Set kozmetický stolík 2v1 Princezné Smoby a servírovací vozík s čajovou súpravou

Popis produktu

Set hračiek, detský kozmetický stolík Princezné a servírovací vozík s čajovou súpravou, je vhodný pre dievčatká od 3 rokov. Nádherné hračky v sete pochádzajú od renomovanej francúzskej spoločnosti Smoby, ktorá vo svojich produktoch spája originálny francúzsky dizajn a vysokú kvalitu svojich produktov. Set hračiek osloví dievčatká detailným vyhotovením na základe populárnych postáv Disney Princezné, ktoré poznajú deti po celom svete. Zvýhodnený set hračiek zabaví deti na dlhé hodiny a rodičia pri nákupe výrazne ušetria. Hračky v sete spolu ladia a tvoria pekný doplnok do detskej izbičky. 

Detský kozmetický stolík Disney Princezné Smoby 2v1 so stoličkou a 10 doplnkami ružový

Detský kozmetický stolík Smoby Disney Princezné je navrhnutý tak, aby splnil sen každej malej princeznej. Je vyhotovený v ružovo-bielej kombinácii a ozdobený rozprávkovými prvkami a kvetmi vďaka čomu urobí najväčšiu radosť vašej malej princeznej. Veľké zrkadlo je vyrobené z kvalitného materiálu, vďaka čomu je bezpečné aj pre 3-ročné dieťa. Detský kozmetický stolík môže vaše dievčatko použiť ako kozmetický stolík a kaderníctvo zároveň. Stolík sa dá používať aj samostatne a dá sa jednoducho zložiť z podstavca. Rozmery kozmetického stolíka sú 41*34*91 cm a celková výška stola je 91 cm.  Výška pracovnej plochy stolíka je vo výške 48 cm. Súčasťou balenia je aj detská stolička, s výškou 28 cm.

K doplnkom kozmetického stola patrí žltá čelenka s obrázkom kráľovskej koruny, žltý a dve ružové prstienky a krásny žltý zdobený hrebienok. Súčasťou sú aj dva flakóniky na voňavku s portrétom princezien Disney. Pracovná plocha kozmetického stolíka je ružová a ozdobená obrázkom obľúbených princezien z Disneyho rozprávok. Detský ružový náhrdelník je zdobený v strede ružovým kvietkom a dvomi srdiečkami po stranách. K náhrdelníku patrí aj ružový náramok. Súčasťou výbavy je aj korunka do vlasov ružovej farby. V súprave sa nachádza celkovo 10 krásnych doplnkov pre vašu malú princeznú. 

Servírovací vozík s čajovou súpravou Disney Princezné Smoby 17-dielny ružový

Servírovací vozík s čajovou súpravou Disney Princezné Smoby je nádherný rozprávkový 17-dielny set, vďaka ktorému sa bude každé malé dievčatko od 3 rokov cítiť ako súčasť krásnej rozprávky. Detský servírovací vozík je navrhnutý v dizajne tých najkrajších a najobľúbenejších princezien z Disney kreslených rozprávok, ako sú Popoluška, Snehulienka, Zlatovláska, Bella či Tiana, známa z krásnej rozprávky Princezná a žaba. Detský servírovací vozík s doplnkami sa vyznačuje žiarivými farbami a je vyrobený z kvalitného a na dotyk príjemného materiálu.

Servírovací vozík je stabilný a 4 kvalitné kolieska zaručujú bezpečný presun, kdekoľvek sa dievčatko rozhodne podávať čaj. Dievčenský servírovací stolík obsahuje bohatú sadu doplnkov: hrnček na mlieko, nádobka na cukor, 2 šálky, 2 čaše, čajník s vrchnákom, 2 vidličky, 2 nože a 2 lyžičky. Zároveň sa rozvíja aj jej predstavivosť a fantázia, ktoré sú u malých detí také potrebné. Celková výška servírovacieho vozíka je 48 cm.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa svojimi originálnymi a kvalitnými detskými hračkami pre rôzne vekové kategórie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany a farby podnecujúce detskú fantáziu. Hračky Smoby sú tým najlepším, čo môžete ponúknuť svojim deťom, ktoré sa s nimi budú zabávať dlhé hodiny.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*34*91 cm
Celková výška91 cm
Rozmery balenia49*20*64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...