Set kočík pre dve bábiky Maxi Cosi & Quinny Smoby (rúčka 65,5 cm) a autosedačka

Popis produktu

Smoby set hračiek Maxi Cosi & Quinny tvorí kočík pre bábiky dvojičkypraktická autosedačka pre bábiku. Hračky Maxi Cosi & Quinny tvoria spolu krásnu a praktickú súpravu hračiek pre všetky malé dievčatká, ktoré sa s láskou starajú o svoje bábiky. Set je prevedený v krásnej kombinácii tmavoružovej farby so šedou s modrými detailmi. Dieťa si tak môže užiť dvojnásobnú radosť z každej prechádzky, kde si môže vziať rovno dve bábiky alebo macíkov a pri jazde autom má pre bábiku aj bezpečnú autosedačku. Kočík pre bábiku i autosedačka sú vhodné pre bábiky s výškou 42 cm. Doprajte radosť z týchto kvalitných hračiek aj vašej princezničke.

Kočík pre dve bábiky Maxi Cosi & Quinny Twin Smoby (65,5 cm rúčka) ružovo-šedý

Kočík pre bábiky dvojičky Maxi Cosi & Quinny Twin od renomovaného francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je prevedený v krásnej kombinácii tmavoružovej farby so šedou a s modrými detailmi. Kočík pre bábiky je určený pre každú bábiku s výškou 42 cm. Kolieska kočiarika sú gumené. Predné kolesá sú od seba vzdialené a tak dieťa ľahko manévruje s kočíkom do strán, a s ľahkosťou prekonáva aj prekážky na ceste. Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov, sú veľmi tiché. Kočiarik má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Bábika má bezpečnostný pás, aby nevypadla. Jej výška od zeme je 65,5 cm.realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti.

Detský kočík pre bábiku Smoby Maxi Cosi & Quinny je pohodlný, a plastové sedadlá sú potiahnuté špeciálnym textilom. Kočík ma dve polohy, sedadlo môžete otáčať tak, že bábiky sedia buď tvárou k dievčatku, alebo chrbtom, teda  v smere jazdy. Krásny moderný športový kočík, veľmi pekná verzia kočíkov aké používajú mamičky. Dievčatká, ktoré rady kočíkujú svoje bábiky, sa s týmto kočíkom vyhrajú dlhé roky. Na čistenie tkaniny používajte iba hubku ľahko navlhčenú vo vode. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného športového detského kočiara a autosedačky.

Autosedačka pre bábiku Maxi Cosi & Quinny Smoby ružovo-modrá

Detská autosedačka Smoby Maxi Cosi & Quinny je unikátna hračka, ktorá dodá hre s bábikou realistický rozmer. Detská autosedačka sa bežne používa počas cestovania, aby bábika bola v bezpečí a ľahko sa prenášala. Deti radi prenášajú svoju bábiku autom, v praktickej autosedačke pre bábiku, aby si ju mohli vziať všade so sebou. Autosedačka pre bábiku je potiahnutá kvalitným odnímateľným textilom, ma polohovateľnú rukoväť, a zo zadnej strany je malý úložný priestor s bledomodrými dvierkami na odkladanie hračiek a iných drobností. Perfektný produkt, ak chce dieťa robiť veci ako mama. Bábika má bezpečnostný pás, bledomodrej farby, aby nevypadla. Má ergonomicky tvarovanú rúčku, ideálna pre deti od 3 rokov.

Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík či autosedačka pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku, či preniesť kamkoľvek. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Tento úžasný set hračiek Maxi Cosi & Quinny pre bábiku prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam. Skvelou súpravou hračiek potešíte každú malú princezničku.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*52*66 cm, 31*47*35 cm
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.