteľné riadidlá, ktoré sa dajú nastaviť podľa potreby vášho dieťaťa, a preto kolobežka rastie spolu s ním.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi originálnymi a kvalitnými detskými hračkami pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*34*91 cm
Celková výška91 cm
Rozmery balenia49*20*64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...