Set kočík pre dve bábiky Maxi Cosi & Quinny Smoby športový (rúčka 65,5 cm) a hojdačka so stoličkou a autosedačkou

Popis produktu

Detský športový kočík pre dve bábiky Maxi Cosi & Quinny a multifunkčná sada doplnkov pre bábiku 3v1 Maxi Cosi & Quinny je krásna a praktická súprava hračiek pre všetky malé dievčatká, ktoré sa s láskou starajú o svoje bábiky. Set kvalitných hračiek pre dievčatká od francúzskeho výrobcu Smoby tvorí moderný športový kočiarik pre dve bábiky - dvojičky a autosedačka, jedálenská stolička so stolíkom a hojdačka pre bábiku v jednom.  Hračky pre dievčatá sú ladené v odtieňoch ružovej farby a zaručene potešia všetky malé mamičky. S kočiarikom pre dve bábiky si dieťa môže užiť dvojnásobnú radosť z každej prechádzky, kde si môže vziať rovno dve bábiky alebo macíkov a zároveň v plnej miere využijú multifunkčnú sadu doplnkov pre bábiku. Hračky v sete sú určené pre bábiky s výškou 42 cm.

Kočík pre dve bábiky Maxi Cosi & Quinny Twin Smoby (65,5 cm rúčka) ružovo-šedý

Smoby Maxi Cosi & Quinny Twin je kočík pre bábiky dvojičky je prevedený v krásnej kombinácii tmavoružovej farby so šedou a s modrými detailmi. Kočík pre bábiku je určený pre každú bábiku s výškou 42 cm. Kolieska kočíka sú gumené. Predné kolesá sú od seba vzdialené a tak dieťa ľahko manévruje s kočíkom do strán, a s ľahkosťou prekonáva aj prekážky na ceste. Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov, sú veľmi tiché. Kočiarik má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Bábika má bezpečnostný pás, aby nevypadla. Výška rúčky od zeme je 65,5 cm.realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti.

Detský kočík pre bábiky Smoby Maxi Cosi & Quinny je pohodlný, a plastové sedadlá sú potiahnuté špeciálnym textilom. Kočík ma dve polohy, sedadlo môžete otáčať tak, že bábiky sedia buď tvárou k dievčatku, alebo chrbtom, teda  v smere jazdy. Krásny moderný športový kočík, veľmi pekná verzia kočíkov aké používajú mamičky. Pre dievčatká, ktoré rady kočíkujú svoje bábiky, sa s týmto kočíkom vyhrajú dlhé roky. Na čistenie tkaniny používajte iba hubku ľahko navlhčenú vo vode. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného športového detského kočiara pre dvojičky. Rozmery športového kočíka pre dvojičky sú 39*52*66 cm.

Sada hojdačka, autosedačka a stolička pre bábiku 3v1 retro Maxi Cosi&Quinny Smoby ružová

Trojkombinácia doplnkov pre bábiku Maxi Cosi & Quinny 3v1 je krásna multifunkčná hračka pre dievčatá od 3 rokov. Praktickú trojkombináciu autosedačky, jedálenskej stoličky pre bábiku a hojdačky pre bábiku v jednom ocenia malé mamičky, ktoré sa s láskou starajú o svoje bábiky, obliekajú ich, kŕmia, uspávajú. Výhodou doplnkov pre bábiku je to, že ich dieťa môže využívať v mnohých alternatívach v kombinácii s autosedačkou, buď vytvoríte vysokú jedálenskú stoličku so stolom alebo hojdačku pre bábiku. Farebné prevedenie doplnkov je vo veľmi príťažlivej kombinácii tmavoružovej a šedej farby. Je to kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami.

Smoby jedálenská stolička Maxi Cosi & Quinny sa využíva na kŕmenie bábiky a pre pohodlné kŕmenie malá mamička môže využiť odnímateľný plastový pultík v sivej farbe. Jej výška je od zeme 72 cm. Detská autosedačka sa bežne používa počas cestovania, aby bábika bola v bezpečí a ľahko sa prenášala. Autosedačka pre bábiku sa dá vložiť do konštrukcie kočíka Maxi Cosi & Quinny 3v1, ak máte takýto kočík k dispozícií.  Unavenú bábiku dieťa uspáva v hojdačke jemným kolísaním. Doplnky pre bábiku sú určené pre každú bábiku s výškou 42 cm. Autosedačka pre bábiku má polohovateľnú ergonomickú rukoväť. Doplnky pre bábiku Smoby Maxi Cosi & Quinny 3v1 majú pohodlné plastové sedadlo potiahnuté špeciálnym textilom a s bezpečnostným pásom pre bábiku, ktorý ju chráni pred vypadnutím.

Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú.Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Kočík pre bábiku, autosedačka pre bábiku, stolička na kŕmenie bábiky i hojdačka je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku nakŕmiť, pohojdať, vziať na prechádzku, či preniesť kamkoľvek. Tento úžasný set hračiek Maxi Cosi & Quinny pre bábiku prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam. Skvelou súpravou hračiek potešíte každú malú princezničku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*52*66 cm, 43*72*41 cm
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.